خانه هوشمند

پرده هوشمند

پرده هوشمند 1

پرده هوشمند

تابش خورشید: بگذارید نور با پرده هوشمند به طور خودکار بتابد

پرده هوشمند

در دنیای مدرن ما، برای اداره خانه خود کار کمتری می کنیم. در یک مرحله، کارهای معمولی شامل ظرف شویی، شستن لباس ها (در یک نقطه با دست! در رودخانه!)، جارو کشیدن کف و موارد دیگر می شد. با این حال، با پیشرفت فناوری و داشتن “خانه هوشمند” مطلوب تر، لیست فعالیتهای خانگی که نیاز به کمک فیزیکی شما دارند، کاهش می یابد. و زمان آن فرا رسیده است که پرده های خود را با افزودن پرده هوشمند به خانه خود به آن لیست اضافه کنید.

خانه های هوشمند

که مملو از دستگاه های متصل به اینترنت هستند که می توانند از راه دور کنترل شوند و در حال حاضر کارهای مورد نیاز که باید در زمان های مقرر را انجام شوند، عادی شده است. از خلاء ربات گرفته تا سیستم گرمایش، اگر نمی توانید آن را با کنترل از راه دور یا تلفن هوشمند خود کنترل کنید، در حال جا ماندن از تکنولوژی هستید. اکنون که پرده های شما در لیست دستگاه های خانه هوشمند شامل می شود، ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که: بهترین پرده هوشمند برای نصب در خانه کدامند؟

پرده هوشمند

مانند پرده های معمولی، تعدادی عملکرد مفید را انجام می دهند. علاوه بر ورود یا مسدود کردن نور، آنها می توانند از دست دادن گرما جلوگیری کنند، اشعه ماوراء بنفش را مسدود کرده و با فشردن یک دکمه حریم خصوصی را از دنیای خارج ایجاد کنند. با استفاده از فناوری هوشمند، پرده های شما باز و بسته می شوند وقتی به آنها می گویید یا در برخی موارد، هنگامی که درجه حرارت خانه شما خارج از محدوده دلخواه است.

هنگام سرمایه گذاری در اولین مجموعه پرده های هوشمند خود موارد زیادی را باید در نظر بگیرید. به مطالعه این مقاله ادامه دهید و ما هر آنچه را که باید قبل از انجام این نوع خرید بدانید و در مورد آن فکر کنید، تجزیه و تحلیل می کنیم.

سازگاری پرده هوشمند با دستگاه هوشمند

به طور کلی دو نوع پرده هوشمند وجود دارد. اولین مورد پرده های موتوری هستند که می توانند توسط یک برنامه تلفن هوشمند یا بلندگوی خانه هوشمند شما مانند Google Home یا Amazon Alexa کنترل شوند. این پرده ها به وای فای شما متصل می شوند و از طریق اینترنت با دستگاه های شما ارتباط برقرار می کنند، بنابراین می توانید آنها را با صدای خود یا کنترل از راه دور کنترل کنید. این دستگاه ها گاهی اوقات عملکردهای خاصی نیز دارند، مانند بستن پرده ها در زمانی که درجه حرارت در خانه به حد معینی می رسد یا باز کردن آنها وقتی در نزدیکی خانه هستید.

نوع دوم پرده های هوشمند نیز موتور دار هستند اما تنها از طریق کنترل از راه دور قابل کنترل هستند. گاهی اوقات، کنترل از راه دور ممکن است با صدا فعال شود و اغلب این پرده ها دارای عملکرد زمان سنج هستند و به شما این امکان را می دهند که چندین بار در روز پرده هوشمند را به طور خودکار باز و بسته کنید. در حالی که پرده هوشمند کنترل از راه دور توسط Alexa یا Google Home قابل کنترل نیستند، اما تبدیل آنها با استفاده از دوشاخه های هوشمند یا سوئیچ های هوشمند بسیار آسان است. آنها همچنین ارزان تر از پرده های کاملاً هوشمند با قابلیت دستگاه هوشمند هستند.

آیا می خواهید برای پرده های جدید یا موجود از پرده موتوری یا پرده برقی استفاده کنید؟

نکته بعدی که قبل از خرید پرده های هوشمند باید به آن توجه کنید این است که آیا می خواهید پرده، سایه یا پرده موجود خود را نگه دارید یا می خواهید یک ست جدید بخرید. برخی از دستگاه های پرده هوشمند در اصل موتورهایی هستند که می توانند به پوشش پنجره هایی که قبلاً دارید متصل شوند. مابقی با پرده های کاملاً جدید عرضه می شوند، که ممکن است بهتر باشد در صورتی که خانه جدیدی می سازید یا نیاز به تغییر در سبک دارید.

به خاطر داشته باشید که اگر دستگاهی را خریداری می کنید که پرده های موجود خود را “هوشمند” می کند، باید مکانیزم بازکردن پرده های کنونی خود را در نظر بگیرید. اکثر دستگاه ها فقط با یک نوع پرده کار می کنند، چه پرده های ونیزی، پرده هایی با زنجیری برای پایین آوردن و بالا بردن، یا پرده هایی که به صورت افقی باز می شوند. به منظور خرید دستگاهی که برای خانه شما مناسب است، با دقت خرید کنید.

در سطح بسیار ابتدایی، ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پرده، بصورت سایه ای باشد یا پرده پنجره های شما را بپوشاند.

پرده ها

که از سبک ونیزی تا عمودی متغیر هستند، معمولاً از تخته هایی تشکیل شده اند که می توانند باز و بسته شوند تا حداقل نور را وارد کنند. آنها همچنین می توانند به صورت گروهی بالا یا پایین بیایند تا امکان مشاهده کامل از پنجره یا انسداد کامل نور فراهم شود.

سایه ها

با این حال شبیه ورق های پارچه ای هستند که اغلب در بالا و پایین رول می شوند. اینها به اندازه پرده چند منظوره نیستند زیرا گزینه میانی ندارند. آنها یا باز یا بسته می شوند. با این وجود، این نوع پوشش پنجره بهترین راه برای مسدود کردن کامل نور هنگام پایین آمدن است.

سایه های تیره از پارچه ضخیم ساخته شده اند که تا زمانی که سایه ها باز نشوند اتاق های شما را کاملا تیره نگه می دارد.

پرده ها تزئینی

تزئینی ترین نوع بین سه پرده هستند زیرا معمولاً در تعدادی رنگ و طرح موجود هستند. این پارچه ها معمولاً به میله یا ردیف بالای پنجره متصل می شوند و به صورت افقی باز می شوند. مانند سایه، آنها هیچ راه حل نیمه نور را ارائه نمی دهند، اما در صورت لزوم می توان آنها را با سایه یا پرده استفاده کرد.
نوع پوشش پنجره ای که انتخاب می کنید کاملاً بستگی به میزان نور مورد نیاز شما دارد و اینکه کدام سبک بیشتر با دکوراسیون منزل شما مطابقت دارد.

نقش پرده هوشمند در یک خانه چند منظوره

یک خانواده شلوغ نقش های زیادی برای اجرای یکجا دارد. از یک سو ، نیازهای مختلف تک تک اعضا را برآورده می کند. اما یک خانواده همچنین از راحتی ، ایمنی و رفاه یک خانواده مراقبت می کند.

هر خانه ای متفاوت است. برخی نیازهای متخصصان شلوغ را برآورده می کنند ، برخی محیطی را برای خانواده های شاد ایجاد می کنند ، در حالی که برخی دیگر محیطی مناسب برای دوستان و خانواده ها هستند. هر خانه ای از نظر نیازهای مختلف ساکنان ، خاص است.

درست مانند ساکنان ، هر اتاق نیز شرایط خاص خود را دارد. اتاق خواب ها به آرامش و سکوت احتیاج دارند ، در حالی که اتاق نشیمن همه چیز مربوط به محیط است. آشپزخانه یک مکان کاربردی است ، در حالی که کتابخانه یک پناهگاه است. از این نظر ، هر خانه یک حوزه چند منظوره است که طیف وسیعی از نیازها و الزامات را با زرق و برق یک ژانگولر متعادل می کند.

پرده هوشمند 1

پوشش پنجره ها نقش بی نظیری در برآوردن این خواسته ها و تبدیل راحتی به یک واقعیت بدست می آورند. پنجره ها وظیفه دارند که اتاق را به خوبی تهویه ، به راحتی گرم یا سرد نگه داشته و نور کافی را در اختیار داشته باشند. پوشش های پنجره ای که برای پنجره های خود انتخاب می کنید ، در ایجاد تعادل کامل بین عناصر طبیعی و عوامل راحتی مکانیکی که معمولاً در خانه های مدرن وجود دارد ، مثر خواهد بود. به همین دلیل ، وقتی می خواهید پنجره های خود را بپوشانید ، آنها را با الزامات خاص اتاق هماهنگ کنید.

الزامات خاص یک اتاق

اتاق خواب:

بیایید از اتاق مورد علاقه خود شروع کنیم ، اتاق خواب. اتاق خواب جایی است که شما آرام می شوید و زمان با کیفیتی را با خود می گذرانید. همچنین جایی است که بدن خود را با استراحت مورد نیاز پر می کنید. اما حضور بی موقع خورشید مانع می شود. افراد سبک خواب ، کودکان کوچک و همچنین نوبت کاران معمولاً نور خورشید را به عنوان یک عنصر بسیار مخرب می دانند. برای قطع کامل نور ، یک کور خاموش را انتخاب کنید و حتی در طول روز از جلوه شب مانند لذت ببرید. مواد ضخیم پرده های خاموش کننده صدا را نیز تا حد زیادی قطع می کند ، در حالی که گرما یا سرما را در داخل به دام می اندازد.

پرده هوشمند در اتاق خواب:

با این حال ، همه اینها برای اطمینان از یک خواب آرام کافی نیست. هنگامی که خورشید در ساعات اولیه شب ، خیلی قبل از اینکه زنگ ساعت را تنظیم کنید ، به چشمان شما می تابد چگونه می خوابید. آیا فوق العاده نخواهد بود اگر پرده های شما قبل از طلوع خورشید خود به خود فرود بیایند؟ این کار با پرده های هوشمند امکان پذیر است. اگر پرده های هوشمند دارید ، می توانید آنها را با سیستم اتوماسیون خانگی همگام سازی کنید ، یا برنامه ای تنظیم کنید که به شما اجازه می دهد تا پرده ها بدون دخالت در زمان واقعی باز و بسته شوند.

همچنین می توانید با همگام سازی پرده های خود با طیف وسیعی از دستگاه های هوشمند مانند ترموستات ، دستگاه های قهوه ، رادیو و بسیاری دیگر ، راحتی خود را به سطح دیگری برسانید. استرس را از روال عادی بیدار شدن برداشته و چند دقیقه اضافی را در رختخواب بگذرانید و از راحتی که به طور خودکار با پرده های هوشمند همراه است لذت ببرید.

اتاق نشیمن:

اتاقهای نشیمن بدون شک شلوغ تر هستند. یک منطقه پر رفت و آمد در داخل خانه ، این جایی است که شما خاطرات خود را ایجاد می کنید. همانطور که همه دور تلویزیون جمع می شوند ، آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که تماشاچیان کنجکاو به اتاق نگاه کنند. حریم خصوصی از اهمیت بالایی برخوردار است. قرار دادن کور خود در سطحی که به شما امکان حفظ حریم خصوصی کافی را بدهد ، در حالی که روشنایی اتاق را در اولویت قرار دهید در اولویت قرار می گیرد. برای حفظ حریم خصوصی مطلوب ، می توانید پرده های سلولی از بالا به پایین-پایین را انتخاب کنید. می توانید بالا و پایین پرده ها را باز نگه دارید ، در حالی که قسمت وسط پنجره پوشانده شده است. بنابراین ، حتی اگر اتاق نشیمن شما به جاده ای شلوغ باز شود ، باز هم اتاق خود را محرمانه خواهید یافت.

پرده هوشمند 2

یک عامل دیگر مانند کنترل نور نیز وجود دارد که باید برای اتاق نشیمن خود در نظر بگیرید.

اگر از دوستان خود برای تماشای بازی تیم مورد علاقه خود دعوت کرده اید ، واقعاً نمی خواهید خورشید بر روی صفحه تلویزیون بتابد و سرگرمی را خراب کند. برای قطع نور خیره کننده ، پرده های خورشیدی را انتخاب کنید، در حالی که پرده های خاموشی برای قطع نور بهترین هستند.

این راه حلها با کمک فناوری هوشمند به اثربخشی بیشتری می رسد. با لمس یک دکمه می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و حریم خصوصی خود را دست نخورده نگه دارید. حتی زمانی که در خانه نیستید ، با فشردن یک دکمه می توانید مطمئن شوید که با غروب آفتاب و روشن شدن چراغ ها ، پرده ها پایین می آیند. هنگامی که احساس می کنید از رایانه یا تلویزیون استفاده می کنید ، فقط از دستیار خانه خود بخواهید تا پرده را ببندد تا نور خیره کننده کاهش یابد ، و بدون نیاز به ترک مبل ، پرده های شما پایین می آید. همچنین می توانید پرده های خود را با چراغ های هوشمند و تلویزیون هوشمند همگام کنید تا با هم عمل کنید. با افزودن فناوری هوشمند ، امکانات متنوع تر می شود.

مزایای استفاده از پرده هوشمند

مزایای استفاده از پرده های هوشمند فقط به راحتی محدود نمی شود. فناوری کور هوشمند همچنین برخی عناصر کاربردی را به ویژگی های خانه اضافه می کند.

امنیت خانه با استفاده از پرده هوشمند

امنیت خانه با پرده های هوشمند تقویت می شود. حتی زمانی که در خانه نیستید ، می توانید پرده های هوشمند خود را از طریق سیستم دستیار خانگی خود کنترل کنید. اگر پرده های خود را با چراغ ها همگام سازی کنید ، می توانید با روشن شدن چراغ ها آنها را پایین بیاورید. همه اینها این تصور را ایجاد می کند که خانه اشغال شده است.

پرده هوشمند 3

عایق خانگی با استفاده از پرده هوشمند

هنگامی که پرده هوشمند شما با ساعت یا ترموستات همگام سازی می شوند، می توانید آنها را به گونه ای پیش بینی کنید که به نحوی مصرف انرژی خانگی را بهینه کنند. بسته نگه داشتن پرده ها در هنگام افزایش دمای هوا در خارج از تابستان و بازکردن آنها هنگام گرم شدن بیش از حد اتاق ، راه خوبی برای صرفه جویی در انرژی است. همانطور که چندین پرده را همزمان کنترل می کنید ، در یک حرکت به بهره وری انرژی برای کل خانه خواهید رسید.

صرفه جویی در وقت و همچنین هزینه انرژی ، تأثیر زیادی بر سبک زندگی شما خواهد داشت. زمانی که صرفه جویی می کنید می تواند زمان بیشتری را با خانواده و دوستان یا سرگرمی های سرگرم کننده بگذراند ، در حالی که کاهش مصرف انرژی به شما امکان می دهد یک سبک زندگی دوستانه تر برای محیط زیست داشته باشید.

نکته ای در مورد قیمت پرده هوشمند…

آخرین چیزی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید قیمت است. هرچه پرده ها هوشمندتر باشند ، گرانتر خواهند بود. برای برخی ، فدا کردن توانایی ارتباط پرده ها با بلندگوی هوشمند ، قیمت ارزان تری دارد. برای دیگران ، سرمایه گذاری روی پرده های هوشمند به این معنی است که آنها می خواهند بالای خط با بیشترین عملکرد باشند.

عوامل دیگری که می توانند بر قیمت تأثیر بگذارند شامل کامل بودن مجموعه (آیا شامل یک موتور یا پرده ها نیز می شود) ، میزان سفارشی بودن پرده ها و نوع پوشش پنجره ها می باشد. دومی گران ترین هستند.

هنگام خرید بهترین پرده های هوشمند ، مراقب باشید. در حال حاضر تعداد زیادی سایه و پرده موتوری با کیفیت پایین برای فروش وجود دارد و بسیاری از پرده های به اصطلاح هوشمند هر چیزی نیستند. ما می دانیم که انتخاب راه حل مناسب خانه هوشمند می تواند یک چالش باشد ، بنابراین ما به دنبال بهترین محصولاتی هستیم که می توانید به تنهایی نصب کنید. در زیر ، 15 مورد از بهترین پرده های هوشمند موجود برای خانه خود را خواهید یافت. این شامل مجموعه های کامل و همچنین کیت هایی است که پرده های موجود شما را به پرده های هوشمند تبدیل می کند.

1. پرده هوشمند موتوری Yoolax

بهترین پرده هوشمند به طور کلی

پرده های موتوری Yoolax توسط کاربران به خوبی بررسی شده و یک مانع موثر برای درها و پنجره های شما ایجاد می کند تا نور و هوای خنک در آن نماند. نحوه عملکرد پرده ها پرده های پارچه ای پلی استر 100٪ شرایط خاموشی را ارائه می دهند و در طیف وسیعی از رنگ های مختلف از جمله خاکستری تیره ، سفید و آبی دریاچه ای ارائه می شوند ، و تضمین می کند که رنگی متناسب با فضای داخلی خانه شما باشد. علاوه بر این ، این پرده های با کیفیت بالا می توانند با استفاده از صدای شما از طریق دستگاه های خانه هوشمند ، با کنترل از راه دور یا از طریق برنامه تلفن هوشمند کنترل شوند.

پرده هوشمند خانه هوشمند 1

قیمت 139 دلار

2. پرده هوشمند IKEA FYRTUR

اجرا کنید

با استفاده از این پرده های هوشمند IKEA FYRTUR که در خانه شما نصب شده است ، می توانید با فشار یک دکمه نور اتاق خود را کنترل کنید. هر پرده قادر است جلوی نور خارجی را بگیرد و محیطی تاریک و خصوصی را برای شما ایجاد کند. در صورت نصب بیش از یک پرده ، می توانید از دروازه TRADFRI و برنامه هوشمند IKEA Home برای ایجاد گروه برای پرده های خود و کنترل همه آنها به طور همزمان استفاده کنید. پرده های خاکستری در طیف وسیعی از اندازه های مختلف موجود هستند و دارای باتری قابل شارژ ، شارژر و کنترل از راه دور هستند.

اگر به دنبال بهترین پرده های هوشمند هستید که از یک مارک معتبر تهیه می شوند ، خط کرکره FYRTUR IKEA محصول مناسب شما است. در حال حاضر ، این پرده ها تنها از طریق کنترل از راه دور یا با Google Home قابل کنترل هستند ، اگرچه IKEA قصد دارد به زودی ادغام را برای راه اندازی خانه های هوشمند اپل و آمازون اضافه کند. نصب و راه اندازی این پرده های هوشمند چندان پیچیده نیست ، اما به سطح متوسطی از مهارت DIY نیاز دارید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 2

قیمت 154 دلار

3. Springblinds Blackout Roller Shades

سهولت در نصب

اگر نصب پیچیده واقعاً کار شما نیست و فقط می خواهید راهی سریع و آسان برای تاریک کردن اتاق خواب خود داشته باشید ، مطمئناً سایبان های غلتکی Springblinds Blackout برای شما جواب می دهند. نصب این دستگاه ساده فقط به دو براکت و یک فشار سریع نیاز دارد. این پرده های هوشمند باتری از طریق کنترل از راه دور کنترل می شوند ، بنابراین به اندازه برخی گزینه های دیگر ویژگی های خانه هوشمند ندارند. با این حال ، آنها دارای طیف وسیعی از اندازه ها و رنگ ها هستند تا بتوانند با دکوراسیون منزل شما هماهنگ شوند. اگر به دنبال سایه های خاموشی بی سیم هستید ، این یک انتخاب عالی است.

پرده هوشمند خانه هوشمند 3

قیمت 288.26 دلار

4. سوئیچ پرده وای فای LoraTap

بهترین سوئیچ هوشمند برای پرده

اگر پرده های موتوری در خانه خود دارید ، خبر خوب این است که نیازی به تعویض آنها ندارید تا آنها را “هوشمند” کنید. سوئیچ پرده وای فای LoraTap می تواند به هر موتور پرده چهار سیم متصل شود و به شما این امکان را می دهد که موتور را با لمس ، با صدای شما ، با تایمر ، از تلفن هوشمند خود یا Google Home یا Amazon Alexa کنترل کنید. در حالی که نصب سوئیچ هوشمند جدید ممکن است ترسناک به نظر برسد ، منتقدان می نویسند که افزودن این محصول LoraTap به مجموعه موجود شما ساده است. علاوه بر این ، این سوئیچ پرده دارای گواهینامه CE و RoHS است ، به این معنی که استفاده از آن کاملاً ایمن است.

پرده هوشمند خانه هوشمند 4

قیمت 19.99 دلار

5. SOMA Tilt

بهترین برای پرده  ونیزی

SOMA Tilt همانند محصول خواهر خود در زیر طراحی شده است تا پرده های قبلی شما را موتور کند و خودکار کند. این دستگاه میله شیب را روی پرده های ونیزی جایگزین می کند و به شما امکان می دهد با استفاده از دستیار صوتی مورد علاقه خود یا برنامه تلفن هوشمند موجود ، باز یا بسته شدن پرده های خود را کنترل کنید. همچنین می توانید برنامه هایی را برای پرده های خود و همچنین راه اندازهای IFTTT تنظیم کنید. SOMA Tilt همانند افرادی که ما بهترین پرده های هوشمند را انتخاب کرده ایم ، تنها سه دقیقه طول می کشد و نیازی به پیچ ، مته و سیم ندارد.

پرده هوشمند خانه هوشمند 5

قیمت 149 دلار

6. سایه های هوشمند SOMA 2

بهترین برای پرده های موجود

سایه های هوشمند SOMA Home می تواند با Alexa ، Apple Home Kits و Google Homes ارتباط برقرار کند. متأسفانه برای یکپارچه سازی کامل خانه هوشمند به یک کنترلر جداگانه نیاز است. با این حال ، اگر می خواهید درمان های موجود پنجره را به سایه های هوشمند تبدیل کنید ، این یک گزینه عالی است. سایه های هوشمند SOMA با زنجیر یا طناب مهره ای به هر سایه پنجره متصل می شوند و می توانند در سه دقیقه خودکار شوند. طناب از طریق دستگاه Soma Smart Shades تغذیه می شود ، که به طور خودکار سایه ها را به دستور شما باز و بسته می کند. دستگاه سایه هوشمند هوشمند به دیوار متصل می شود و بدون دخالت با دکوراسیون منزل شما ترکیب می شود. شما می توانید پرده ها را بر اساس زمان روز ، غروب یا طلوع آفتاب یا حتی شرایط نوری در محل خود حرکت دهید. تکنولوژی بالا.

پرده هوشمند خانه هوشمند 6

قیمت 119 دلار

7. سایه خاموش غلتکی موتوری Graywind

بهترین باتری کار کرد

این سایه هوشمند خاموش از Graywind با موتور کار می کند و می توان آن را از طریق دستیارهای هوشمند مانند Alexa و Google Home و همچنین کنترل از راه دور کنترل کرد. سایه خود 100٪ پلی استر کتان است و برای خاموش شدن خواب و صرفه جویی در انرژی به نور خاموشی تبدیل شده است. سایه مقاوم در برابر محو شدن ، بادوام و تمیز کردن آسان است. در صورت نیاز ، یک کنترل از راه دور می تواند نه سایه مختلف را کنترل کند ، و شما می توانید پرده ها را با دستیار مجازی خود همگام سازی کنید تا آنها را با صدای خود کنترل کنید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 7

قیمت 188.99 دلار

8. سایه شفاف گورخر موتوری Graywind

بهترین برای BLINDS ZEBRA

با چندین عنصر قابل تنظیم ، می دانید که هنگام سفارش یک سایه شفاف گورخر با موتور Graywind ، محصول مورد نظر خود را دریافت می کنید. شما می توانید عرض ، ارتفاع ، داخل یا خارج سوار و تعداد ریموت های مورد نیاز را انتخاب کنید. سایه ها از پلی استر دو لایه ساخته شده اند که حریم خصوصی را ایجاد می کند ، اشعه ماوراء بنفش را مسدود می کند ، گرما را در خود نگه می دارد و نور را بیرون نگه می دارد. برنامه همراه Smart Life به شما امکان می دهد سایه های خود را از هر کجا کنترل کنید ، تایمر تنظیم کنید و زمان باز و بسته شدن را برنامه ریزی کنید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 8

قیمت 219.99 دلار

9. میله پرده هوشمند خانه عرضه کننده آمریکایی

بهترین برای پرده

میله پرده هوشمند آمریکایی نشان می دهد که فقط پرده ها نیستند که می توانند خودکار شوند. این پرده مجهز به برق اصلی از فلز و پلاستیک ساخته شده است تا اثاثیه منزل با دوام و جذابی را ارائه دهد. بسته به اندازه پنجره شما ، به راحتی مونتاژ می شود و در سه اندازه مختلف میله وجود دارد. سپس میله روشهای متعددی برای کنترل پرده ها از جمله کنترل از راه دور ، برنامه تلفن همراه همراه و یا هر تعداد دستگاه خانگی هوشمند ارائه می دهد. علاوه بر این ، اگر بخواهید پرده های خود را به صورت دستی ببندید ، یک بکسل کوچک روند بسته شدن خودکار را آغاز می کند.

پرده هوشمند خانه هوشمند 9پرده هوشمند خانه هوشمند 9

قیمت 229 دلار

10. سیستم پرده دار کنترل از راه دور پرده تماس

بهترین برای داروخانه های سنگین

مانند پرده هوشمند پرده خانگی آمریکایی ، سیستم پرده دار کنترل از راه دور Curtain Call یک مسیر است که در بالای پنجره های شما نصب شده است. در داخل پیست ، قلاب های مکانیزه ای برای نگه داشتن پرده های شما وجود دارد. پیست روی این محصول فوق العاده سنگین است و به شما امکان می دهد حتی پارچه های سنگین را آویزان کنید. هنگام نصب ، مکانیسم را می توان با کنترل از راه دور کنترل کرد. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که کابل آداپتور Curtain Call و پلاگین هوشمند WiFi مورد نیاز برای کنترل این پرده ها با استفاده از بلندگوی هوشمند شما جداگانه فروخته می شوند.

پرده هوشمند خانه هوشمند 10

قیمت 395 دلار

11. پرده های پنجره سقفی VELUX Solar Power

بهترین برای نورهای آسمانی

Home Depot دارای مجموعه عظیمی از پرده های پنجره موتور دار از VELUX است. این پرده های سقفی دارای طیف وسیعی از اندازه و رنگ هستند تا بهتر با دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد. یک ریموت کنترل نیز در آن تعبیه شده است تا پنجره های سقفی شما به راحتی با فشار یک دکمه جمع شوند. و با کیت کنترل آب و هوا VELUX ، می توانید پرده های هوشمند و سایه های نورگیر خانه خود را به طور کامل خودکار کنید تا کنترل دقیق دما و نور داخل خانه را به دست آورید.

کیت کنترل آب و هوا دارای سنسورهایی است که به طور خودکار با تغییر نور و آب و هوا تنظیم می شوند و به شما در صرفه جویی در انرژی کمک می کند. این یک گزینه چندان مقرون به صرفه نیست ، اما اگر می خواهید پرده های هوشمند خود را به طور کامل خودکار کنید ، این یک سیستم خانگی فوق العاده است. علاوه بر این ، VELUX یکی از تنها مارک های دارای سایه هوشمند برای نورگیرها است. سایه های هوشمند آنها برای نورگیرها یک راه حل زیبا برای خانه هوشمند است.

پرده هوشمند خانه هوشمند 11

قیمت 400 دلار

12. تایوان سایه های پنجره غلتکی طرح Godear را ارائه می دهد

اقتصادی ترین

برای پرده های 100 less بی سیم ، تایوان Present Godear Design Roller Shades Window این کار را انجام می دهد. این سایه های غلتکی مقرون به صرفه بدون سیم ، طناب یا قرقره طراحی شده اند. در عوض ، آنها به طور کامل توسط موتور و ریموت کنترل های موجود کنترل می شوند. سایه ها با استفاده از پارچه ای ساخته می شوند که 99.6 all از کل نور را مسدود می کند و در دو رنگ سفید و قهوه ای موجود است. در حالی که این سایه های غلتکی مطمئناً از سایه های بدون موتور هوشمندتر هستند ، اما توسط یک بلندگوی هوشمند قابل کنترل نیستند. با این حال ، قیمت آنها به این معنی است که می توانید این سایه های غلتکی و یک سوئیچ هوشمند (مانند تصویر بالا) را برای کمتر از بسیاری از تنظیمات هوشمند که خارج از جعبه خریداری می کنید ، خریداری کنید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 12

قیمت 121.96 دلار

13. سایه های هوشمند سرنا توسط Lutron

BEST SPLURGE

سایه های هوشمند Serena by Lutron در طیف وسیعی از عرض های مختلف موجود است و حداکثر ارتفاع آنها 60 اینچ است. می توان آنها را با استفاده از ریموت Pico (موجود در بسته) ، تلفن هوشمند شما (با برنامه Caseta همراه) یا با صدای شما از طریق دستگاه خانه هوشمند کنترل کرد. این پرده ها به رنگ سفید یا صدفی انتخاب می شوند و راهی آسان برای پوشاندن پنجره های صعب العبور ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها می توانند با افزودن یک لایه عایق در عین جلوگیری از تابش نور خورشید ، به صرفه جویی در انرژی کمک کنند.

این طرح همچنین به دلایل ایمنی بی سیم است و از آنجا که این سایه ها روی باتری های معمولی و خریداری شده از فروشگاه کار می کنند ، نیازی به نگرانی در مورد وصل کردن آنها ندارید. این پرده های هوشمند هیچ نقدی در آمازون ندارند ، که ممکن است شما مکث می کنید ، اما آنها یک محصول خوب بررسی شده با قیمت مناسب هستند. این سایه ها اغلب در لیست بهترین پرده های هوشمند نمایش داده می شوند و دارای طراحی کاربر پسند و مجموعه ای از قابلیت های خانه هوشمند هستند.

پرده هوشمند خانه هوشمند 13

قیمت

14. سایه های غلتک هوشمند من توسط Tilt

بهترین برای خانواده ها

این سایه های خودکار Tilt برای کودکان و حیوانات خانگی ایمن است ، بنابراین می توان از آنها در خانه ای پر از کودکان نوپا ، گربه ها یا سایر موجودات جوان استفاده کرد. آنها در سایت خود نظرات فوق العاده ای دارند و می توانند از طریق برنامه Tilt در تلفن هوشمند خود به صورت خودکار انجام شوند. آنها همچنین می توانند به راحتی با آمازون الکسا همگام شوند. آنها در حال حاضر با Google Home همگام سازی نمی شوند ، اما در حال کار روی آوردن این قابلیت به زودی هستند. آنها همچنین دارای حالت صرفه جویی در انرژی هستند و دارای پنل خورشیدی هستند که باتری را شارژ می کند تا هیچ وقت کم نشود. آنها در رنگ ها و سبک های مختلفی از خاموشی تا بافت وجود دارند تا بتوانید با دکوراسیون خانه فعلی خود مطابقت داشته باشید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 14

قیمت 399 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

smart home

smart blind

پرده هوشمند 1

smart blind

Here Comes the Sun: Let the Light Shine in Automatically With Smart Blinds

پرده هوشمند

In our modern world, it’s becoming less labor-intensive to run your own home. At one point, regular chores would have included doing the dishes, washing your clothes (at one point by hand! in a river!), vacuuming the floors and a whole lot more. However, as technology has evolved and having a “smart home” more desirable, so shrinks the list of household activities that require your physical input. And, it’s time to add opening and closing your blinds to that list by adding smart blinds to your home.

Smart homes, which are full of internet-connected devices capable of being controlled remotely and performing tasks on-demand or at scheduled times, are now the norm. From a robot vacuum to your heating system, if you can’t control it with a remote control or your smartphone, you’re getting left behind. Now that the list of smart home devices includes your blinds, you may be wondering: what are the best smart blinds to install in your home?

Smart blinds, like normal blinds, perform a number of handy functions. In addition to letting in or blocking out light, they can prevent the loss of heat, block UV rays and provide privacy from the outside world at the push of a button. Throw in smart technology, and your blinds will open and close when you tell them to or, in some cases, when the temperature in your home falls outside a desired range.

There’s a lot to consider when investing in your first set of smart blinds. Continue reading and we’ll break down everything you need to know and think about before making this type of purchase.

Smart Device Compatibility

There are generally two types of smart blinds. The first are motorized blinds that can be controlled by a smartphone app or your smart home speaker, like Google Home or Amazon Alexa. These blinds connect to your WiFi and communicate with your devices through the internet, so you can control them with the sound of your voice or a remote control. These devices sometimes also have special functionalities, like closing the blinds when the temperature in the house reaches a certain level or opening them when you’re close to home.

The second type of smart blinds are also motorized but can only be controlled through a remote control. Sometimes, the remote control might be voice-activated, and often these blinds boast a timer function, allowing you to open and close the blinds several times a day automatically. While remote control blinds cannot be controlled by Alexa or Google Home, they are fairly easy to convert using smart plugs or smart switches. They also tend to be cheaper than fully smart device-capable blinds.

Do You Want To Motorize New or Existing Blinds?

The next thing to think about before purchasing smart blinds is whether you want to keep your existing blinds, shades or curtains or whether you want to purchase a new set. Some smart blind devices are essentially motors that can be connected to the window coverings you already have. Others come with completely new blinds, which may be better if you’re fitting out a new house or need a change in style.

Keep in mind that if you’re buying a device to make your existing blinds “smart,” you’ll need to take the opening mechanism of your current blinds into account. Most devices only work with one type of blinds, whether that’s Venetian blinds, blinds with a chain for lowering and lifting, or curtains that open horizontally. Shop carefully in order to get a device that works best for your home.

On a very basic level, you’ll first need to decide whether you want blinds, shades or curtains to cover your windows.

  • Blinds, which range from Venetian style to vertical, are usually made up of slats that can be opened and closed to let in a minimal amount of light. They can also be raised or lowered in a group to allow for a full view out the window or a complete blockage of light.
  • Shades, however, are similar to sheets of fabric that are most often rolled up and down. These aren’t as multifunctional as blinds as they don’t have a middle option. They are either opened or closed. Nevertheless, this type of window covering is the best at blocking out light completely when lowered.
  • Blackout shades are made from thick fabric that will keep your rooms completely dark until the shades are open.
  • Curtains are the most decorative of the three as they are usually available in a number of colors and patterns. These pieces of fabric usually attach to a rod or track at the top of a window and are opened horizontally. Like shades, they don’t offer any half-light solutions, but they can be used in conjunction with shades or blinds if necessary.

The type of window covering you choose is completely dependent on how much light you need to block out and which style matches your home decor the best.

The Role of Smart Blinds in a Multifunctional Home

Every home is different. Some cater to the needs of busy professionals, some create a nurturing environment for happy families, while others form the perfect setting for friends and families. Each home is special in how they meet the varied requirements of the inhabitants.

Just like the inhabitants, each room also comes with their specific requirements. Bedrooms need peace and quiet, while a sitting room is all about ambience. The kitchen is a practical place, whereas the library is a refuge. In this respect, every home is a multi-functional domain, balancing a wide-range of necessities and requirements with the alacrity of a juggler.

پرده هوشمند 1

Window coverings play a unique role in fulfilling those demands and turning comfort into a well-earned reality. Windows are responsible for keeping a room well-ventilated, comfortably warm or cold, and for allowing in just the right amount of light. The window coverings you select for your windows will be instrumental in creating a perfect balance between the natural elements and the mechanical comfort factors that modern homes usually have. For this reason, when you are trying to dress your windows, align them with the specific requirements of the room.

Specific Requirements of a Room

Bedroom: Let’s start with your favourite room, the bedroom. Bedroom is where you unwind and spend some quality time with yourself. It is also where you replenish your body with much required rest. But the untimely presence of the sun would get in the way. Light sleepers, little children, as well as shift-workers usually find sunlight as a highly disruptive element. To cut off light completely, select a blackout blind and enjoy the night-like effect even during the day. The thick material of blackout blinds also cuts off sound to a large extent, while trapping the heat or chill inside.

Smart Blinds in Bedroom: However, all this is not enough to ensure a peaceful sleep. How will you sleep when the sun shines on your eyes at the wee hours, long before you have set your alarm. Would it not be wonderful if your blinds came down on their own before the sun rises? This is possible with smart blinds. If you have smart blinds, you can sync them with the home automation system, or set a schedule, which allows the blinds to open and close without any real-time intervention on your part. You can also take your comfort to another level by syncing your blinds with a range of smart devices like the thermostat, coffee machines, radios, and many more. Take the stress out of your waking up routine and spend a few extra minutes in bed, enjoying the convenience that automatically come with smart blinds.

Living Room: Living rooms are undoubtedly more hectic. A high traffic area within the house, this is where you make memories. As everyone gathers around the TV, the last thing you need is to have curious onlookers look into the room. Privacy is of utmost importance. Positioning your blind at a level that would allow you adequate privacy, while keeping the room well-lit will become a priority. For optimum privacy, you can opt for Top-Down-Bottom-Up cellular blinds. You can keep the top and bottom of the blinds open, while middle part of the window remains covered. So, even if your living room opens to a busy road, you will still find your room shrouded in privacy.

پرده هوشمند 2

There is another factor that you need to consider for your living room – light control. If you have invited your friends over to watch your favorite team play, you don’t really want the sun to glare down on TV screen and spoil the fun. For cutting off the glare, opt for solar blinds, while blackout blinds are best for cutting off the light.

These solutions would achieve greater effectiveness with the help of smart technology. You can keep save energy and keep your privacy intact with a touch of a button. Even when you are not at home, a press of a button would ensure that blinds would come down as the sun goes down and the lights come on. When you feel like using the computer or TV, just ask your home assistant to close the blind to reduce glare, and your blinds would come down without you having to leave the sofa. You can also sync your blinds with the smart lights and smart TV to act together. The possibilities become more varied with the addition of smart technology.

Benefits of Having Smart Blinds

The benefits of having smart blinds are not just limited to convenience. Smart blind technology also adds some practical elements to the household functionalities.

Home Security: Home security gets an additional boost with smart blinds. Even when you are not at home, you can control your smart blinds through your home assistant system. If you sync your blinds with the lights, you can have them come down as the lights come on. All of this would create the impression that the home is occupied.

پرده هوشمند 3

Home Insulation: When your smart blinds are synced with the clock or thermostat, you can actually preschedule them to operate in a way that would optimise the energy usage of the household. Keeping the blinds closed when the temperature rises outside in summer, and opening them when the room becomes too hot, is a good way of saving energy. As you will control multiple blinds at one go, you will achieve energy efficiency for the entire house at one go.

Saving time, as well as energy cost, will have a big impact on your life-style. The time you save can go into spending more quality time with family and friends or on a fulfilling hobby, while the reduced energy usage would allow you to lead a more environment friendly lifestyle.

A Note on Smart Blinds Pricing…

The final thing to consider before making your purchase is price. The smarter the blinds are, the more expensive they will be. For some, sacrificing the ability for the blinds to communicate with a smart speaker is worth a cheaper price tag. For others, investing in smart blinds means they want the top of the line with the most functionality.

Other factors that can impact the price include how complete the set is (does it include just a motor or the blinds themselves too), how customized the blinds are, and the type of window coverings included. The latter tend to be the most expensive.

When shopping for the best smart blinds, be careful. There are a lot of low quality motorized shades and blinds for sale right now, and a lot of so-called smart blinds are anything but. We know that picking the right smart home solution can be a challenge, so we went looking for the best products you can install on your own. Below, you’ll find 15 of the best smart blinds available for your home. These include complete sets as well as kits to turn your existing blinds into smart ones.

1. Yoolax Motorized Blinds

BEST OVERALL

The Yoolax Motorized Blinds are well-reviewed by users and create an effective barrier for your doors and windows to keep light out and cool air in. Each blind is custom made to the exact size you specify and comes with a mounting kit and full instructions on how the blinds work. The polyester fabric blinds deliver 100% blackout conditions and come in a range of different colors, including dark grey, white and lake blue, ensuring there’s a color to suit your home interiors. In addition, these high-quality blinds can be controlled using your voice through smart home devices, with the remote control or through the smartphone app.

پرده هوشمند خانه هوشمند 1

2. IKEA FYRTUR

RUNNER UP

With these IKEA FYRTUR smart blinds installed in your home, you’ll be able to control the light in your room with the touch of a button. Each blind is capable of blocking out external light to create a dark and private environment for you to enjoy. If you install more than one blind, it’s possible to use the TRADFRI gateway and IKEA Home smart app to create groups for your blinds and control them all at once. The gray-color blinds are available in a range of different sizes and come with a rechargeable battery, a charger and a remote control.

If you’re looking for the best smart blinds that come from a trusted brand, then IKEA’s line of FYRTUR blinds are the right product for you. Right now, these blinds can only be controlled via the remote control or with Google Home, although IKEA plans to add integration for Apple and Amazon smart home setups soon. The installation for these smart blinds aren’t too complicated, but you will need a moderate level of DIY skill.

پرده هوشمند خانه هوشمند 2

3. Springblinds Blackout Roller Shades

EASIEST TO INSTALL

If complicated installation isn’t really your thing and you just want a quick and easy way to black out your bedroom, then the Springblinds Blackout Roller Shades are definitely the answer for you. Installing this simple device only requires two brackets and a quick push. These battery-operated smart blinds are controlled via a remote control, so they don’t have as many smart home features as some other options. However, they come in a huge range of sizes and colors so they can be matched to your home decor. If you’re looking for cordless blackout shades, then this is a solid pick.

پرده هوشمند خانه هوشمند 3

4. LoraTap WiFi Curtain Switch

BEST SMART SWITCH FOR BLINDS

If you already have motorized curtains in your home, the good news is that you don’t need to replace them to make them “smart.” The LoraTap WiFi Curtain Switch can attach to any four-wire curtain motor, giving you the ability to control the motor by touch, with the sound of your voice, with a timer, from your smartphone or with Google Home or Amazon Alexa. While it might seem intimidating to install a new smart switch, reviewers write that this LoraTap product is simple to add to your existing set up. In addition, this curtain switch is CE and RoHS certified, meaning it’s completely safe to use.

پرده هوشمند خانه هوشمند 4

5. SOMA Tilt

BEST FOR VENETIAN BLINDS

Like its sister product below, the SOMA Tilt is designed to motorize and automate your pre-existing blinds. This device replaces the tilt rod on Venetian blinds, allowing you to control whether your blinds are open or closed using your favorite voice assistant or the included smartphone app. You’ll also be able to set schedules for your blinds as well as IFTTT triggers. Like man of our picks for the best smart blinds, the SOMA Tilt takes only three minutes to install and requires no screws, drills or wires.

پرده هوشمند خانه هوشمند 5

6. SOMA Smart Shades 2

BEST FOR EXISTING BLINDS

The SOMA Home Smart Shades can connect with Alexa, Apple Home Kits and Google Homes. Unfortunately, a separate controller is needed for full smart home integration. However, if you want to turn existing window treatments into smart shades, this is a great option. SOMA Smart Shades connect to any window shades with a beaded chain or cord and can be automated in three minutes. The cord feeds through the Soma Smart Shades device, which will automatically open and close the shades at your command. The discreet smart shades device attaches to the wall and blends in unobtrusively with your home decor. You can automate the blinds to move based on the time of day, sunset or sunrise or even the light conditions in your place. High tech.

پرده هوشمند خانه هوشمند 6

7. Graywind Motorized Roller Blackout Shade

BEST BATTERY OPERATED

This blackout smart shade from Graywind is motor-operated and can be controlled via smart assistants like Alexa and Google Home, as well as a remote control. The shade itself is 100% linen polyester and is made to blackout light for peaceful sleep and energy-saving. The shade is fade-resistant, durable and easy to clean. A single remote can control nine different shades if need be, and you can sync the blinds up with your virtual assistant to control them with your voice.

8. Graywind Motorized Zebra Sheer Shade

BEST FOR ZEBRA BLINDS

With several customizable elements, you know you’re getting the product you want when you order a Graywind Motorized Zebra Sheer Shade. You can pick the width, height, inside or outside mount and the number of remotes required. The shades are made from a double-layer polyester that provides privacy, blocks UV rays, keeps heat in and ensures light stays out. The accompanying Smart Life app lets you control your shades from anywhere, set up timers and schedule opening and closing times.

پرده هوشمند خانه هوشمند 8

9. American Homesupplier Smart Curtain Rod

BEST FOR CURTAINS

The American Homesupplier Smart Curtain Rod shows it’s not just blinds which can be automated. This mains-powered curtain rod is constructed from metal and plastic to deliver a durable and attractive home fixture. It’s easily assembled and comes in three different rod sizes, depending on the size of your window. The rod then provides numerous ways to control your curtains, including the remote control, the accompanying smartphone app or with any number of smart home devices. In addition, should you ever wish to close your curtains manually, a small tug will start the automatic closing process.

پرده هوشمند خانه هوشمند 9

10. Curtain Call Remote Controlled Drapery System

BEST FOR HEAVY DRAPERY

Like the American Homesupplier Smart Curtain Rod, the Curtain Call Electric Remote Controlled Drapery System is a track that is installed along the top of your windows. Inside the track, there are mechanized hooks to hold your curtains. The track itself on this product is incredibly heavy duty, allowing you to hang even heavy drapery. When installed, the mechanism can be controlled by remote control. It is important to note, however, that the Curtain Call adapter cable and the WiFi smart plug needed to control these curtains using your smart speaker are sold separately.

پرده هوشمند خانه هوشمند 10

11. VELUX Solar Power Skylight Blinds

BEST FOR SKYLIGHTS

Home Depot has a huge selection of motorized skylight blinds from VELUX. These skylight blinds come in a wide range of both sizes and colors to better match your home’s decor. A remote control is included so that your skylight blinds can easily be retracted with the push of a button. And with the VELUX Climate Control Kit, you can fully automate your home’s smart blinds and skylight shades to get precision control over the temperature and light inside your home. The Climate Control kit features sensors that automatically adjust to changing light and weather, helping you save energy. This isn’t a particularly budget-friendly option, but if you want to fully automate your smart blinds, this is a fantastic full-home system. Plus, VELUX is one of the only brands with smart shades for skylights. Their solar-powered smart shades for skylights are an elegant smart home solution.

پرده هوشمند خانه هوشمند 11

12. Taiwan Present Godear Design Roller Window Shades

MOST ECONOMICAL

For 100% cordless blinds, the Taiwan Present Godear Design Roller Window Shades do the trick. These affordable roller shades are designed without strings, cords or pulleys. Instead, they are completely controlled by the motor and the included remote controls. The shades themselves are built using fabric that blocks 99.6% of all light, and they’re available in both white and brown. While these roller shades are certainly smarter than non-motorized ones, they cannot be controlled by a smart speaker. However, their price point means that you can purchase these roller shades and a smart switch (like the one above) for less than many set-ups that are smart out of the box.

پرده هوشمند خانه هوشمند 12

13. Serena Smart Shades by Lutron

BEST SPLURGE

The Serena Smart Shades by Lutron are available in a range of different widths and have a maximum height of 60 inches. They can be controlled using the Pico remote (included in the pack), your smartphone (with the accompanying Caseta app) or with your voice through your smart home device. These blinds come in a choice of white or shell and provide an easy way to cover hard-to-reach windows. Furthermore, they can help save energy by adding a layer of insulation while blocking out the sun. The design is also cordless for safety reasons, and as these shades run on regular, store-bought batteries, you don’t need to worry about plugging them in. These smart blinds don’t have any reviews listed on Amazon, which may give you pause, but they’re a well-reviewed product at a reasonable price. These shades often show up on lists of the best smart blinds, and they feature a user-friendly design and a host of smart home capabilities.

پرده هوشمند خانه هوشمند 13

14. MySmartRollerShades by Tilt

BEST FOR FAMILIES

These automated shades from Tilt are child and pet safe, so they’re safe to use in a house filled with toddlers, cats or other young beings. They’ve got stellar reviews on their site and can be automated via the Tilt app on your smartphone. They can also sync easily with Amazon Alexa. They don’t currently sync with Google Home, but they’re working on bringing that capability soon. They’ve also got an energy savings mode available and they come with a solar panel that charges the battery so it never runs low. They come in a variety of colors and styles from blackout to woven so you can match your current home decor.

پرده هوشمند خانه هوشمند 14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *