دوربین مداربسته

پخش عمده دوربین مداربسته

پخش عمده دوربین مدار بسته

امروزه به دلیل افزایش جمعیت و همچنین تراکم جمعیت در شهر های بزرگ باعث شده امنیت مراکز و خانه ها بیشتر تحت تاثیر قرار گیرد. وجود امنیت یک فاکتور بسیار مهم برای جایی است که در آن زندگی میکنیم اگر امنیت نباشد زندگی به طور کلی مهمی خاصی ندارد و انسان ها همیشه در استرس هستند که این موضوع کیفیت زندگی را به شدت پایین می آورد. برای اینکه محل مورد نظر خود را از دست سارقان در امان نگه داریم میتوانیم کار های مختلفی انجام دهیم که یکی از بهترین و به صرفه ترین کار های برای تامین امنیت محل های مورد نظر استفاده از دوربین های مدار بسته است که با پیشرفت تکنولوژی امروزه اکثر مردم از آن ها استفاده میکنند که در این مقاله قصد داریم قیمت عمده دوربین مدار بسته و همچنین نحوه خرید عمده دوربین مدار بسته را برای شما عزیزان شرح دهیم پس با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

دوربین مدار بسته چیست؟

به وسیله ای که در جای ثابت نصب شود و اطلاعاتی مانند عکس و فیلم از طریق یک مدار بسته و امن به دستگاه ذخیره اطلاعات منتقل و ذخیره کند دوربین مدار بسته گفته میشود.

این دوربین ها در جاهای مختلف که دید بهتری دارند نصب میشوند و عکس و فیلم همراه صدا را به یک دستگاه امن ذخیره اطلاعات در بستر مدار امن منتقل میکنند و همچنین میتوانند این اطلاعات را در یک مانیتور به صورت زنده به نمایش بگذارند که احتمالا آن را در اکثر فروشگاه ها مشاهده کرده اید.

بیشترین مکان هایی که از این دوربین ها استفاده میکنند عبارت اند از:

 • بانک ها
 • موسسات اداری و تجاری
 • بیمارستان ها
 • مکان های حفاظتی مانند زندان ها
 • فرودگاه ها
 • جاهای مختلف نظامی
 • رستوران ها
 • فروشندگان
 • استادیوم ها
 • مجتمع های مسکونی و …

کاربرد های دوربین های مدار بسته

دوربین های مدار بسته همان طور که اشاره کردیم در انواع مکان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند که موجب برقراری امنیت کامل آن محل میشوند این دوربین ها ویژگی های دیگری نیز داند که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره میکنیم.

حمل ونقل بین شهری و درون شهری

امروزه از این دوربین های مدار بسته  در اکثر خیابان ها  سازمان  راهنمایی و رانندگی برای ثبت تخلفات و کنترل سرعت از آن ها استفاده میکنند و همچنین از ویژگی این دوربین ها این است که میتوانند به صورت هوشمندانه پلاک خودرو متخلف را در سامانه ثبت کنند.

استفاده در کارخانه ها و مکان های خاص

ممکن است در کارخانه‌ای و یا یک آزمایشگاه بخصوص نیاز باشد، از دوربین‌های مداربسته پیشرفته بجای انسان‌ها استفاده شود. استفاده از دوربین‌های بخصوصی مانند دوربین‌های مداربسته ترموگرافیک، یک نمونه از این نوع دوربین‌هاست.

جلوگیری از جرایم امنیتی

یکی از دلایل استفاده از این دوربین ها برقراری امنین خانه و مراکز است که میتوانیم در هر جایی که میخواهیم این سیستم را راه اندازی کنیم و اقدام به تامین امینت آن محل کنیم.

پخش عمده دوربین مدار بسته

پخش عمده انواع دوربین های مدار بسته توسط شرکت کارن انجام پذیر است. برند کارن با سابقه عالی در زمین پخش دوربین های مدار بسته این امکان را دارد که شما هر تعداد از انواع دوربین های مدار بسته را که نیاز داشته باشید را تامین کند. امروزه به دلیل شرایط خاص امنیتی و تراکم جمعیت در شهر ها این سیستم دوربین مدار بسته بیشتر از هر زمان نیاز شماست و میتوانید با هزینه کم اقدام به تجهیز کردن محل مورد نظر خود به این دوربین هاکنید تا بهتر بتوانید امنیت مکان مورد نظر را تامین کنید که ما به عنوان شرکت کارن در خدمت شما هستیم تا بهترین کیفیت های این دوربین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

خرید عمده دوربین مداربسته

در شهر های مختلف شرکت های مختلفی دوربین های مدار بسته را به فروش میرسانند و ار آنجایی که این سیستم ها باید با کیفیت باشند تا در شرایط محیطی مختلف آسیب نبینند باید محصول با کیفیتی خریداری کنید که به همین دلیل میتوانید برای خرید عمده دوربین مدار بسته با کارشناسان شرکت کارن در ارتباط باشید تا در کنار راهنمایی، شما بتوانید بهترین سیستم را متناسب با مکان مورد نظربا قیمت مناسب خرید نمایید.

قیمت عمده دوربین مداربسته

عوامل زیادی در تایین قیمت دوربین های مدار بسته دخیل هستند که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

 • یکی از عواملی که در تایین قیمت دوربین مدار بسته دخیل است برند شرکت است که باید بهترین کیفیت را داشته باشد تا در شرایط مختلف آب و هوایی بتواند خدمات دهی کند که پیشنهاد میکنیم از محصولات شرکت کارن برای خرید استفاده کنید.
 • دومین دلیل میتوان به انواع دوربین ها اشاره کرد که عبارت اند از دوربین های مدار بسته دام، دوربین مدار بسته بولت، دوربین مدار بسته اسپید دام. این دوربین ها با هم متفاوت هستند و با توجه به مکان مورد نظر قیمت این دوربین ها متغیر است.
 • تجهیزات دوربین مدار بسته یکی دیگر از تجهیزاتی هستند که در کنار دوربین های مدار بسته برای ذخیره اطالات استفاده میشوند که با توجه به برند و وسایل مورد نیاز قیمت متفاوت می باشد.

فروش عمده دوربین های مدار بسته

خرید این سیستم ها و تجهیزات دوربین های مدار بسته خودش کار مهمی است که باید از برند های خوب بازار از جمله شرکت کارن  خرید کنید شرکت کارن به سابقه بالا در زمینه فروش دوربین های مدار بسته سعی دارد بهترین کیفیت این دوربین ها را با قیمت های مناسب در خرید های عمده برای شما عزیزان ارائه دهید که میتواند برای خرید همه نوع دوربین هم اکنون با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و اقدام به خرید دوربین مدار بسته نمایید.

سخن اخر

دوربین های مدار بسته یکی از وسایل ضروری برای تامین امنیت انواع مکان های کوچک و بزرگ بکار میرود و شما میتوانید برای خرید عمده دوربین مدار بسته و همچنین فروش دوربین مدار بسته با کارشناسان شرکت کارن در ارتباط باشید تا بتوانید  از قیمت عمده دوربین های مدار بسته مطلع شده و اقدام به خرید نمایید. همچنین این شرکت پخش عمده دوربین های مدار بسته را هم در سراسر کشور انجام میدهد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *