خانه هوشمند

خانه هوشمند

خانه هوشمند ، هوشمند سازی خانه

5 دلیل برای داشتن یک خانه هوشمند

دلایل متعددی برای انتخاب خانه هوشمند کارینتل وجود دارد. کنترل بصری، امکانات بی پایان ، مقرون به صرفه و غیره. با محصولات شرکت کارن، کل خانه شما به عنوان یک سیستم هماهنگ عمل می کند، به این معنی که روشنایی، گرمایش، پرده و موارد دیگر همه در کنار هم برای ایجاد یک خانه واقعا هوشمند عمل خواهند کرد.

در اینجا تنها 5 دلیل برای استفاده از فناوری خانه هوشمند ذکر شده است:

صرفه جویی زمان در خانه هوشمند

50،000 کار کمتر، زمان بیشتر برای زندگی.

خانه هوشمند کارینتل بیشتر کارها را به طور خودکار انجام می دهد – به شما زمان می دهد تا از خود لذت ببرید.

راه حل جامع در خانه هوشمند

 

راه حل جامع با خانه هوشمند

خانه هوشمند کارینتل یک راه حل کامل ارائه می دهیم به این معنی که هرچه نیاز شما باشد می توانیم به شما ارائه کنیم.

امنیت در خانه هوشمند

امنیت همه جانبه خانه هوشمند

خانه هوشمند کارینتل امنیتی را فراتر از حفاظت در برابر سرقت یا نفوذ ارائه می دهیم-سیستم امنیتی ما از ساختمان محافظت می کند، به سرنشینان حریم خصوصی ارائه می دهد و موارد دیگر…

صرفه جویی هزینه ها در خانه هوشمند

صرفه جویی در هزینه های انرژی

خانه هوشمند کارینتل از طیف وسیعی از تکنیک های هوشمند برای اطمینان از صرفه جویی در هزینه صورتحساب انرژی خود استفاده می کنیم.

کنترل آسان در خانه هوشمند

کنترل آسان با خانه هوشمند کارینتل

در صورت تمایل فقط با یک ضربه می توانید روشنایی، پرده، صدا و سایر موارد را کنترل کنید.

فضاهای خانگی

از فناوری هوشمندی استفاده کنید که استفاده از آن ساده است و شیوه زندگی شما را در کل خانه، چند اتاق یا فقط یک اتاق افزایش می دهد. شما همیشه این گزینه را دارید که از یک منطقه یا چند منطقه شروع کرده و بعداً گسترش دهید. ما به شما کمک می کنیم بهترین راه حل های اتوماسیون خانه را برای خانه خود تعیین کنید که آیا این ساختمان جدید، قابل بازسازی یا مقاوم سازی است. امکانات را بررسی کنید و دریابید که چگونه می توانید راحتی، امنیت و زیبایی را در خانه خود تجربه کنید.

اتاق خانوادگی خانه هوشمند

بسته به این که می خواهید استراحت کنید، بازی کنید، مطالعه کنید یا تلویزیون تماشا کنید، اتاق خانواده خود را بدون زحمت تغییر دهید. همه چیز را کنترل کنید: تلویزیون، موسیقی، محتوای پخش کننده، پخش کننده DVD، چراغ ها، سایه ها و دما. تجهیزات سرگرمی خانگی را می توان پنهان کرد، بنابراین شما فقط زمانی می توانید آن را ببینید و بشنوید و اتاق خانواده شما حس سبک مورد نظر شما را حفظ می کند.

راه حل های رایج

 • کنترل خانه هوشمند
 • رسانه خانگی
 • کنترل روشنایی
 • کنترل پنجره های موتوری
 • تجهیزات صوتی / تصویری پنهان
 • فناوری اطلاعات / مخابرات

سالن تئاتر خانه هوشمند

آیا می خواهید یک تجربه تئاتر واقعی در خانه خود داشته باشید؟ ما فرایند نصب سینمای خانگی را به گونه ای کامل کرده ایم که محیط دقیقاً طراحی و مهندسی شده است تا حداکثر لذت فیلم و موسیقی را در خانه هوشمند شما ارائه دهد. اتاق با استفاده از روش های صوتی ویژه از صدای بیرون جدا شده و صدا با اندازه گیری صدای بلندگو بهینه می شود. با صندلی های تئاتر دلپذیر که به طور خاص برای تجربه تماشای صفحه نمایش بزرگ شما مناسب است، لذت ببرید. نورپردازی نیز کنترل می شود بنابراین وقتی یک دکمه را فشار می دهید، چراغ ها کم می شوند و نمایش شروع می شود. دکمه مکث را فشار دهید تا چراغ ها کم نور شوند تا بتوانید پاپ کورن و نوشابه خود را صرف کنید.

راه حل های مشترک

 • سینمای خانگی
 • رسانه خانگی
 • کنترل روشنایی
 • کنترل پنجره های موتوری
 • آکوستیک
 • عملکرد صوتی بالا

آشپزخانه خانه هوشمند

آشپزخانه ها مرکز اصلی خانه هوشمند هستند و به راحتی می توانید محیط فضا را برای آشپزی، نظافت، سرگرمی، انجام تکالیف و یا مطالعه تغییر دهید. تصور کنید که دکمه “آماده سازی” را فشار دهید و لیست پخش موسیقی مورد علاقه شما روشن شود، پرده ها بالا برود تا اتاق را با نور خورشید پر کند، و میز ها بر این اساس روشن شوند. می توانید از صفحه نمایش لمسی بچه ها را زیر نظر داشته باشید یا ببینید وقتی زنگ در به صدا در می آید چه کسی پشت درب خانه است. کافی است از اینترکام همان کنترل پنل به جای فریاد زدن استفاده کنید تا به آنها بگویید شام  آماده است.

راه حل های رایج

 • کنترل خانه هوشمند
 • کنترل روشنایی
 • کنترل پنجره های موتوری
 • تجهیزات صوتی / تصویری
 • اینترکام
 • فناوری اطلاعات / مخابرات

اتاق خواب خانه هوشمند

دیگر امکان بازگشت به طبقه پایین وجود ندارد زیرا فراموش کرده اید که چراغ را خاموش کنید. به سادگی “شب بخیر” را روی صفحه لمسی که روی تختخواب شما قرار گرفته است فشار دهید تا همه چراغ ها خاموش شوند. سیستم امنیتی را مسلح کنید، همه پرده ها را پایین می آورد و دما را از همان کنترل پنل تنظیم می کنید. گزینه “Read” را برای تنظیم چراغ های بالای سر و روشن کردن موسیقی در پس زمینه انتخاب کنید. تلویزیون های پنهان و آینه ای به شما این امکان را می دهد که بلافاصله اتاق خواب خود را از یک مکان آرام برای تماشای فیلم یا تماشای نکات برجسته ورزشی تبدیل کنید.

راه حل های رایج

 • کنترل خانه هوشمند
 • کنترل روشنایی
 • کنترل پنجره های موتوری
 • امنیت
 • پنهان صوتی / تصویری
 • موسیقی چند اتاق

محیط بیرونی خانه هوشمند

یک بعد از ظهر آخر هفته زیباست، چرا خانواده و دوستان خود را برای صرف کباب پزی دعوت نکنید، تیم ورزشی مورد علاقه خود را تماشا کنید و بعد از ظهر با آهنگهای فوق العاده در استخر خنک یا وان آب گرم سرگرم شوید. طیف گسترده ای از راه حل های فناوری ساخته شده است تا بتواند در برابر عناصر بیرونی مقاومت کند و عملکرد خود را مختل نکند.

موسیقی، ویدئو و کنترل روشنایی را اضافه کنید تا یک فضای سرگرم کننده عالی یا یک تفریح شخصی برای استراحت بعد از یک روز کاری طولانی داشته باشید. تلویزیون ها از طوفان و آفتاب محافظت می شوند و در عین حال نور خیره کننده را برای مشاهده با کیفیت حتی در یک روز روشن به حداقل می رسانند. چراغ های بیرونی هنگام غروب آفتاب به طور خودکار تنظیم می شوند تا محیط را رووشن کرده و ایمنی را افزایش دهند.

راه حل های مشترک

 • کنترل خانه هوشمند
 • سرگرمی در فضای باز
 • کنترل روشنایی
 • کنترل استخر / آبگرم
 • امنیت
 • صوتی / تصویری

اتاق بازی/بار

برای تماشای بازی بزرگ، یا بازی در یک تلویزیون شیک یا چند تلویزیون یا اتاق بازی امتیاز زیادی کسب کنید. طرفداران ورزش یا سرگرم کننده های بی سر و صدا تشویق خواهند کرد که چگونه فناوری هوشمند انتخاب ویدئوهای HD را از منابع مختلف مانند کابل، ماهواره، Apple TV یا PlayStation® در اتاق یا آن طرف خانه آسان می کند. کنترل کامل سرگرمی، چراغ ها، سایه ها و دما از طریق صفحه لمسی براق، کنترل از راه دور یا دستگاه هوشمند در اختیار شماست. صحنه را در “مرد غار” خود با چراغ ها و موسیقی برای بازی در استخر یا فوتسال تنظیم کنید. اگر هنگام لذت بردن از کوکتل زنگ خانه به صدا در بیآید، بررسی کنید که بدون نیاز به حرکت از روی صندلی چه کسی در خانه است.

راه حل های مشترک

 • کنترل خانه هوشمند
 • رسانه خانگی
 • صوتی / تصویری
 • کنترل روشنایی
 • کنترل آب و هوا
 • مخابرات فناوری اطلاعات

راه حل کامل برای خانه هوشمند شما

یک خانه هوشمند به سادگی می داند چه باید بکند. صبح یا عصر هنگام آشپزی، سرگرمی یا استراحت باشید. این موسیقی مورد علاقه شما را پخش می کند – حتی اگر در هر اتاق چیزی متفاوت باشد. فضای مناسب را با خلق و خوی روشنایی ایجاد می کند. این اطمینان می دهد که هر اتاق همیشه در دمای مناسب است. همه جنبه های خانه شما با هم بصورت هماهنگ عمل می کنند تا از اتوماسیون هوشمند که فقط با کارن امکان پذیر است اطمینان حاصل کنید.

اتوماسیون و کنترل خانه هوشمند

با استفاده از تلفن هوشمند، رایانه لوحی، رایانه، صفحه لمسی، ریموت یا صفحه کلید، هر جنبه ای از خانه خود را از هر کجا که هستید کنترل کنید. دستگاه های ترموستات، نورپردازی و خانه هوشمند خود را با رابط های کاربری آسان کنترل کنید که تضمین می کند کنترل خانه شما با وجود پیچیدگی هایی که در پشت صحنه وجود دارد، بی دردسر خواهد بود.

امنیت شبکه خانه هوشمند

با تمام نقاط ورودی خود از هر نقطه در جهان ارتباط برقرار کنید. از درهای ورودی گرفته تا درهای جانبی، گاراژها، دروازه ها و هر ورودی و خروجی، امنیت را برای شما فراهم می کند که می توانید مشاهده کنید. در صورت تشخیص حرکت، دید در شب به شما اجازه می دهد تا درب خانه خود را کنترل کنید – یک لایه امنیتی بیشتر، بنابراین شما و خانواده تان می توانید شب ها بهتر بخوابید.

سیستم روشنایی هوشمند در خانه هوشمند

روشنایی

در خانه شما ، به لطف کنترل روشنایی هوشمند کارینتل، روشنایی شما همیشه می داند که چه زمانی به آن نیاز دارد. وقتی وارد اتاق می شوید، نور مناسب با توجه به میزان نور موجود در اتاق به طور خودکار فعال می شود.

چه در خانه باشید و چه در محل کار، راه حل های روشنایی ما دسترسی راحت به کنترل نور و صرفه جویی در انرژی را فراهم می کند و فضایی راحت برای پشتیبانی از فعالیت های شما در طول روز ایجاد می کند.

حالت های روشنایی شما

روشنایی هوشمند کارینتل انعطاف پذیری بی پایان را به شما ارائه می دهد – منابع نوری مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و حالات نورپردازی کاملاً شخصی ایجاد کنید. هر منبع نوری می تواند مستقل عمل کند که به شما امکان می دهد با خلق و خوی خود بسیار خلاق باشید. برای مثال می توان با استفاده از نورافکن ها به عنوان منبع اصلی نور، کنتراست شگفت انگیزی ایجاد کرد ، اما از نوار LED برای افزودن نور برجسته به اتاق استفاده کنید.

کنترل روشنایی هوشمند خانه هوشمند

کنترل روشنایی هوشمند

کنترل روشنایی نه تنها برای چشم مفید  است، بلکه می تواند یک اتاق را کاملاً متفاوت کند – در بسیاری از موارد دنج تر. علاوه بر این، می تواند در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کند – قبض انرژی شما را در پایان ماه کاهش می دهد.

کنترل روشنایی ملایم خانه هوشمند

تغییرات ملایم روشنایی هوشمند

هنگامی که در حالات روشنایی هوشمند خود حرکت می کنید، چراغ های ما به آرامی بین آنها محو می شوند تا اطمینان حاصل شود که هیچ تغییر واضح و ناخوشایندی وجود ندارد. این ویژگی هنگام روشن شدن چراغ ها نیز قابل توجه است، آنها به جای اینکه فوراً به روشنایی 100 در 100 تبدیل شوند، بصورت محو و ملایم تغییر میکنند.

سیستم روشنایی برای اطلاع رسانی خانه هوشمند

استفاده از سیستم روشنایی هوشمند برای اطلاع رسانی

از چراغ های چشمک زن می توان برای هشدار دادن در صورت نشت آب، اعلام حریق یا مشکوک به سرقت استفاده کرد. آنها همچنین می توانند برای اطلاع شما در صورتی که شخصی درب منزل است به جای استفاده از زنگ در استفاده شوند.

سیستم روشنایی هوشمند با شبیه سازی حضور

شبیه سازی حضور در سیستم روشنایی هوشمند

در حالی که حضور ندارید (شاید در تعطیلات)، خانه، دفتر، رستوران و غیره شما برای تماشاگران خالی به نظر نمی رسد. این به این دلیل است که رفتارهای طبیعی را تقلید می کند – روشن و خاموش کردن چراغ ها برای جلوگیری از سارقان فرصت طلب مانند اینکه کسی داخل آن باشد.

قفل کودک سیستم روشنایی هوشمند

قفل کودک در سیستم روشنایی هوشمند

اگر فرزندان خردسال دارید، می توانید ویژگی قفل کودک ما را فعال کنید. این امر به طور موقت سوئیچ ها را غیر فعال می کند تا از تغییر چراغ های کوچک جلوگیری شود. در حالی که این قابلیت فعال است، می توانید از طریق برنامه حالات روشنایی را تغییر دهید.

صرفه جویی انرژی در سیستم روشنایی هوشمند

ذخیره انرژی در سیستم روشنایی هوشمند

اگر هیچ کس برای مدت زمان معینی در اتاق نباشد، چراغ ها به طور خودکار خاموش می شوند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. یا همیشه می توانید با یک ضربه سه گانه ساده روی یکی از کلیدهای ما، همه چراغ های یک اتاق را خاموش کنید.

آلارم بیدار شدن با سیستم روشنایی هوشمند

آلارم در سیستم روشنایی هوشمند

چرا به جای صدا با نور بیدار نمی شوید؟ با استفاده از خانه هوشمند کارینتل، نور می تواند به تدریج درست قبل از زمان بیدار شدن انتخاب شده شما محو شود و به آرامی شما را از خواب بیدار کند.

حالت شب سیستم روشنایی هوشمند

حالت شب در سیستم روشنایی هوشمند

اگر در طول شب برای رفتن به دستشویی (یا میان وعده) بیدار می شوید، به طور خودکار با نورهای کم رنگ ملایم از شما استقبال می شود. فقط به اندازه ای که راه شما را راهنمایی کند، نه آنقدر که شما را مبهوت کند.

حالت نور طبیعی سیستم روشنایی هوشمند

نور طبیعی در سیستم روشنایی هوشمند

چراغ های شما به طور خودکار بر اساس حضور روشن می شوند، با این حال، میزان نور طبیعی در یک اتاق در نظر گرفته می شود، به این معنی که چراغ ها فقط در صورت لزوم روشن می شوند.

کنترل پرده هوشمند در خانه هوشمند

کنترل پرده هوشمند

پرده های ونیزی، پرده های رول، پرده و حتی سایبان همه می توانند در خانه هوشمند کارینتل کاملاً کنترل شوند. اتاق خیلی گرم می شود؟ پرده ها به طور خودکار پایین می آیند تا از دستاوردهای خورشیدی جلوگیری کنند.

پرده های خود را مجبور کنید تا شما را در برابر نور خورشید محافظت کنند.
سیستم پرده هوشمند ما شما را از تنظیم مداوم پرده ها نجات می دهد. با این حال، این تنها کاری نیست که انجام می دهد. از انرژی خورشیدی برای گرم کردن اتاق های شما با هزینه مناسب استفاده می کند، از شما و حریم خصوصی شما محافظت می کند، به طور خودکار دمای راحت و موارد دیگر را تضمین می کند.

حالت صبح بخیر پرده هوشمند

صبح بخیر با سیستم پرده هوشمند

ساعت 7:00
همه بلند شده اند و لباس پوشیده اند. سایه در کل خانه به طور خودکار افزایش می یابد و خورشید صبح از پنجره ها شروع می شود تا یک روز عالی را شروع کند.

حالت گرمایش غیرفعال پرده هوشمند

غیرفعال کردن گرمایش با پرده هوشمند

9:00 – 11:00
خانه شما با استفاده از گرمای طبیعی خورشید اتاق های شما را به دمای راحت می رساند.

کنترل سایه خودکار پرده هوشمند

کنترل سایه پرده هوشمند

ساعت 11:00
بسته به شرایط آب و هوایی ، دمای اتاق و موقعیت خورشید ، پرده های شما به طور خودکار پاسخ می دهند. اگر داخل آن خیلی گرم باشد ، زاویه پرده ها به طور خودکار تنظیم یا به طور کامل بسته می شوند.

حفاظت از طوفان خانه هوشمند

حفاظت از طوفان پرده هوشمند

ساعت 17:00
اگر طوفان رخ دهد و کرکره یا سایبان خارجی داشته باشید ، به طور خودکار برای محافظت در برابر آسیب باد عقب می افتند.

حریم خصوصی در پرده هوشمند

امنیت با سیستم پرده هوشمند

20:00
هنگامی که خورشید شروع به غروب می کند، پرده های شما به طور خودکار بسته می شوند تا حریم خصوصی شما را ارائه دهند و به شما کمک کنند بعد از یک روز شلوغ ، آرام شوید.

بسیار فراتر از کنترل سایه

با استفاده از خانه هوشمند کارینتل، پرده های شما بسیاری از وظایف را انجام می دهند.

مدیریت دما با پرده هوشمند

مدیریت دما با سیستم پرده هوشمند

در تابستان، پرده های شما به جلوگیری از گرم شدن بیش از حد اتاق شما کمک می کند. در زمستان، آنها به شما کمک می کنند تا کمی گرما را حفظ کنید. تمامی کارها به طور خودکار انجام می شود.

حفاظت از حریم خصوصی با پرده هوشمند

حفاظت از حریم خصوصی با سیستم پرده هوشمند

هنگام غروب آفتاب، پرده های شما به طور خودکار بسته می شوند تا حفاظت حریم خصوصی از خارج را به شما ارائه دهند.

حفاظت از طوفان با پرده هوشمند

حفاظت از طوفان در سیستم پرده هوشمند

اگر کرکره یا سایبان خارجی دارید و طوفان اتفاق می افتد، آنها به طور خودکار عقب می افتند تا از آسیب باد محافظت کنند.

گروه های انعطاف پذیر پرده هوشمند

گروه های انعطاف پذیر سیستم پرده هوشمند

با استفاده از خانه هوشمند کارینتل شما می توانید پرده های خود را گروه بندی کنید. تصمیم بگیرید که در هر گروه چه تعداد می خواهید و چه نوع پرده ای باید استفاده شود – سپس می توانید این گروه ها را به عنوان یک گروه کنترل کنید.

قفل کودک پرده هوشمند

قفل کودک در سیستم پرده هوشمند

اگر فرزندان خردسال دارید، می توانید ویژگی قفل کودک ما را فعال کنید. این امر به طور موقت سوئیچ ها را غیرفعال می کند تا از تنظیم پنجره های کوچک جلوگیری شود. در حالی که این گزینه فعال است، هنوز می توانید پرده ها را از طریق برنامه تغییر دهید.

امنیت در طول شبانه روز سیستم پرده هوشمند

ایمنی به صورت شبانه روزی پرده هوشمند

اگر در تعطیلات هستید پرده های شما رفتار شما را برای جلوگیری از سارقین احتمالی تقلید می کند. همچنین در صورت بروز شرایط اضطراری در حین ورود، پرده ها به طور خودکار بالا می روند تا دسترسی به مسیرهای فرار راحت تر شود.

هماهنگی کامل سیستم پرده هوشمند در خانه هوشمند

هماهنگی کامل سیستم پرده هوشمند

از موسیقی گرفته تا امنیت و نور، با خانه هوشمند کارن همه جنبه های سیستم شما دست به دست هم می دهند. این منجر به ایجاد یک اکوسیستم هماهنگ می شود.

هشدار بیدار شدن با سیستم پرده هوشمند

با نور بیدار شوید

با نور طبیعی به آرامی از خواب بیدار شوید- با خانه هوشمند کارینتل پرده های خود را صبح به طور خودکار بالا میبرد تا شما را از خواب بیدار کند.

بهینه سازی نور خورشید با سیستم پرده هوشمند

بهینه سازی خورشیدی

سیستم خانه هوشمند کارن شما می داند که موقعیت خورشید کجاست و درجه حرارت چقدر است. از این اطلاعات برای تنظیم پرده ها و گرم کردن اتاق های شما از طریق منابع طبیعی استفاده می کند – در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

کنترل آب و هوا اتاق خانه هوشمند

کنترل آب و هوای اتاق در خانه هوشمند

اهداف اتاق ها متفاوت است و بنابراین، باید درجه حرارت متفاوتی داشته باشند. با استفاده از خانه هوشمند کارینتل می توانید دمای هر اتاق در منزل خود را به طور دقیق کنترل کنید تا مطمئن شوید که هر اتاق همیشه در دمای مناسب است.

دمای مناسب اتاق به لطف کنترل گرمایش، سرمایش و تهویه هوشمند ما
آیا خوب نیست که اتاق های شما همیشه در دمای مناسب باشند؟ خوب با کنترل هوشمند گرمایش (و سرمایش) شما می توانید برنامه گرمایش خود را کاملاً خودکار کنید تا اطمینان حاصل کنید که هر اتاق همیشه در دمای مطلوب است.

کنترل اتاق فردی

دمای 18 درجه مطبوع در اتاق خواب، دمای 23 درجه گرما در حمام و دمای 21.5 درجه در اتاق نشیمن. ما درک می کنیم که اتاق های مختلف اهداف متفاوتی دارند و بنابراین نباید همیشه دمای یکسانی داشته باشند. با استفاده از خانه هوشمند کارینتل به لطف کنترل دمای اتاق، ما می توانید از دمای مطلوب در طول شبانه روز لذت ببرید. همه اینها به طور خودکار انجام می شود تا بتوانید آرامش داشته باشید.

دمای محیط در خانه هوشمند

خودآموزی برای اطمینان از عالی بودن

اگر می خواهید اتاقی تا ساعت 6 بعد از ظهر 21 درجه باشد، دقیقاً همان خواهد بود. این بدین دلیل است که کنترل گرمایش و سرمایش هوشمند موجود با خانه هوشمند کارینتل به طور هوشمند عمل میکند که در چه ساعتی گرمایش اتاق را شروع می کند تا مطمئن شود در زمان مورد نظر شما به دمای دلخواه خواهد رسید.

بسیار فراتر از گرمایش و سرمایش

با عملکرد گسترده ما از سیستم گرمایش و سرمایش هوشمند خود حداکثر استفاده را ببرید.

گرمایش خودکار خانه هوشمند

گرمایش خودکار

خانه هوشمند کارینتل تقاضای دقیق گرمای شما را محاسبه می کند و می داند در چه ساعاتی داخل یا خارج هستید. با این اطلاعات، اطمینان حاصل می شود که هر اتاق همیشه در دمای مناسب است.

صرفه جویی گرمایش در خانه هوشمند

ذخیره انرژی

در صورت امکان، خانه هوشمند کارینتل سعی می کند از روشهای “رایگان” کنترل آب و هوا استفاده کند – برای مثال ، گرم کردن اتاق با استفاده از خورشید. این به شما کمک می کند تا 12.5 درصد در قبض انرژی سالانه خود صرفه جویی کنید.

حالت اقتصادی خانه هوشمند

حالت اقتصادی

اگر کسی در آن نباشد، حالت اقتصادی فعال می شود-در اینجا درجه حرارت تا حد ممکن مقرون به صرفه در محدوده از پیش تعیین شده کنترل می شود تا از هدر دادن هزینه جلوگیری شود.

حفاظت خانه هوشمند

حفاظت ساختمان

می توانید دمای حفاظتی از پیش تعریف شده را تنظیم کنید. اگر درجه حرارت بالاتر یا پایین تر از این باشد، سیستم شما به طور خودکار واکنش نشان می دهد تا مطمئن شود هیچ آسیبی به ساختمان وارد نمی شود.

دسترسی با تلفن خانه هوشمند

دسترسی از طریق برنامه

شما می توانید دمای خود را در هر زمان مشاهده و تغییر دهید، حتی در حالی که در حال حرکت هستید. اگر قرار است دیرتر از زمان مقرر وارد شوید، به سادگی گرمایش را طوری تنظیم کنید که کمی دیرتر روشن شود.

