آنچه در این محتوا میخوانید:

پرده هوشمند

تابش خورشید: بگذارید نور با پرده هوشمند به طور خودکار بتابد

پرده هوشمند

در دنیای مدرن ما، برای اداره خانه خود کار کمتری می کنیم. در یک مرحله، کارهای معمولی شامل ظرف شویی، شستن لباس ها (در یک نقطه با دست! در رودخانه!)، جارو کشیدن کف و موارد دیگر می شد. با این حال، با پیشرفت فناوری و داشتن “خانه هوشمند” مطلوب تر، لیست فعالیتهای خانگی که نیاز به کمک فیزیکی شما دارند، کاهش می یابد. و زمان آن فرا رسیده است که پرده های خود را با افزودن پرده هوشمند به خانه خود به آن لیست اضافه کنید.

خانه های هوشمند

که مملو از دستگاه های متصل به اینترنت هستند که می توانند از راه دور کنترل شوند و در حال حاضر کارهای مورد نیاز که باید در زمان های مقرر را انجام شوند، عادی شده است. از خلاء ربات گرفته تا سیستم گرمایش، اگر نمی توانید آن را با کنترل از راه دور یا تلفن هوشمند خود کنترل کنید، در حال جا ماندن از تکنولوژی هستید. اکنون که پرده های شما در لیست دستگاه های خانه هوشمند شامل می شود، ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که: بهترین پرده هوشمند برای نصب در خانه کدامند؟

پرده هوشمند

مانند پرده های معمولی، تعدادی عملکرد مفید را انجام می دهند. علاوه بر ورود یا مسدود کردن نور، آنها می توانند از دست دادن گرما جلوگیری کنند، اشعه ماوراء بنفش را مسدود کرده و با فشردن یک دکمه حریم خصوصی را از دنیای خارج ایجاد کنند. با استفاده از فناوری هوشمند، پرده های شما باز و بسته می شوند وقتی به آنها می گویید یا در برخی موارد، هنگامی که درجه حرارت خانه شما خارج از محدوده دلخواه است.

هنگام سرمایه گذاری در اولین مجموعه پرده های هوشمند خود موارد زیادی را باید در نظر بگیرید. به مطالعه این مقاله ادامه دهید و ما هر آنچه را که باید قبل از انجام این نوع خرید بدانید و در مورد آن فکر کنید، تجزیه و تحلیل می کنیم.

سازگاری پرده هوشمند با دستگاه هوشمند

به طور کلی دو نوع پرده هوشمند وجود دارد. اولین مورد پرده های موتوری هستند که می توانند توسط یک برنامه تلفن هوشمند یا بلندگوی خانه هوشمند شما مانند Google Home یا Amazon Alexa کنترل شوند. این پرده ها به وای فای شما متصل می شوند و از طریق اینترنت با دستگاه های شما ارتباط برقرار می کنند، بنابراین می توانید آنها را با صدای خود یا کنترل از راه دور کنترل کنید. این دستگاه ها گاهی اوقات عملکردهای خاصی نیز دارند، مانند بستن پرده ها در زمانی که درجه حرارت در خانه به حد معینی می رسد یا باز کردن آنها وقتی در نزدیکی خانه هستید.

نوع دوم پرده های هوشمند نیز موتور دار هستند اما تنها از طریق کنترل از راه دور قابل کنترل هستند. گاهی اوقات، کنترل از راه دور ممکن است با صدا فعال شود و اغلب این پرده ها دارای عملکرد زمان سنج هستند و به شما این امکان را می دهند که چندین بار در روز پرده هوشمند را به طور خودکار باز و بسته کنید. در حالی که پرده هوشمند کنترل از راه دور توسط Alexa یا Google Home قابل کنترل نیستند، اما تبدیل آنها با استفاده از دوشاخه های هوشمند یا سوئیچ های هوشمند بسیار آسان است. آنها همچنین ارزان تر از پرده های کاملاً هوشمند با قابلیت دستگاه هوشمند هستند.

آیا می خواهید برای پرده های جدید یا موجود از پرده موتوری یا پرده برقی استفاده کنید؟

نکته بعدی که قبل از خرید پرده های هوشمند باید به آن توجه کنید این است که آیا می خواهید پرده، سایه یا پرده موجود خود را نگه دارید یا می خواهید یک ست جدید بخرید. برخی از دستگاه های پرده هوشمند در اصل موتورهایی هستند که می توانند به پوشش پنجره هایی که قبلاً دارید متصل شوند. مابقی با پرده های کاملاً جدید عرضه می شوند، که ممکن است بهتر باشد در صورتی که خانه جدیدی می سازید یا نیاز به تغییر در سبک دارید.

به خاطر داشته باشید که اگر دستگاهی را خریداری می کنید که پرده های موجود خود را “هوشمند” می کند، باید مکانیزم بازکردن پرده های کنونی خود را در نظر بگیرید. اکثر دستگاه ها فقط با یک نوع پرده کار می کنند، چه پرده های ونیزی، پرده هایی با زنجیری برای پایین آوردن و بالا بردن، یا پرده هایی که به صورت افقی باز می شوند. به منظور خرید دستگاهی که برای خانه شما مناسب است، با دقت خرید کنید.

در سطح بسیار ابتدایی، ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پرده، بصورت سایه ای باشد یا پرده پنجره های شما را بپوشاند.

پرده ها

که از سبک ونیزی تا عمودی متغیر هستند، معمولاً از تخته هایی تشکیل شده اند که می توانند باز و بسته شوند تا حداقل نور را وارد کنند. آنها همچنین می توانند به صورت گروهی بالا یا پایین بیایند تا امکان مشاهده کامل از پنجره یا انسداد کامل نور فراهم شود.

سایه ها

با این حال شبیه ورق های پارچه ای هستند که اغلب در بالا و پایین رول می شوند. اینها به اندازه پرده چند منظوره نیستند زیرا گزینه میانی ندارند. آنها یا باز یا بسته می شوند. با این وجود، این نوع پوشش پنجره بهترین راه برای مسدود کردن کامل نور هنگام پایین آمدن است.

سایه های تیره از پارچه ضخیم ساخته شده اند که تا زمانی که سایه ها باز نشوند اتاق های شما را کاملا تیره نگه می دارد.

پرده ها تزئینی

تزئینی ترین نوع بین سه پرده هستند زیرا معمولاً در تعدادی رنگ و طرح موجود هستند. این پارچه ها معمولاً به میله یا ردیف بالای پنجره متصل می شوند و به صورت افقی باز می شوند. مانند سایه، آنها هیچ راه حل نیمه نور را ارائه نمی دهند، اما در صورت لزوم می توان آنها را با سایه یا پرده استفاده کرد.
نوع پوشش پنجره ای که انتخاب می کنید کاملاً بستگی به میزان نور مورد نیاز شما دارد و اینکه کدام سبک بیشتر با دکوراسیون منزل شما مطابقت دارد.

نقش پرده هوشمند در یک خانه چند منظوره

یک خانواده شلوغ نقش های زیادی برای اجرای یکجا دارد. از یک سو ، نیازهای مختلف تک تک اعضا را برآورده می کند. اما یک خانواده همچنین از راحتی ، ایمنی و رفاه یک خانواده مراقبت می کند.

هر خانه ای متفاوت است. برخی نیازهای متخصصان شلوغ را برآورده می کنند ، برخی محیطی را برای خانواده های شاد ایجاد می کنند ، در حالی که برخی دیگر محیطی مناسب برای دوستان و خانواده ها هستند. هر خانه ای از نظر نیازهای مختلف ساکنان ، خاص است.

درست مانند ساکنان ، هر اتاق نیز شرایط خاص خود را دارد. اتاق خواب ها به آرامش و سکوت احتیاج دارند ، در حالی که اتاق نشیمن همه چیز مربوط به محیط است. آشپزخانه یک مکان کاربردی است ، در حالی که کتابخانه یک پناهگاه است. از این نظر ، هر خانه یک حوزه چند منظوره است که طیف وسیعی از نیازها و الزامات را با زرق و برق یک ژانگولر متعادل می کند.

پرده هوشمند 1

پوشش پنجره ها نقش بی نظیری در برآوردن این خواسته ها و تبدیل راحتی به یک واقعیت بدست می آورند. پنجره ها وظیفه دارند که اتاق را به خوبی تهویه ، به راحتی گرم یا سرد نگه داشته و نور کافی را در اختیار داشته باشند. پوشش های پنجره ای که برای پنجره های خود انتخاب می کنید ، در ایجاد تعادل کامل بین عناصر طبیعی و عوامل راحتی مکانیکی که معمولاً در خانه های مدرن وجود دارد ، مثر خواهد بود. به همین دلیل ، وقتی می خواهید پنجره های خود را بپوشانید ، آنها را با الزامات خاص اتاق هماهنگ کنید.

الزامات خاص یک اتاق

اتاق خواب:

بیایید از اتاق مورد علاقه خود شروع کنیم ، اتاق خواب. اتاق خواب جایی است که شما آرام می شوید و زمان با کیفیتی را با خود می گذرانید. همچنین جایی است که بدن خود را با استراحت مورد نیاز پر می کنید. اما حضور بی موقع خورشید مانع می شود. افراد سبک خواب ، کودکان کوچک و همچنین نوبت کاران معمولاً نور خورشید را به عنوان یک عنصر بسیار مخرب می دانند. برای قطع کامل نور ، یک کور خاموش را انتخاب کنید و حتی در طول روز از جلوه شب مانند لذت ببرید. مواد ضخیم پرده های خاموش کننده صدا را نیز تا حد زیادی قطع می کند ، در حالی که گرما یا سرما را در داخل به دام می اندازد.

پرده هوشمند در اتاق خواب:

با این حال ، همه اینها برای اطمینان از یک خواب آرام کافی نیست. هنگامی که خورشید در ساعات اولیه شب ، خیلی قبل از اینکه زنگ ساعت را تنظیم کنید ، به چشمان شما می تابد چگونه می خوابید. آیا فوق العاده نخواهد بود اگر پرده های شما قبل از طلوع خورشید خود به خود فرود بیایند؟ این کار با پرده های هوشمند امکان پذیر است. اگر پرده های هوشمند دارید ، می توانید آنها را با سیستم اتوماسیون خانگی همگام سازی کنید ، یا برنامه ای تنظیم کنید که به شما اجازه می دهد تا پرده ها بدون دخالت در زمان واقعی باز و بسته شوند.

همچنین می توانید با همگام سازی پرده های خود با طیف وسیعی از دستگاه های هوشمند مانند ترموستات ، دستگاه های قهوه ، رادیو و بسیاری دیگر ، راحتی خود را به سطح دیگری برسانید. استرس را از روال عادی بیدار شدن برداشته و چند دقیقه اضافی را در رختخواب بگذرانید و از راحتی که به طور خودکار با پرده های هوشمند همراه است لذت ببرید.

اتاق نشیمن:

اتاقهای نشیمن بدون شک شلوغ تر هستند. یک منطقه پر رفت و آمد در داخل خانه ، این جایی است که شما خاطرات خود را ایجاد می کنید. همانطور که همه دور تلویزیون جمع می شوند ، آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که تماشاچیان کنجکاو به اتاق نگاه کنند. حریم خصوصی از اهمیت بالایی برخوردار است. قرار دادن کور خود در سطحی که به شما امکان حفظ حریم خصوصی کافی را بدهد ، در حالی که روشنایی اتاق را در اولویت قرار دهید در اولویت قرار می گیرد. برای حفظ حریم خصوصی مطلوب ، می توانید پرده های سلولی از بالا به پایین-پایین را انتخاب کنید. می توانید بالا و پایین پرده ها را باز نگه دارید ، در حالی که قسمت وسط پنجره پوشانده شده است. بنابراین ، حتی اگر اتاق نشیمن شما به جاده ای شلوغ باز شود ، باز هم اتاق خود را محرمانه خواهید یافت.

پرده هوشمند 2

یک عامل دیگر مانند کنترل نور نیز وجود دارد که باید برای اتاق نشیمن خود در نظر بگیرید.

اگر از دوستان خود برای تماشای بازی تیم مورد علاقه خود دعوت کرده اید ، واقعاً نمی خواهید خورشید بر روی صفحه تلویزیون بتابد و سرگرمی را خراب کند. برای قطع نور خیره کننده ، پرده های خورشیدی را انتخاب کنید، در حالی که پرده های خاموشی برای قطع نور بهترین هستند.

این راه حلها با کمک فناوری هوشمند به اثربخشی بیشتری می رسد. با لمس یک دکمه می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و حریم خصوصی خود را دست نخورده نگه دارید. حتی زمانی که در خانه نیستید ، با فشردن یک دکمه می توانید مطمئن شوید که با غروب آفتاب و روشن شدن چراغ ها ، پرده ها پایین می آیند. هنگامی که احساس می کنید از رایانه یا تلویزیون استفاده می کنید ، فقط از دستیار خانه خود بخواهید تا پرده را ببندد تا نور خیره کننده کاهش یابد ، و بدون نیاز به ترک مبل ، پرده های شما پایین می آید. همچنین می توانید پرده های خود را با چراغ های هوشمند و تلویزیون هوشمند همگام کنید تا با هم عمل کنید. با افزودن فناوری هوشمند ، امکانات متنوع تر می شود.

مزایای استفاده از پرده هوشمند

مزایای استفاده از پرده های هوشمند فقط به راحتی محدود نمی شود. فناوری کور هوشمند همچنین برخی عناصر کاربردی را به ویژگی های خانه اضافه می کند.

امنیت خانه با استفاده از پرده هوشمند

امنیت خانه با پرده های هوشمند تقویت می شود. حتی زمانی که در خانه نیستید ، می توانید پرده های هوشمند خود را از طریق سیستم دستیار خانگی خود کنترل کنید. اگر پرده های خود را با چراغ ها همگام سازی کنید ، می توانید با روشن شدن چراغ ها آنها را پایین بیاورید. همه اینها این تصور را ایجاد می کند که خانه اشغال شده است.

پرده هوشمند 3

عایق خانگی با استفاده از پرده هوشمند

هنگامی که پرده هوشمند شما با ساعت یا ترموستات همگام سازی می شوند، می توانید آنها را به گونه ای پیش بینی کنید که به نحوی مصرف انرژی خانگی را بهینه کنند. بسته نگه داشتن پرده ها در هنگام افزایش دمای هوا در خارج از تابستان و بازکردن آنها هنگام گرم شدن بیش از حد اتاق ، راه خوبی برای صرفه جویی در انرژی است. همانطور که چندین پرده را همزمان کنترل می کنید ، در یک حرکت به بهره وری انرژی برای کل خانه خواهید رسید.

صرفه جویی در وقت و همچنین هزینه انرژی ، تأثیر زیادی بر سبک زندگی شما خواهد داشت. زمانی که صرفه جویی می کنید می تواند زمان بیشتری را با خانواده و دوستان یا سرگرمی های سرگرم کننده بگذراند ، در حالی که کاهش مصرف انرژی به شما امکان می دهد یک سبک زندگی دوستانه تر برای محیط زیست داشته باشید.

نکته ای در مورد قیمت پرده هوشمند…

آخرین چیزی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید قیمت است. هرچه پرده ها هوشمندتر باشند ، گرانتر خواهند بود. برای برخی ، فدا کردن توانایی ارتباط پرده ها با بلندگوی هوشمند ، قیمت ارزان تری دارد. برای دیگران ، سرمایه گذاری روی پرده های هوشمند به این معنی است که آنها می خواهند بالای خط با بیشترین عملکرد باشند.

عوامل دیگری که می توانند بر قیمت تأثیر بگذارند شامل کامل بودن مجموعه (آیا شامل یک موتور یا پرده ها نیز می شود) ، میزان سفارشی بودن پرده ها و نوع پوشش پنجره ها می باشد. دومی گران ترین هستند.

هنگام خرید بهترین پرده های هوشمند ، مراقب باشید. در حال حاضر تعداد زیادی سایه و پرده موتوری با کیفیت پایین برای فروش وجود دارد و بسیاری از پرده های به اصطلاح هوشمند هر چیزی نیستند. ما می دانیم که انتخاب راه حل مناسب خانه هوشمند می تواند یک چالش باشد ، بنابراین ما به دنبال بهترین محصولاتی هستیم که می توانید به تنهایی نصب کنید. در زیر ، 15 مورد از بهترین پرده های هوشمند موجود برای خانه خود را خواهید یافت. این شامل مجموعه های کامل و همچنین کیت هایی است که پرده های موجود شما را به پرده های هوشمند تبدیل می کند.

1. پرده هوشمند موتوری Yoolax

بهترین پرده هوشمند به طور کلی

پرده های موتوری Yoolax توسط کاربران به خوبی بررسی شده و یک مانع موثر برای درها و پنجره های شما ایجاد می کند تا نور و هوای خنک در آن نماند. نحوه عملکرد پرده ها پرده های پارچه ای پلی استر 100٪ شرایط خاموشی را ارائه می دهند و در طیف وسیعی از رنگ های مختلف از جمله خاکستری تیره ، سفید و آبی دریاچه ای ارائه می شوند ، و تضمین می کند که رنگی متناسب با فضای داخلی خانه شما باشد. علاوه بر این ، این پرده های با کیفیت بالا می توانند با استفاده از صدای شما از طریق دستگاه های خانه هوشمند ، با کنترل از راه دور یا از طریق برنامه تلفن هوشمند کنترل شوند.

پرده هوشمند خانه هوشمند 1

قیمت 139 دلار

2. پرده هوشمند IKEA FYRTUR

اجرا کنید

با استفاده از این پرده های هوشمند IKEA FYRTUR که در خانه شما نصب شده است ، می توانید با فشار یک دکمه نور اتاق خود را کنترل کنید. هر پرده قادر است جلوی نور خارجی را بگیرد و محیطی تاریک و خصوصی را برای شما ایجاد کند. در صورت نصب بیش از یک پرده ، می توانید از دروازه TRADFRI و برنامه هوشمند IKEA Home برای ایجاد گروه برای پرده های خود و کنترل همه آنها به طور همزمان استفاده کنید. پرده های خاکستری در طیف وسیعی از اندازه های مختلف موجود هستند و دارای باتری قابل شارژ ، شارژر و کنترل از راه دور هستند.

اگر به دنبال بهترین پرده های هوشمند هستید که از یک مارک معتبر تهیه می شوند ، خط کرکره FYRTUR IKEA محصول مناسب شما است. در حال حاضر ، این پرده ها تنها از طریق کنترل از راه دور یا با Google Home قابل کنترل هستند ، اگرچه IKEA قصد دارد به زودی ادغام را برای راه اندازی خانه های هوشمند اپل و آمازون اضافه کند. نصب و راه اندازی این پرده های هوشمند چندان پیچیده نیست ، اما به سطح متوسطی از مهارت DIY نیاز دارید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 2

قیمت 154 دلار

3. Springblinds Blackout Roller Shades

سهولت در نصب

اگر نصب پیچیده واقعاً کار شما نیست و فقط می خواهید راهی سریع و آسان برای تاریک کردن اتاق خواب خود داشته باشید ، مطمئناً سایبان های غلتکی Springblinds Blackout برای شما جواب می دهند. نصب این دستگاه ساده فقط به دو براکت و یک فشار سریع نیاز دارد. این پرده های هوشمند باتری از طریق کنترل از راه دور کنترل می شوند ، بنابراین به اندازه برخی گزینه های دیگر ویژگی های خانه هوشمند ندارند. با این حال ، آنها دارای طیف وسیعی از اندازه ها و رنگ ها هستند تا بتوانند با دکوراسیون منزل شما هماهنگ شوند. اگر به دنبال سایه های خاموشی بی سیم هستید ، این یک انتخاب عالی است.

پرده هوشمند خانه هوشمند 3

قیمت 288.26 دلار

4. سوئیچ پرده وای فای LoraTap

بهترین سوئیچ هوشمند برای پرده

اگر پرده های موتوری در خانه خود دارید ، خبر خوب این است که نیازی به تعویض آنها ندارید تا آنها را “هوشمند” کنید. سوئیچ پرده وای فای LoraTap می تواند به هر موتور پرده چهار سیم متصل شود و به شما این امکان را می دهد که موتور را با لمس ، با صدای شما ، با تایمر ، از تلفن هوشمند خود یا Google Home یا Amazon Alexa کنترل کنید. در حالی که نصب سوئیچ هوشمند جدید ممکن است ترسناک به نظر برسد ، منتقدان می نویسند که افزودن این محصول LoraTap به مجموعه موجود شما ساده است. علاوه بر این ، این سوئیچ پرده دارای گواهینامه CE و RoHS است ، به این معنی که استفاده از آن کاملاً ایمن است.

پرده هوشمند خانه هوشمند 4

قیمت 19.99 دلار

5. SOMA Tilt

بهترین برای پرده  ونیزی

SOMA Tilt همانند محصول خواهر خود در زیر طراحی شده است تا پرده های قبلی شما را موتور کند و خودکار کند. این دستگاه میله شیب را روی پرده های ونیزی جایگزین می کند و به شما امکان می دهد با استفاده از دستیار صوتی مورد علاقه خود یا برنامه تلفن هوشمند موجود ، باز یا بسته شدن پرده های خود را کنترل کنید. همچنین می توانید برنامه هایی را برای پرده های خود و همچنین راه اندازهای IFTTT تنظیم کنید. SOMA Tilt همانند افرادی که ما بهترین پرده های هوشمند را انتخاب کرده ایم ، تنها سه دقیقه طول می کشد و نیازی به پیچ ، مته و سیم ندارد.

پرده هوشمند خانه هوشمند 5

قیمت 149 دلار

6. سایه های هوشمند SOMA 2

بهترین برای پرده های موجود

سایه های هوشمند SOMA Home می تواند با Alexa ، Apple Home Kits و Google Homes ارتباط برقرار کند. متأسفانه برای یکپارچه سازی کامل خانه هوشمند به یک کنترلر جداگانه نیاز است. با این حال ، اگر می خواهید درمان های موجود پنجره را به سایه های هوشمند تبدیل کنید ، این یک گزینه عالی است. سایه های هوشمند SOMA با زنجیر یا طناب مهره ای به هر سایه پنجره متصل می شوند و می توانند در سه دقیقه خودکار شوند. طناب از طریق دستگاه Soma Smart Shades تغذیه می شود ، که به طور خودکار سایه ها را به دستور شما باز و بسته می کند. دستگاه سایه هوشمند هوشمند به دیوار متصل می شود و بدون دخالت با دکوراسیون منزل شما ترکیب می شود. شما می توانید پرده ها را بر اساس زمان روز ، غروب یا طلوع آفتاب یا حتی شرایط نوری در محل خود حرکت دهید. تکنولوژی بالا.

پرده هوشمند خانه هوشمند 6

قیمت 119 دلار

7. سایه خاموش غلتکی موتوری Graywind

بهترین باتری کار کرد

این سایه هوشمند خاموش از Graywind با موتور کار می کند و می توان آن را از طریق دستیارهای هوشمند مانند Alexa و Google Home و همچنین کنترل از راه دور کنترل کرد. سایه خود 100٪ پلی استر کتان است و برای خاموش شدن خواب و صرفه جویی در انرژی به نور خاموشی تبدیل شده است. سایه مقاوم در برابر محو شدن ، بادوام و تمیز کردن آسان است. در صورت نیاز ، یک کنترل از راه دور می تواند نه سایه مختلف را کنترل کند ، و شما می توانید پرده ها را با دستیار مجازی خود همگام سازی کنید تا آنها را با صدای خود کنترل کنید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 7

قیمت 188.99 دلار

8. سایه شفاف گورخر موتوری Graywind

بهترین برای BLINDS ZEBRA

با چندین عنصر قابل تنظیم ، می دانید که هنگام سفارش یک سایه شفاف گورخر با موتور Graywind ، محصول مورد نظر خود را دریافت می کنید. شما می توانید عرض ، ارتفاع ، داخل یا خارج سوار و تعداد ریموت های مورد نیاز را انتخاب کنید. سایه ها از پلی استر دو لایه ساخته شده اند که حریم خصوصی را ایجاد می کند ، اشعه ماوراء بنفش را مسدود می کند ، گرما را در خود نگه می دارد و نور را بیرون نگه می دارد. برنامه همراه Smart Life به شما امکان می دهد سایه های خود را از هر کجا کنترل کنید ، تایمر تنظیم کنید و زمان باز و بسته شدن را برنامه ریزی کنید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 8

قیمت 219.99 دلار

9. میله پرده هوشمند خانه عرضه کننده آمریکایی

بهترین برای پرده

میله پرده هوشمند آمریکایی نشان می دهد که فقط پرده ها نیستند که می توانند خودکار شوند. این پرده مجهز به برق اصلی از فلز و پلاستیک ساخته شده است تا اثاثیه منزل با دوام و جذابی را ارائه دهد. بسته به اندازه پنجره شما ، به راحتی مونتاژ می شود و در سه اندازه مختلف میله وجود دارد. سپس میله روشهای متعددی برای کنترل پرده ها از جمله کنترل از راه دور ، برنامه تلفن همراه همراه و یا هر تعداد دستگاه خانگی هوشمند ارائه می دهد. علاوه بر این ، اگر بخواهید پرده های خود را به صورت دستی ببندید ، یک بکسل کوچک روند بسته شدن خودکار را آغاز می کند.

پرده هوشمند خانه هوشمند 9پرده هوشمند خانه هوشمند 9

قیمت 229 دلار

10. سیستم پرده دار کنترل از راه دور پرده تماس

بهترین برای داروخانه های سنگین

مانند پرده هوشمند پرده خانگی آمریکایی ، سیستم پرده دار کنترل از راه دور Curtain Call یک مسیر است که در بالای پنجره های شما نصب شده است. در داخل پیست ، قلاب های مکانیزه ای برای نگه داشتن پرده های شما وجود دارد. پیست روی این محصول فوق العاده سنگین است و به شما امکان می دهد حتی پارچه های سنگین را آویزان کنید. هنگام نصب ، مکانیسم را می توان با کنترل از راه دور کنترل کرد. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که کابل آداپتور Curtain Call و پلاگین هوشمند WiFi مورد نیاز برای کنترل این پرده ها با استفاده از بلندگوی هوشمند شما جداگانه فروخته می شوند.

پرده هوشمند خانه هوشمند 10

قیمت 395 دلار

11. پرده های پنجره سقفی VELUX Solar Power

بهترین برای نورهای آسمانی

Home Depot دارای مجموعه عظیمی از پرده های پنجره موتور دار از VELUX است. این پرده های سقفی دارای طیف وسیعی از اندازه و رنگ هستند تا بهتر با دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد. یک ریموت کنترل نیز در آن تعبیه شده است تا پنجره های سقفی شما به راحتی با فشار یک دکمه جمع شوند. و با کیت کنترل آب و هوا VELUX ، می توانید پرده های هوشمند و سایه های نورگیر خانه خود را به طور کامل خودکار کنید تا کنترل دقیق دما و نور داخل خانه را به دست آورید.

کیت کنترل آب و هوا دارای سنسورهایی است که به طور خودکار با تغییر نور و آب و هوا تنظیم می شوند و به شما در صرفه جویی در انرژی کمک می کند. این یک گزینه چندان مقرون به صرفه نیست ، اما اگر می خواهید پرده های هوشمند خود را به طور کامل خودکار کنید ، این یک سیستم خانگی فوق العاده است. علاوه بر این ، VELUX یکی از تنها مارک های دارای سایه هوشمند برای نورگیرها است. سایه های هوشمند آنها برای نورگیرها یک راه حل زیبا برای خانه هوشمند است.

پرده هوشمند خانه هوشمند 11

قیمت 400 دلار

12. تایوان سایه های پنجره غلتکی طرح Godear را ارائه می دهد

اقتصادی ترین

برای پرده های 100 less بی سیم ، تایوان Present Godear Design Roller Shades Window این کار را انجام می دهد. این سایه های غلتکی مقرون به صرفه بدون سیم ، طناب یا قرقره طراحی شده اند. در عوض ، آنها به طور کامل توسط موتور و ریموت کنترل های موجود کنترل می شوند. سایه ها با استفاده از پارچه ای ساخته می شوند که 99.6 all از کل نور را مسدود می کند و در دو رنگ سفید و قهوه ای موجود است. در حالی که این سایه های غلتکی مطمئناً از سایه های بدون موتور هوشمندتر هستند ، اما توسط یک بلندگوی هوشمند قابل کنترل نیستند. با این حال ، قیمت آنها به این معنی است که می توانید این سایه های غلتکی و یک سوئیچ هوشمند (مانند تصویر بالا) را برای کمتر از بسیاری از تنظیمات هوشمند که خارج از جعبه خریداری می کنید ، خریداری کنید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 12

قیمت 121.96 دلار

13. سایه های هوشمند سرنا توسط Lutron

BEST SPLURGE

سایه های هوشمند Serena by Lutron در طیف وسیعی از عرض های مختلف موجود است و حداکثر ارتفاع آنها 60 اینچ است. می توان آنها را با استفاده از ریموت Pico (موجود در بسته) ، تلفن هوشمند شما (با برنامه Caseta همراه) یا با صدای شما از طریق دستگاه خانه هوشمند کنترل کرد. این پرده ها به رنگ سفید یا صدفی انتخاب می شوند و راهی آسان برای پوشاندن پنجره های صعب العبور ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها می توانند با افزودن یک لایه عایق در عین جلوگیری از تابش نور خورشید ، به صرفه جویی در انرژی کمک کنند.

این طرح همچنین به دلایل ایمنی بی سیم است و از آنجا که این سایه ها روی باتری های معمولی و خریداری شده از فروشگاه کار می کنند ، نیازی به نگرانی در مورد وصل کردن آنها ندارید. این پرده های هوشمند هیچ نقدی در آمازون ندارند ، که ممکن است شما مکث می کنید ، اما آنها یک محصول خوب بررسی شده با قیمت مناسب هستند. این سایه ها اغلب در لیست بهترین پرده های هوشمند نمایش داده می شوند و دارای طراحی کاربر پسند و مجموعه ای از قابلیت های خانه هوشمند هستند.

پرده هوشمند خانه هوشمند 13

قیمت

14. سایه های غلتک هوشمند من توسط Tilt

بهترین برای خانواده ها

این سایه های خودکار Tilt برای کودکان و حیوانات خانگی ایمن است ، بنابراین می توان از آنها در خانه ای پر از کودکان نوپا ، گربه ها یا سایر موجودات جوان استفاده کرد. آنها در سایت خود نظرات فوق العاده ای دارند و می توانند از طریق برنامه Tilt در تلفن هوشمند خود به صورت خودکار انجام شوند. آنها همچنین می توانند به راحتی با آمازون الکسا همگام شوند. آنها در حال حاضر با Google Home همگام سازی نمی شوند ، اما در حال کار روی آوردن این قابلیت به زودی هستند. آنها همچنین دارای حالت صرفه جویی در انرژی هستند و دارای پنل خورشیدی هستند که باتری را شارژ می کند تا هیچ وقت کم نشود. آنها در رنگ ها و سبک های مختلفی از خاموشی تا بافت وجود دارند تا بتوانید با دکوراسیون خانه فعلی خود مطابقت داشته باشید.

پرده هوشمند خانه هوشمند 14

قیمت 399 دلار