اطلاع رسانی فوری در خانه هوشمند

اطلاع رسانی فوری

اگر مشکلی پیش آمد، فوراً به شما اطلاع داده می شود. این به شما فرصتی می دهد تا سریع واکنش نشان دهید و از هرگونه مشکل مهم جلوگیری کنید.

بررسی آمار در خانه هوشمند

داده های آماری

می توانید تمام داده های دما را در هر دوره زمانی ثبت و تجزیه و تحلیل کنید- که می توانید از آنها به عنوان یک بینش برای صرفه جویی در هزینه خود استفاده کنید.

اطلاع از تعطیلات در خانه هوشمند

شناسایی تعطیلات

خانه هوشمند کارینتل همه تعطیلات عمومی را می داند و وقتی اطمینان حاصل می کنید که اتاق های شما در دمای مناسب هستند، این را در نظر می گیرد.

یادآوری تعمیر و نگهداری خانه هوشمند

یادآوری های نگهداری و تعمیرات

همانطور که سیستم استفاده کلی خود را ثبت می کند، از هرگونه تعمیر و نگهداری که باید انجام شود مطلع خواهید شد.

کنترل مولتی مدیا خانه هوشمند

کنترل سیستم صوتی چندین اتاق

با استفاده از تنظیم صدای چندین اتاق، می توانید انتخاب کنید کدام اتاقها موسیقی یکسانی را پخش کنند و در اتاقهای دیگر کاملاً متفاوت پخش می شود. در سالن موسیقی آرامش بخش را انتخاب کنید تا با یک لیوان شربت و یک کتاب خوب در عصر آرام شوید، در حالی که کودکان در اتاق خواب خود به کتاب صوتی گوش می دهند.

موسیقی ثابت کرده است که ما را خوشحال می کند و استرس را کاهش می دهد.
سیستم صوتی چندین اتاق ما به شما کمک می کند تا فضای مناسب را در هر موقعیتی ایجاد کنید. لیست های پخش اتاق را به گونه ای تنظیم کنید که موسیقی مناسب همیشه پخش شود، با آهنگ مورد علاقه خود بیدار شوید، صدای شخصی زنگ در را تنظیم کنید و موارد دیگر…

توضیح کنترل صدای چندین اتاق

کنترل صدای چندین اتاق آنچه را که چندی پیش غیرممکن به نظر می رسید، قادر می سازد. به زمانی فکر کنید که در حمام رادیو ، پخش کننده CD در آشپزخانه و شاید یک سیستم صوتی در اتاق نشیمن وجود داشت. انتقال آهنگ ها از اتاقی به اتاق دیگر عملاً غیرممکن بود. سیستم های صوتی چندین اتاق این محدودیت های فضایی را حذف کرده و در حال حاضر امکان انتقال آزادانه موسیقی از اتاق به اتاق را فراهم می کند.

فراتر از موسیقی

یک سیستم صوتی چند اتاقه از خانه هوشمند کارینتل به شما موسیقی عالی با طیف وسیعی از عملکردهای اضافی را به شما ارائه می دهد.

فراتر از موسیقی در خانه هوشمند

سیستم صوتی چند اتاقه کاملاً یکپارچه

با استفاده از سیستم صوتی خانه هوشمند کارینتل، موسیقی را می توان در اتاق ها همگام کرد یا در هر اتاق به صورت جداگانه پخش شد.

زنگ درب خانه هوشمند

زنگ درب هوشمند

اگر کسی زنگ در را بزند، صدا برخلاف زنگ درهای کلاسیک پخش می شود. در محیط خانه، اگر بچه ها در رختخواب هستند، نگران نباشید، خانه هوشمند کارینتل این را در نظر می گیرد و اتاق آنها را از هرگونه اعلان حذف می کند.

زنگ آلارم در خانه هوشمند

اعلان هشدار

در صورت فعال شدن آلارم، فوراً به شما اطلاع داده می شود زیرا خانه هوشمند کارینتل در تمام اتاقها/مناطق مربوطه آلارم را پخش می کند. بنابراین تا حد امکان به شما فرصت می دهد تا واکنش نشان دهید.

تبدیل متن به صحبت خانه هوشمند

متن به گفتار

می توانید پیام های از پیش تعریف شده را تنظیم کنید که در شرایط خاص برای شما خوانده شود. برای مثال، اگر پنجره ای را قبل از خروج باز گذاشته اید، ممکن است به شما اطلاع داده شود.

اعلان صوتی در خانه هوشمند

اطلاعیه های صوتی

در برنامه خانه هوشمند کارینتل، می توانید به سرعت و به آسانی اعلامیه های فردی را ضبط کنید که توسط Audioserer در یک منطقه خاص پخش می شود. این کار را حتی می توان از راه دور انجام داد.

آلارم بیداری ملایم خانه هوشمند

آلارم ملایم بیدار شدن

با موسیقی بیدار شوید. فقط زمان بیدار شدن خود را تنظیم کنید و موسیقی شروع به پخش شدن می کند تا به آرامی شما را از خواب بیدار کند.

کنترل هوشمند سیستم صوتی

اتوماسیون هوشمند

وقتی وارد اتاقی می شوید، مورد استقبال با موسیقی یا ایستگاه رادیویی مورد علاقه خود قرار می گیرید. سپس وقتی دیگر از اتاق استفاده نمی شود، موسیقی به طور خودکار خاموش می شود.

خاموشی سیستم صوتی اتاق و خانه هوشمند

خاموشی اتاق، خاموشی خانه

با دوبار ضربه زدن روی سوئیچ های لمسی ما موسیقی را در هر اتاق معین غیرفعال می کند، با سه ضربه هر موسیقی ای را که ممکن است در هر منطقه پخش کنید غیرفعال می کند.

کنترل تمامی تجهیزات صوتی خانه هوشمند

همه تحت کنترل هستند

به لطف راه حل کنترل رسانه ای یکپارچه ما، می توان وسایل سرگرمی را با سایر سیستم های صوتی چند اتاقه هماهنگ کرد.

صدا و موسیقی

ما از بلندگوهای با کیفیت بالا استفاده می کنیم تا بتوانید بهترین تجربه صدا را از بلندگوهای سقفی معماری و بلندگوهای دیواری و همچنین سیستم های صوتی با وضوح بالا گرفته تا سیستم های صوتی بی سیم خانگی که اتاقهای مورد نظر را با موسیقی عالی، فیلم ها پر می کند و تلویزیون سرویس های مورد علاقه خود مانند Pandora ، iTunes ، Spotify ، Deezer ، Tidal و موارد دیگر را پخش کنید. شما می توانید انواع موسیقی را در سراسر خانه و فضاهای بیرونی خود پخش کنید. موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید یا یک آهنگ را همگام سازی کنید و جادوی پخش صدای خانگی را بشنوید.

اتاق های سینما

از آخرین تلویزیون های 4K گرفته تا سینمای خانگی، می توانید از سرگرمی های بی حد و حصر لذت ببرید و همه آنها را از طریق یک ریموت ساده یا صفحه لمسی درست در نوک انگشتان خود کنترل کنید تا یک تجربه سرگرمی باورنکردنی را برای شما فراهم کند.

مدیریت انرژی در خانه هوشمند

مدیریت انرژی

در یک خانه هوشمند کارینتل، نورپردازی، گرمایش، کنترل سایه و موارد دیگر همه به طور یکپارچه با کمترین انرژی، کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه قبض انرژی ممکن کار می کنند.

یک سیستم به هم پیوسته یک سیستم با کمترین مصرف انرژی است.
با استفاده از خانه هوشمند کارینتل، گرمایش، سرمایش، پرده، تهویه و حتی روشنایی همه با هم هماهنگ عمل می کنند تا حداکثر مصرف انرژی شما را به حداقل برساند.

ذخیره انرژی

ذخیره انرژی در خانه هوشمند

سیستم خانه هوشمند کارینتل شما هوشمندانه کار می کند تا در هزینه قبض گرمایش (و سرمایش) شما صرفه جویی کند. گرمایش، سرمایش و پرده ها همه با هم هماهنگ عمل می کنند تا حداکثر بازده انرژی را تضمین کنند. اگر هوا خیلی سرد باشد، پرده ها به طور خودکار برای گرم کردن اتاق با استفاده از نیروی خورشید بالا می آیند. سپس، تنها در صورت عدم دستیابی به نتیجه دلخواه، گرمایش فعال می شود. وقتی هوا خیلی گرم است، پرده ها به طور خودکار در تلاش برای کاهش دستاوردهای خورشیدی پایین می آیند.

تولید انرژی

تولید انرژی در خانه هوشمند

شما می توانید پنل های خورشیدی خود را به آسانی در سیستم خانه هوشمند کارینتل خود ادغام کنید. سپس می توانید از انرژی جمع آوری شده برای کمک به تقاضا استفاده کنید. مصرف برق فعلی و تولید برق نیز از طریق یک کنتور انرژی هوشمند ثبت می شود – که می توانید در هر زمان مستقیماً از داخل برنامه خانه هوشمند کارینتل مشاهده کنید.

مصرف انرژی

مصرف انرژی در خانه هوشمند

اگر ماشین برقی دارید می توانید آن را از همان جایی که هستید شارژ کنید. حتی بهتر از آن، می توانید این کار را با انرژی جذب شده توسط صفحات خورشیدی خود انجام دهید. زمان شارژ را تعریف کنید، فرآیند شارژ را در هر زمان از طریق برنامه خانه هوشمند کارینتل شروع و متوقف کنید یا زمانهای شارژ ثابت را تعیین کنید تا از تعرفه های ارزان تر شب استفاده کنید. خانه هوشمند کارینتل همچنین به کل انرژی خروجی فعلی توجه می کند تا از شما در برابر اضافه بار احتمالی محافظت کند.

ویژگی های برتر صرفه جویی در انرژی
صرفه جویی در انرژی با خانه هوشمند کارینتل چند وجهی است و در قلب سیستم شما قرار دارد.

مصرف کننده آماده به کار خانه هوشمند

مصرف کننده آماده به کار

دستگاه های آماده به کار و سایر دستگاه های خنثی کننده تغذیه به طور خودکار در مواقعی که به آنها نیاز ندارید خاموش می شوند.

حالت اتاق خاموش در خانه هوشمند

 خاموشی اتاق

با دوبار ضربه زدن روی کلید در هر اتاق، چراغ ها، موسیقی و هر وسیله ای که استفاده می شود خاموش می شود. این بدان معناست که می توانید مطمئن باشید هیچ چیز به طور تصادفی روشن نشده است.

آمار انرژی در خانه هوشمند

بررسی داده های آماری انرژی

داده های مصرف انرژی شما را می توان در هر زمان مستقیماً از داخل برنامه خانه هوشمند کارینتل مشاهده کرد. این به شما امکان می دهد آن را برای خودتان تجزیه و تحلیل کنید و هر گونه پس انداز احتمالی را مشاهده کنید.

سرمایش و گرمایش در خانه هوشمند

گرمایش و سرمایش در خانه هوشمند

با مدیریت هوشمند سیستم های گرمایش و سرمایش ، خانه هوشمند کارینتل می تواند در مصرف انرژی صرفه جویی قابل توجهی ایجاد کند. سیستم شما همیشه سعی می کند دمای مورد نظر خود را با مقرون به صرفه ترین روش به دست آورد.

مدیریت بار در خانه هوشمند

مدیریت بار در خانه هوشمند

خانه هوشمند کارینتل کل مصرف برق را زیر نظر دارد و می تواند مصرف انرژی را در زمان اوج مصرف متعادل کند. به عنوان مثال، می توانید وسایل خاصی را خاموش کنید تا بتوانید شارژ اتومبیل خود را انجام دهید.

اطلاع رسانی تلفن همراه در خانه هوشمند

اعلان های دستگاه

در صورت اتلاف انرژی یا هنگامی که مصرف انرژی به آستانه مشخص شده رسیده است، اعلان های فوری دریافت خواهید کرد. تا آنجا که ممکن است به شما فرصت دهد تا مشکل را اصلاح کنید.

امنیت و ایمنی در خانه هوشمند

امنیت

امنیت در خانه هوشمند کارینتل چند وجهی است: در برابر نفوذ محافظت می کند، از ساکنین در برابر خطر مانند آتش سوزی یا نشت آب محافظت می کند، از ساختمان محافظت می کند و اطلاعات شما را خصوصی نگه می دارد تا بتوانید آرامش داشته باشید و از زمان خود در خانه لذت ببرید.

سیستم امنیتی هوشمند که می توانید به آن تکیه کنید
خانه هوشمند کارینتل یک سیستم امنیتی چند وجهی هوشمند ارائه می دهد که همیشه همراه شما است. به طور مداوم نشت آب، آتش سوزی، سارقین و موارد دیگر را زیر نظر دارد. و زیبایی واقعی آن – بسیاری از اجزای مورد نیاز برای این مورد در حال حاضر برای ویژگی های دیگر در ساختمان شما استفاده می شود، بنابراین تجهیزات دیگری نیاز ندارید.

محافظت در برابر نفوذ

حفاظت در مقابل سارقین در خانه هوشمند

مانند یک سپر نامرئی، خانه هوشمند کارینتل شما را در برابر مهمانان ناخواسته محافظت می کند. با اطمینان می تواند مزاحمان را تشخیص دهد و با چراغ های چشمک زن بسیار برجسته و صدای آژیر بلند واکنش نشان می دهد تا حتی مصمم ترین افراد مزاحم را باز دارد.

حفاظت از سرنشینان

حفاظت از ساکنین در خانه هوشمند

علاوه بر محافظت در برابر نفوذ، سیستم امنیتی ما شما را از سایر خطرات احتمالی مانند آتش سوزی یا نشت آب محافظت می کند. در صورت وقوع، بلافاصله به روش های متعدد به شما اطلاع داده می شود – اعلان بلافاصله به تلفن شما ارسال می شود ، با این حال، با شروع چشمک زدن چراغ ها نیز مطلع خواهید شد. همچنین هر پرده به طور خودکار باز می شود تا راههای فرار پاک شود.

حفاظت از ساختمان

حفاظت از خانه هوشمند

زندگی مملو از شگفتی هایی است که بر اساس ماهیت آنها زمانی رخ می دهد که انتظارش را ندارید. سیستم خانه هوشمند کارینتل برای کاهش اثرات آن شگفتی ها کار می کند. ترکیدگی لوله آب؟ فقط رفتید و متوجه شدید که قفل در را باز گذاشته اید؟ نگران نباشید، بلافاصله به شما اطلاع داده می شود تا بتوانید برای رفع سریع مشکل گام بردارید.

حفاظت از حریم خصوصی

حفاظت از حریم خصوصی خانه هوشمند

همه داده های استفاده شخصی توسط فایروال ها و مکانیزم های امنیتی مختلف در سرور خانه هوشمند کارینتل محافظت می شود. علاوه بر این، سیستم خانه هوشمند کارینتل حتی بدون اتصال به اینترنت کار می کند. ما حریم خصوصی داده ها را بسیار جدی می گیریم و از حقوق مشتریان خود در حفظ حریم خصوصی اطلاعات به بهترین شکل محافظت می کنیم.

اتاق کودک در خانه هوشمند

اعلان های آلارم

در صورت دسترسی غیر مجاز، زنجیره ای از زنگ هشدار (که دارای چندین مرحله است) راه اندازی می شود. شما می توانید همه این موارد را در برنامه خانه هوشمند کارینتل مشاهده کنید.

فعال شدن آلارم

فعال کردن آلارم خانه هوشمند

این کار به طور خودکار، بر اساس زمان روز، از طریق سوئیچ یا استفاده از برنامه انجام می شود. دستگاه هایی مانند سنسورهای حضور به عنوان اجزای زنگ هشدار عمل می کنند.

آلارم بیصدا

آلارم بی صدا در خانه هوشمند

از طریق ایمیل، تماس یا اعلان فشار مطلع شوید. اگر زنگ خطر باشد ، می توانید بدون نیاز به اقدام بیشتر ، اعلان را تصدیق کنید.

آلارم شنیداری

آلارم صوتی خانه هوشمند

سرور موسیقی خانه هوشمند کارینتل پخش صدای زنگ از پیش تعریف شده را با حجم کامل شروع می کند.

آلارم تصویری

آلارم مجازی خانه هوشمند

همه پرده ها باز می شوند و چراغ ها شروع به چشمک زدن می کنند – توجه همسایگان/رهگذران را به حضور هر کسی که نباید آنجا باشد جلب می کند.

خاموش کردن آلارم

خاموش کردن آلارم خانه هوشمند

طیف وسیعی از قابلیت ها

یک سیستم امنیتی هوشمند باید چیزی فراتر از محافظت در برابر نفوذها را ارائه دهد. باید به صورت شبانه روزی از امنیت و ایمنی گسترده برخوردار باشد.

دکمه وحشت در خانه هوشمند

دکمه وحشت

یک دکمه را می توان پیکربندی کرد تا فقط با یک لمس زنگ هشدار را فعال کند. روشن کردن چراغ های چشمک زن، بالا بردن پرده ها و روشن کردن موسیقی با حجم کامل.

حالت خروج از خانه هوشمند

حالت خروج

هنگام خروج، با ضربه سه بار روی یک سوئیچ توسط یک خروجی، حالت خروج فعال می شود. این به طور خودکار دزدگیر را مسلح می کند.

حالت قفل کودک خانه هوشمند

قفل کودک

اگر بچه ها تنها در خانه هستند، می توانید وسایل بالقوه خطرناک مانند اجاق گاز را غیرفعال کنید. همچنین می توانید سوئیچ ها را غیرفعال کنید تا نتوانند با نور محیط کار کنند.

آتش و آب در خانه هوشمند

آتش و آب

واکنش سریع در صورت نشت یا آتش سوزی نه تنها می تواند وسایل شما را نجات دهد بلکه جان شما را نجات می دهد! در صورت بروز، بلافاصله به شما اطلاع داده می شود تا بهترین شانس را برای اجتناب از هرگونه خطر مهمی در اختیار شما قرار دهد.

حالت حضور در خانه هوشمند

شبیه سازی حضور در خانه هوشمند

در حالی که در خانه نیستید(شاید در تعطیلات)، خانه، دفتر، رستوران و غیره شما برای تماشاگران خالی به نظر نمی رسد. این به این دلیل است که رفتار طبیعی را تقلید می کند – روشن و خاموش کردن چراغ ها و تنظیم پرده ها برای جلوگیری از سارقان فرصت طلب مانند اینکه کسی داخل ساختمان باشد.

مانیتورینگ همیشگی خانه هوشمند

همیشه در نظر است

با استفاده از برنامه خانه هوشمند کارینتل شما همیشه قادر خواهید بود فیلم های مستقیم از دوربین های نظارتی خود یا اینترکام را بدون توجه به جایی که هستید مشاهده کنید، در حالی که دور هستید به شما آرامش می دهد.

کنترل شهودی خانه هوشمند

کنترل شهودی

به راحتی می توانید زنگ هشدار خود را از طریق برنامه یا با سه بار ضربه زدن ساده روی یک کلید خروجی فعال کنید. همچنین می توانید زنگ هشدار را به قسمتی از “حالت شب” متصل کرده و آن را با سه ضربه روی سوئیچ کنار تخت خود فعال کنید.

منطقه بندی هشدار در خانه هوشمند

تنظیم مناطق آلارم

شما می توانید به میزان دلخواه آلارم تنظیم کنید، همه آنها می توانند مستقل عمل کنند. به عنوان مثال، در یک خانه هوشمند وقتی به رختخواب می روید فقط زنگ خطر طبقه پایین قابل تنظیم است، بنابراین می توانید آزادانه به طبقه بالا حرکت کنید.

کاهش آلارم کاذب در خانه هوشمند

کاهش آلارم های کاذب

برای جلوگیری از آلارم های کاذب، باید بیش از یک سنسور حضور (در مدت زمان از پیش تعیین شده) فعال شود تا زنگ هشدار به سطح آلارم برسد. بعید است که یک سارق احتمالی فقط یک سنسور را روشن کند.

عملکرد ورود به خانه هوشمند

تابع ورود به سیستم

مستقیماً از طریق برنامه خانه هوشمند کارینتل می توانید ببینید آخرین پنجره ها کی باز شده یا چه کسی اخیراً وارد ملک شده است، این برای والدینی که می خواهند بدانند بچه هایشان با خیال راحت بعد از مدرسه در خانه هستند، بسیار خوب است.

حالت های باز در خانه هوشمند

 وضعیت باز بودن دربها

درصورت باز ماندن درب گاراژ در شب یا باز ماندن پنجره در پایان روز کاری، از طریق عملکرد تبدیل متن به گفتار و/یا اطلاع رسانی در تلفن خود مطلع میشوید.

الارم های تاخیر در خانه هوشمند

تاخیر در هشدارها

هنگام تنظیم آلارم شما فوراً فعال نمی شود (مگر اینکه بخواهید). در عوض، یک تأخیر کوتاه وجود خواهد داشت تا مانع از تحریک ناگهانی آن در هنگام خروج شوید.

کنترل دسترسی در خانه هوشمند

کنترل دسترسی

راه حل کنترل دسترسی خود را کاملاً مطابق میل خود طراحی کنید: با اینترکام ویدیویی ، NFC Key Fob به عنوان جایگزینی برای کلیدها و موارد دیگر.

کنترل دسترسی ایمن از طریق برنامه خانه هوشمند کارینتل

با برنامه رایگان ما برای تلفن هوشمند، رایانه لوحی یا رایانه شخصی خود می توانید به راحتی و ایمن دسترسی را کنترل کنید، کاربران را مدیریت کنید، حقوق فردی را تعیین کنید و ببینید چه کسی در جلوی در خانه شما است.

مدیریت کاربر

مدیریت کاربر در خانه هوشمند

در برنامه خانه هوشمند کارینتل شما می توانید در هر زمان، کاربران را به برنامه خود اضافه کنید، با توانایی اختصاص مجوزهای مختلف به هر فرد. این به شما امکان می دهد کنترل کامل افرادی را که به خانه، محل کار و غیره شما دسترسی دارند، داشته باشید.

اینترکام

آیفون هوشمند در خانه هوشمند

وقتی زنگ خانه شما به صدا در می آید فوراً به شما اطلاع داده می شود. سپس، در صورت تمایل، می توانید با کسانی که درب منزل هستند صحبت کنید یا مستقیماً از طریق برنامه پیام متنی به گفتار ارسال کنید. اگر بازدیدکننده ای را از دست دادید نگران نباشید تصویری در برنامه ذخیره می شود تا بتوانید ببینید چه کسی درب خانه شما بوده است.

حق دسترسی

قوانین دسترسی در خانه هوشمند

می توانید از برنامه برای اختصاص حق دسترسی خاص استفاده کنید. اگر یک دوست نیاز دارد چیزی را در حالی که بیرون هستید انتخاب کند، کافی است یک کد یکبار مصرف به او بدهید که فقط در آن مواقع کار می کند. اگر نظافتچی هر روز ساعت 3 بعد از ظهر می آید، یک کد بر اساس زمان به آنها اختصاص دهید.

 • همه کاره.
 • شهودی.
 • ایمن.

سیستم کنترل دسترسی خانه هوشمند کارینتل سطح عملکرد جامعی را در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا چند ویژگی اصلی وجود دارد:

حق دسترسی اختصاصی در خانه هوشمند

حق دسترسی اختصاصی

با خانه هوشمند کارینتل می توانید مجوزهای خاصی را به هر کاربر اختصاص دهید. به عنوان مثال، اگر سگ نورد دارید، می توانید در طول روز به آنها دسترسی دهید، اما در شب کد و/یا برچسب آنها کار نمی کند.

ورود و پیگیری در خانه هوشمند

ورود و پیگیری

همیشه می توانید ببینید چه کسی و چه موقع وارد ملک شما شده است. این برای والدینی که می خواهند بدانند فرزندانشان از مدرسه به سلامت به خانه آمده اند بسیار مناسب است.

ادغام با سایر سیستم های خانه هوشمند

ادغام انعطاف پذیر

سیستم ما بسیار انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد طیف وسیعی از قفل های الکترونیکی، درها، موتورهای گاراژ و غیره را ادغام کنید.

وضعیت درب و پنجره خانه هوشمند

وضعیت درها و پنجره ها

هنگام خروج به شما اطلاع داده می شود که درها یا پنجره ها باز است. همچنین می توانید در هر زمان وضعیت همه درها و پنجره ها را از طریق برنامه بررسی کنید.

کدهای دسترسی خانه هوشمند

کدهای عددی

با NFC Code Touch می توانید عملکردهای اختصاصی را تنظیم کنید که توسط یک کد خاص فعال شوند. شما می توانید درب گاراژ را با فشار دادن 5 و سپس وارد کردن کد خود باز کنید.

زنگ درب اختصاصی خانه هوشمند

زنگ درهای اختصاصی

اگر کسی زنگ خانه شما را می زند از طریق بلندگوها به شما اطلاع داده می شود. با این حال، اگر نمی خواهید مزاحم شوید، چراغ ها می توانند بجای زنگ به شما اطلاع دهند که کسی درب خانه است.

هوشمند سازی سونا در خانه هوشمند

سونا

برای کنترل خودکار سونا، گرما، نور و موسیقی همگی هماهنگ می شوند بنابراین استراحتگاه سلامتی شما کاملاً با نیازهای شما مطابقت دارد.

هوشمند سازی استخر در خانه هوشمند

استخر

مراقبت از استخر می تواند پیچیده باشد. تنظیم pH، تصفیه آب، فیلتر کردن، شستشوی معکوس، شستشو و موارد دیگر. خوشبختانه یک خانه هوشمند کارینتل می تواند همه اینها را برای شما انجام دهد.

برنامه های کاربردی متعدد
کنترل والدین، دسترسی از راه دور، فیلتر کردن، شستشوی معکوس، حالت تعطیلات و موارد دیگر. ویژگیهای زیادی را که خانه هوشمند کارینتل ارائه می دهد کشف کنید تا به شما کمک کند از امکانات رفاهی خود بیشترین بهره را ببرید.

کنترل سونا

کنترل سونا در خانه هوشمند

چه دسترسی از راه دور، ایمنی کودکان، یا صرفاً رساندن سونا به دمای مناسب – خانه هوشمند کارینتل شما را تحت پوشش قرار داده است. با کنترل هوشمند شما به سادگی بیشتر از سونا خود استفاده می کنید تا بتوانید به عقب برگردید و استراحت کنید.

تعمیر و نگهداری استخر

تعمیر و نگهداری استخر در خانه هوشمند

داشتن استخر می تواند درخشان باشد اما سطح بالایی از نگهداری از آن به همراه دارد: تنظیم مقادیر pH، تصفیه آب، فیلتر کردن، شستشوی معکوس، شستشو – فقط به ذکر چند مورد. با این حال، با خانه هوشمند کارینتل همه اینها به طور خودکار مورد توجه قرار می گیرد، بنابراین می توانید از همه نکات مثبت مالکیت استخر بدون هیچ گونه نکات منفی لذت ببرید.

کنترل استخر هوشمند

کنترل استخر در خانه هوشمند

پوشش استخر، روشنایی، دمای آب، سیستم جت و موارد دیگر را کنترل کنید. می توانید این کار را از داخل استخر، با صفحه لمسی خانه هوشمند کارینتل یا از طریق برنامه کارینتل انجام دهید.

طیف وسیعی از قابلیت ها
خانه هوشمند کارینتل وظایف متعددی را در اطراف استخر، سونا و شرکت شما انجام می دهد. این بدان معناست که شما می توانید به سادگی ضربه بزنید و از استفاده از آنها لذت ببرید.

دسترسی از راه دور استخر در خانه هوشمند

دسترسی از راه دور

در راه بازگشت به خانه و تمایل به غواصی در استخر یا سونا آرامش بخش؟ در برنامه خانه هوشمند کارینتل می توانید درپوش استخر را باز کرده یا سونا را پیش گرم کنید تا هنگام بازگشت برای شما آماده باشند.

تمام خانه هوشمند

تمام خانه

وقتی به رختخواب می روید، یک ضربه سه تایی نه تنها سیستم هشدار را مسلح می کند، چراغ ها و موسیقی را خاموش می کند-همچنین می تواند پوشش استخر را ببندد یا سونا را غیرفعال کند.

قفل کودک استخر در خانه هوشمند

قفل کودک

با افزودن یک کد به کنترل، استخر و سونا خود را برای کودکان مقاوم کنید. اگر در خانه نیستید، پوشش استخر به هیچ وجه باز نمی شود – بنابراین آنها نمی توانند به خود آسیب برسانند.

نظارت بر استخر خانه هوشمند

مانیتورینگ استخر هوشمند

آیا روکش استخر واقعاً بسته است؟ آیا قطعاً سونا را خاموش کرده ام؟ روزهای عدم قطعیت عذاب آور گذشته است. به لطف برنامه خانه هوشمند کارینتل می توانید وضعیت هر یک از این موارد را در هر زمان مشاهده کنید.

حالت های عملیاتی استخر خانه هوشمند

حالت های عملکرد

آیا منتظر مهمان هستید؟ با چند فشار در برنامه می توانید استخر خود را در حالت مهمانی تنظیم کنید که شامل چراغ و موسیقی است. اگر به تعطیلات می روید، استخر به راحتی در حالت تعطیلات قرار می گیرد، جایی که تعمیر و نگهداری خودکار استخر به حداقل می رسد.

چرخه عملیاتی استخر خانه هوشمند

چرخه ها

فیلتر کردن، شستن معکوس، شستشو، گردش … استخر بسیار سرگرم کننده است، اما همچنین می تواند کار زیادی انجام دهد. با این حال، نیازی به این نیست که خانه هوشمند کارینتل می تواند به طور خودکار وظایف تعمیر و نگهداری استخر شما را انجام دهد.

باغ هوشمند

باغ هوشمند هوشمند سازی باغچه

خانه هوشمند کارینتل همچنین می تواند در کار شما در باغ شما صرفه جویی کند. کنترل آبیاری هوشمند و محافظت خودکار از آفتاب تنها دو نمونه از این است که چگونه خانه هوشمند کارینتل می تواند به باغ شما کمک کند.

با توجه به اینکه بسیاری از ما اخیراً و تابستان (امیدوارم) در نزدیکی زمان بیشتری در باغهای خود می گذرانیم، ما فکر کردیم که 6 نکته را برای تبدیل هر باغی به یک باغ هوشمند به اشتراک بگذاریم.

6 نکته برای داشتن باغی هوشمندتر

نکته شماره 1: آبیاری هوشمند

صادق باشیم، اکثر ما آنطور که باید باغاتمان را آبیاری نمی کنیم. به تابستان 2018 فکر کنید، چمن سبز به دلیل کمبود باران تا حدودی به یک کالا تبدیل شد. با این حال، یک سیستم آبیاری هوشمند می تواند از این امر جلوگیری کند. خانه هوشمند کارینتل می تواند به شما کمک کند تا لوله آب را به نفع یک سیستم آبیاری دستی کمتر کنار بگذارید – به شما این امکان را می دهد که آبپاش ها را طبق یک برنامه یا مطابق پیش بینی آب و هوا خودکار کنید.

نکته شماره 2: نظارت بر مخازن آب

یکی از راههای متداول برای دوست داشتن محیط زیست استفاده از مخزن برای جمع آوری آب باران است. سپس در روزهای بدون باران از آن برای آبیاری باغ استفاده کنید. به طور معمول هیچ راهی برای اطلاع از میزان ذخیره آب در مخزن وجود ندارد، به غیر از ظاهر دستی. با این حال، با خانه هوشمند کارینتل، نظارت هوشمند می تواند به سرعت و به راحتی اجرا شود تا همیشه بدانید چه مقدار آب ذخیره می شود. اگر پمپ دارید، می توانید آن را خودکار کنید تا فقط در صورت وجود مقدار از پیش تعیین شده آب در مخزن روشن شود.

نکته 3: روشنایی هوشمند باغ

نورپردازی هوشمند دیگر چیزی نیست که فقط در داخل خانه باید در نظر گرفته شود. نورپردازی یکی از متمایزترین روش ها برای زنده نگه داشتن باغ است، نورپردازی مناسب می تواند یک باغ را از خاص به دیدنی تبدیل کند. البته این می تواند به صورت خودکار انجام شود به طوری که روشنایی هوشمند فقط وقتی تاریک می شود فعال می شود.

روشنایی محوطه خانه هوشمند

نکات مثبت در مورد باغ ها این است که نورپردازی را می توان در مناطق وسیعی اجرا کرد. بنابراین صرف نظر از شکل یا اندازه باغ، تقریباً همیشه فرصتی برای افزودن نورپردازی هوشمند وجود خواهد داشت، چه در امتداد مسیرها، چه در دیوارهای بیرونی خانه، چراغهای روشنایی در زمین یا حتی داخل و اطراف استخر شنا.

نکته: در مورد استفاده از “روشنایی هوشمند در فضای باز” ما می توانید نحوه اجرای نورپردازی در باغ را مشاهده کنید.

نکته شماره 4: صدایی عالی در باغ

در انگلستان هنگامی که چند هفته تابستان ما بالاخره فرا می رسد ، ما دوست داریم که باربیکیو (BBQ)، مجالس داشته باشیم یا به سادگی گذراندن اوقات با کیفیت در باغهای خود را دوست داریم. با این حال، غالباً پخش سریع و آسان موسیقی یک مشکل است. با این حال، توصیه می کنیم به سادگی باغ را به عنوان یک منطقه موسیقی برای خانه خود اضافه کنید. این به شما این امکان را می دهد که آشپزخانه را برای نوشیدن یک نوشیدنی دیگر بدون نوشیدن تکان دهید، زیرا می توانید موسیقی خود را به گونه ای تنظیم کنید که همزمان در دو مکان پخش شود یا هنگام حرکت بین مناطق خانه شما را “دنبال” کند.

همچنین، اگر مهمانی یا BBQ در باغ دارید، نیازی به نگرانی در مورد از دست دادن مهمان یا تحویل درب ورودی نیست. با خانه هوشمند کارینتل، می توانید صدای زنگ در را از طریق بلندگوهای باغ خود پخش کنید.

نکته شماره 5: کنترل سایه خودکار

در باغهایی که منابع طبیعی سایه زدن ندارند، مهم است که هنوز از نوعی محافظت در برابر نور مستقیم خورشید برخوردار باشید. با استفاده از خانه هوشمند کارینتل ، هر سایبان برقی را می توان با در نظر گرفتن مواردی مانند دمای بیرون، موقعیت خورشید و غیره به صورت هوشمند خودکار کرد. با این حال، اگر می خواهید به صورت دستی مداخله کنید، می توانید به طور خودکار سایه بان شما را در باغ خود کنترل کند.

نکته شماره 6: اتوماسیون خارج از خانه هوشمند

این فقط باغ اصلی نیست که می تواند خودکار شود. بسیاری از باغ ها دارای نوعی “outhouse” هستند که می توانند از فناوری خانه هوشمند کارینتل بهره مند شوند: گلخانه، خانه تابستانی، استخر یا قایق، حتی باغ سوله.

دفاتر باغ در بین کسانی که می خواهند در خانه کار کنند، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند، اما یا اتاق خاصی برای خانه ندارند یا فقط می خواهند منطقه ای آرام داشته باشند و شانس صافی نداشته باشند. سرور خانه هوشمند کارینتل می تواند گرمایش را به طور خودکار انجام دهد تا مطمئن شود که در یک برنامه مناسب برای شما کار می کند. این بدان معناست که اگر ساعت 8 صبح به سر کار بنشینید، کابین کوچک شما از قبل گرم و پذیرا خواهد بود. همچنین نیازی به نگرانی در مورد قبض های انرژی اضافی نیست، زیرا سیستم می تواند به طور خودکار چراغ ها را خاموش کرده و گرمایش را بعد از خروج شما کاهش دهد.

آنچه ما انجام می دهیم

ما یک شرکت طراحی و ادغام لوازم الکترونیکی سفارشی مسکونی و تجاری کامل هستیم. راه حل های اتوماسیون خانه های هوشمند ما، خانه شما را ایمن، زیبا، سرگرم کننده و آسان برای استفاده می کند. کسب و کارها افزایش بهره وری، محیط های بهبود یافته برای کارکنان و مشتریان و کنترل ساده از اتوماسیون تجاری را تجربه می کنند. شرکت کارن متشکل از متخصصان ماهر است که اولویت اول آنها ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

smart home

smart home

خانه هوشمند ، هوشمند سازی خانه

5 reasons to get a smart home

There are numerous reason to opt for a Karen smart home. Intuitive control, endless possibilities, affordability, etc. With Karen, your entire home will work as one harmonious system meaning the lighting, heating, blinds and more will all work in tandem together to create a truly intelligent home.

Here are just 5 reasons why you should consider smart home technology:

50,000 less tasks, more time to live

 Karen takes care of most tasks automatically – giving you back time to enjoy yourself.

Comprehensive solution

 We offer a complete solution meaning that whatever your requirements are we can help you.

All-round security

We offer security that goes beyond protection from break-in – our security protects the building, offers privacy to occupants and more…

Save energy costs

We use a range of intelligent techniques to ensure that you save money on your energy bill.

Easy to control

With just as little as one tap you can manually control lighting, blinds, audio and more if you’d like to.

A complete solution for your smart home

A smart home with Karen simply knows what to do. Be that in the morning or in the evening while you’re cooking, entertaining, or just relaxing. It plays the music you each want to hear – even if it is something different in each room. It creates the right atmosphere with lighting moods. It makes sure every room is always at the perfect temperature. All aspects of your home work together in harmony to ensure a level of intelligent-automation that is only possible with Karen.

HOME SPACES

Enjoy smart technology that’s simple to use and enhances your lifestyle throughout your entire home, a few rooms, or just one room. You always have the option to start in one area or a few areas and expand later. We’ll help you determine the best home automation solutions for your home whether it’s new construction, remodel or retrofit. Explore the possibilities and discover how you can experience added convenience, comfort, security, and aesthetics in your New England home–from Kennebunk, ME to Portsmouth, NH. For more information, please contact us today!

FAMILY ROOM

Transform your family room effortlessly depending on whether you want to relax, play games, read, or watch TV together. Unclutter the coffee table and reduce confusion with the simplicity of a single remote the entire family can use to control everything: TV, music, streaming content, DVD player, lights, shades and temperature. Home entertainment equipment can be concealed so you only see and hear it when you want to and your family room keeps the sense of style you desire.

COMMON SOLUTIONS

 •  Smart Home Control
 •  Home Media
 •  Lighting Control
 •  Motorized Window Treatments
 •  Hidden Audio / Video
 •  IT / Telecommunications

THEATER

Want a real theater experience in your home? We have perfected the home theater installation process so that the environment is precisely designed & engineered to provide maximum movie and music enjoyment in your Cumberland or Southern Maine home. The room is isolated from outside noise with special acoustic treatments and audio is optimized with measured speaker placement. Cozy up on plush theater seating positioned specifically for the ultimate viewing experience of your big screen. Lighting is also controlled so when you press a single button, the lights dim and the show begins. Press pause and lights dim up so you can get more popcorn and soda.

COMMON SOLUTIONS

 •  Home Theater
 •  Home Media
 •  Lighting Control
 •  Motorized Window Treatments
 •  Acoustics
 •  High Performance Audio

KITCHEN

Kitchens are the central hub of the home and you can easily change the ambiance of the space for cooking, cleaning, entertaining, doing homework, or reading. Imagine pressing “Prepare” and your favorite music playlist comes on, shades raise to fill the room with sunlight, and counters brighten accordingly. You can keep an eye on the kids from the touch screen or see who’s at the door when the doorbell rings. Simply use the intercom from the same control to tell them dinner is ready instead of shouting. Keep counters clear and focus on the granite countertops, Viking range or Sub-Zero refrigerator, not the wires, speakers or TV.

COMMON SOLUTIONS

 •  Smart Home Control
 •  Lighting Control
 •  Motorized Window Treatments
 •  Audio / Video
 •  Intercom
 •  IT / Telecommunications

BEDROOM

There’s no more going back downstairs because you forgot to turn off a light. Simply press “Goodnight” on the touch screen sitting your nightstand and all the lights turn off. Arm the security system, lower all the shades, and adjust the temperature from the same control. Select the “Read” option to adjust overhead lights and turn on some background music. Concealed and mirror TVs enable you to instantly transform your bedroom from a peaceful retreat to cozy spot for movie watching or catch up on sports highlights.

COMMON SOLUTIONS

 •  Smart Home Control
 •  Lighting Control
 •  Motorized Window Treatments
 •  Security
 •  Hidden Audio / Video
 •  Multi-room Music

OUTDOOR

It’s a beautiful weekend afternoon, why not have family and friends over for a barbeque, watch your favorite sports team and then wind down the evening with some great tunes and perhaps take a dip in the pool or hot tub. There’s a wide range of technology solutions built to withstand outdoor elements without compromising performance. Add music, video, and lighting control to make the perfect entertaining space or a personal retreat for relaxing after a long work day. TVs weather the storm and sun while minimizing glare for quality viewing even on a bright day. Outdoor lights automatically adjust at sunset to create ambiance and enhance safety.

COMMON SOLUTIONS

 •  Smart Home Control
 •  Outdoor Entertainment
 •  Lighting Control
 •  Pool / Spa Control
 •  Security
 •  Audio / Video

BAR / GAME ROOM

Score big with a bar or game room to watch the big game, or games on one sleek TV or multiple TVs. Sports fans or consummate entertainers will cheer about how smart technology makes it easy to choose HD video from different sources such as cable, satellite, Apple TV, or PlayStation® whether it’s in the room or on the other side of the house. Full control of entertainment, lights, shades, and temperature is at your fingertips from a sleek touch screen, remote, or smart device. Set the scene in your “man cave” with lights and music for a game of pool or foosball. If the doorbell rings while you’re enjoying a cocktail, check to see who’s at the door without having to move from your seat.

COMMON SOLUTIONS

 •  Smart Home Control
 •  Home Media
 •  Audio / Video
 •  Lighting Control
 •  Climate Control
 •  IT Telecom

Automation & Control

Control every aspect of your house from wherever you are, using your smartphone, tablet, PC, touch screen, remote or keypad. Control your Thermostat, Lighting and Smart home devices, with easy-to-use interfaces that ensures that controlling your home will be effortless, despite the complexity that goes on behind the scenes.

Network & Security

Communicate with all your entry points from anywhere in the world. From front doors to side doors, garages, gates, and everything in between, Savant Entry provides security you can see. Night vision allows you to monitor your door if movement is detected — an added layer of security so you and your family can sleep better at night.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *