دزدگیر

۷ برند برتر بهترین دزدگیر اماکن و منزل

7 برند برتر دزدگیر اماکن، منزل

معرفی برندهای برتر دزدگیر اماکن و منزل

امروزه با توجه به افزایش سرقت از منازل، بانک‌ها، طلا فروشی‌ها و… اهمیت استفاده از سیستم‌های امنیتی و حفاظتی پیش از قبل در مورد توجه قرار می‌گیرد. دزدگیر اماکن یکی از بهترین و کاربردی ترین سیستم‌های حفاظتی است که نقش بسیار مهمی را در پیشگیری از سرقت ایفا می‌کند. اما انتخاب بهترین دزدگیر اماکن، اقدامی مهم و حساس است؛ زیرا شما هنگام خرید با انواع و مدل‌های متنوعی مواجه خواهید شد که ممکن است انتخاب را برای شما سخت‌تر نماید. در ادامه مطالب درباره بهترین دزدگیر اماکن صحبت خواهیم کرد تا شما را بیشتر با این محصول آشنا سازیم. بهتر است مطالعه ادامه این مطالب را از دست ندهید تا بدانید چه دزدگیری برای خانه مناسب است؟ بهترین گزینه برای حفاظت از اماکن کدام است؟

برترین دزدگیر های منزل و اماکن

برترین دزدگیر های منزل و اماکن

دزدگیر اماکن چیست؟

در هر نقطه‌ای از جهان سارقانی وجود دارند که قصد از سرقت منازل، بانک‌ها، مغازه‌ها و… را دارند. اما برای جلوگیری از سرقت آن‌ها، تجهیزات و ابزارهای گوناگون اختراع شده است که یکی از بهترین آنها، می‌توان به دزدگیر اماکن اشاره کرد. قطعاً شما با خرید دزدگیر، مکان سرقت خانه یا مغازه خود را به حداقل کاهش خواهید داد. دزدگیر اماکن دارای سنسور حرکتی است که هرگونه حرکت غیر قانونی را در بخش‌های مدنظر خود، شناسایی و اعلام می‌نماید. در این صورت دزد می‌ترسد و فرار می‌کند.

پیشنهاد شگفت انگیز! خدمات دزدگیر فقط برای مدت محدود!

تماس بگیرید …..02126808852

 

[pdf id=’9403′]

به عنوان مثال اگر شما پس از بستن مغازه خود، دزدگیر آن را فعال کنید، این دزدگیر هرگونه حرکت غیر قانونی را شناسایی می‌کند و در نهایت صدای آن در می‌آید. بهتر است بدانید امروزه دزدگیرهای اماکن پس از گسترش شبکه اینترنت و تکنولوژی، تبدیل به مینی کامپیوترهای کوچکی شده‌اند. این کامپیوترهای کوچک اکنون توانسته‌اند منازل، ادارات و… را هوشمند سازند. به طور کلی دزدگیر اماکن می‌تواند هرگونه حرکت غیر مجاز مانند نور چراغ قوه، صدای شکستن و حرکات مشکوکی را تشخیص دهد و فعال شود.‌

دزدگیر اماکن چیست؟

دزدگیر اماکن چیست؟

انواع دزدگیر اماکن

امروزه در ساخت و تولید دزدگیرها، تغییرات شگرفی اعمال شده است و این تجهیزات روز به روز مجهزتر و پیشرفته‌تر می‌شود. برخی از مدل‌های مختلف دزدگیر اماکن شامل موارد زیر می‌شود:

دزدگیر آژیری

نخستین دزدگیرها، آژیری بودند. در این سیستم‌ها یک سنسور حرکتی وجود دارد که می‌تواند حرکات مختلف را تشخیص دهند، سپس در صورت تشخیص حرکت، فرمان را به پنل مرکزی صادر می‌کند، در نهایت آژیر یا صدای دزدگیر در می‌آید. همچنین دزدگیرهای آژیری می‌توانند در صورت ضرورت، تماس برقرار کنند. این دزدگیرها در گروه دزدگیرهای نسبتاً ارزان قرار می‌گیرند، اما معایبی دارند که شامل موارد زیر می‌شود:

 • امکان قطع شدن ارتباط با تلفن‌های ضروری
 • امنیت نسبتاً پایین
 • عدم امکان کنترل از راه دور

دزدگیر سیم کارتی

از دیگر دزدگیرهایی که در لیست بهترین دزدگیر منزل قرار می‌گیرند، می‌توان به دزدگیر سیم کارتی اشاره کرد. دزدگیرهای سیم کارتی را می‌توان از راه دور و توسط تلفن همراه کنترل کرد. شما با خرید دزدگیر سیم کارتی به دلیل نوع سیم کارتی بودن آن، به راحتی می‌توانید با اشخاص ارتباط تلفنی برقرار کنید. همچنین از دیگر قابلیت‌های این دزدگیر می‌توان به امکان ارسال پیامک آن اشاره کرد. در نتیجه می‌توانیم دزدگیر سیم کارتی را یکی از بهترین دزدگیرهای اماکن معرفی کنیم. اما با توجه به ویژگی‌های این دزدگیر، قیمت آن در مقایسه با سایر دزدگیرها بالاتر خواهد بود.

دزدگیر اماکن سخنگو

برخی از ویژگی‌های این دزدگیر می‌توان به قابلیت ضبط صدا، اپراتور فارسی و برقراری تماس اتوماتیک با شخص و پلیس اشاره کرد. اما عدم کنترل از راه دور و قطعی خط تلفن از معایب این دزدگیر اماکن یا مغازه محسوب می‌شود. از این دزدگیر بیشتر در محیط‌های تجاری و مسکونی استفاده می‌کنند. مزایای این دزدگیر بیشتر از آژیری است، اما دزدگیر منزل سخنگو نسبت به دزدگیر آژیری، قیمت بیشتری دارد. البته بهتر است این موضوع را نیز بدانید که عوامل بسیار زیادی در قیمت دزدگیر تاثیر دارد که همه آن‌ها ناشی از نوع دزدگیر نیست.

نسل دیگری نیز از دزدگیرها وجود دارند که که می‌توانند به شبکه وای فای و اینترنت متصل شوند. در این صورت شما می‌توانید توسط گوشی همراه خود یا هر دستگاه دیگر، به سیستم امنیتی مغازه یا منزل خود متصل شوید. اتصال توسط اینترنت این قابلیت را در اختیار افراد قرار می‌دهد تا همیشه بتوانند به دستگاه خود به سرعت دسترسی داشته باشند و بتوانند آن را مدیریت و کنترل نمایند.

یک ویدیو درباره یکی از دوربین های قدرتمند دزدگیر تماشا کنید!:

[aparat id=’K409o’]

انواع دزدگیر کدامند؟

انواع دزدگیر کدامند؟

نحوه فعال سازی دزدگیر اماکن

برخی از دزدگیرها کنترل از راه دور دارند، بدین ترتیب زمانی که شما محل مد نظر خود را ترک کردید، می‌توانید با یک ریموت دزدگیر، سنسورهای آن را روشن نمایید. البته شما می‌توانید دزدگیر خود را به صورت دستی نیز روشن کنید. یک حالت دیگر نیز برای روشن کردن دزدگیر وجود دارد، شما می‌توانید با استفاده از پدال اضطراری و اجزای آن، به صورت کامل دزدگیر اماکن را روشن کنید.

مزایای استفاده از دوربین اماکن

استفاده از بهترین دزدگیر اماکن، مزایای متعددی به همراه دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

مهم‌ترین مزیت دزدگیر اماکن برقراری آرامش ذهنی برای مالک است؛ زیرا  نصب دزدگیر موجب می‌شود تا فرد اطمینان خاطر بیشتری داشته باشد. اگر فردی قصد داشته باشد تا به صورت غیرمجاز وارد ساختمان شود، دزدگیر به او اطلاع خواهد داد. این برقراری آرامش ذهنی موجب می‌گردد تا فرد حاضر به صرف هزینه جهت خرید دزدگیر شود و در اسرع وقت آن را نصب کند، تا هیچ گونه خطری و اموالش را تهدید نکند.

برخی از دزدگیرها به سنسورهایی مجهز شده‌اند که در صورتی که میزان دود بیشتر از حد نرمال باشد، سیستم فعال می‌شود و شروع به هشدار می‌کند. در حقیقت می‌توان بیان کرد که دزدگیرهای اماکن می‌تواند علاوه بر پیشگیری از وقوع سرقت، از وقوع آتش سوزی نیز پیشگیری کنند.

از دیگر مزایای که نصب دزدگیر اماکن به همراه دارد، می‌توان به تحت پوشش قرار گرفتن بیمه، در صورت وقوع سرقت از محل مورد نظر اشاره کرد. در اغلب کشورها این قانون وجود دارد که شرکت‌های بیمه تنها در صورتی خسارات حاصل از سرقت را پرداخت می‌کنند، که فرد از دزدگیر اماکن در محل مورد سرقت، استفاده کرده باشد.

شاید تصور کنید که دزدگیرها تنها در صورتی می‌تواند کاربرد داشته باشند که در ساختمان سرقت صورت گرفته باشد. اما این طرز فکر کاملا نادرست است؛ زیرا بسیاری از سارقان هنگامی که دزدگیرها را در ساختمان مدنظر خود مشاهده می‌کنند، از انجام سرقت در آن محل صرف نظر می‌نمایند. در این صورت آمار سرقت‌ها می‌تواند تا حد زیادی کاهش یابد.

مزیت نصب سیستم دزدگیر

مزیت نصب سیستم دزدگیر

معیار انتخاب بهترین دزدگیر اماکن

در حال حاضر دزدگیرهای اماکن از نظر قیمت و قابلیت، دارای انواع مختلفی هستند. قطعاً انتخاب میان این طیف گسترده کمی دشوار و سخت خواهد بود. اگر شما با معیارهای انتخاب بهترین دزدگیر اماکن آشنا باشید، قطعاً می‌توانید یک محصول با کیفیت و مرغوب را تهیه کنید. خوشبختانه کشور ایران در طراحی و تولید دزدگیر اماکن در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و موفق شده است تا محصولات امنیتی تولیدی خود را در بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه کند. برخی از این معیارها شامل موارد زیر می‌شود:

گارانتی

آنچه هنگام خرید دزدگیر منزل اهمیت بسیار زیادی دارد، پوشش کامل نیازهای شما و گارانتی معتبر و طولانی مدت است. شاید وجود گارانتی دلیلی بر کیفیت محصول نباشد، اما وجود یک گارانتی می‌تواند موجب اطمینان خاطر شما گردد. اگر شما نیز دلواپس این موضوع هستید و به دنبال خرید یک کالای با اصالت می‌گردید، می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت کارن تماس بگیرید.

دزدگیر را مطابق نیاز خود انتخاب کنید

نیاز شما جز مهم‌ترین معیارهای انتخاب بهترین دزدگیر منزل محسوب می‌شود. اگر شما محصولی خریداری کنید که مطابق نیاز شما نباشد، با مشکل مواجه خواهید شد. به عنوان مثال خرید دزدگیر آژیری برای نصب در خانه گزینه ایده‌آلی نیست. زیرا این دزدگیرها با مشاهده کوچکترین حرکتی در مسیر سنسور خود، آژیر خود را به صدا در خواهند آورد. اغلب دزدگیرهای آژیری برای نصب در مکان‌هایی مانند کارخانه مناسب هستند؛ زیرا این دزدگیرها می‌توانند آلودگی صوتی ایجاد کند که این موضوع مطابق نیاز شما نخواهد بود.

با سیم یا بی‌سیم بودن دزدگیر

دزدگیرها در دو نوع با سیم و بی‌سیم وجود دارند که می‌توان دزدگیرهای بی‌سیم را در لیست محبوب‌ترین و زیباترین دزدگیرهای اماکن محسوب کرد. اما اگر می‌خواهید بهترین دزدگیر اماکن را خریداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم که نوع بی‌سیم آن را خریداری نمایید. دزدگیرهای بی‌سیم بسیار زیبا هستند و می‌توانند با دکوراسیون داخلی منازل شما سازگار شوند. اما این دزدگیرها نیاز به شارژ دارند و باید مراقب باشید تا شارژ باتری آنها تمام نشود. اما دزدگیرهای با سیم برای مکان‌های پرتردد مناسب هستند؛ زیرا نیازی به مراقبت از باطری و توجه به زیبایی ندارند.

سیستم برقراری تماس

همانطور که پیشتر نیز بیان کردیم دزدگیرها دارای قطعه‌ای به نام تلفن کننده هستند. این دستگاه می‌تواند توسط تلفن ثابت یا سیم کارت تماس‌های تلفنی را برقرار کند. تلفن کننده ثابت تنها می‌تواند تماس برقرار کند؛ اما تلفن کننده‌های سیمی می‌توانند علاوه بر برقراری تماس، پیامک نیز ارسال کنند. به همین دلیل است که دزدگیر سیم کارتی طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است. همچنین این دزدگیرها دارای نرم‌افزار و اپلیکیشن نیز هستند و می‌توانند از راه دور اقدام به مدیریت و کنترل اوضاع نمایند. در این نوع تلفن کننده‌ها حافظه‌ای وجود دارد که لیست مخاطبین در آن ذخیره می‌شود.

امکانات جانبی

برخی از امکانات جانبی دزدگیر ها موجب افزایش رفاه شما می‌شود. به عنوان مثال اگر دزدگیر شما دارای ریموت کنترل باشد، شما بهتر می‌توانید آن را مدیریت کنید. همچنین داشتن سیستم اعلام حریق، سنسورهای دود نیز به عنوان امکانات جانبی دیگر محسوب می‌شوند. برخی از دزدگیرها دارای سنسورهای حساس به گاز شهری هستند که به کمک آن می‌توانند از بروز انفجار و خطراتی از این قبیل پیشگیری کنند. داشتن یا عدم داشتن این گونه امکانات جانبی تاثیر مستقیمی بر روی قیمت دزدگیر خواهد داشت.

نوع سنسور

یکی از مهمترین معیارهای انتخاب دزدگیر منزل، نوع سنسور آن است. سنسورها در انواع مختلفی مانند حساسیت به حرکت، لرزش و… وجود دارند. قطعاً نوع نیاز شما با نوع سنسور آن ارتباط مستقیمی دارد. جهت انتخاب نوع سنسور باید با متخصصان و کارشناسان این زمینه مشورت کنید تا آن‌ها شما را به خوبی راهنمایی کنند. برای برخی از سنسورها می‌توان به مگنتی و نوری اشاره کرد. سنسورهای مگنتی به باز و بسته شدن درب و پنجره‌ها حساس هستند، اما سنسورهای نوری دقت بسیاری دارند.

قیمت

برخی افراد به قیمت دزدگیر اهمیت بسیار زیادی می‌دهند و تمایل دارند تا برای خرید آن هزینه کمتری صرف کنند. اما بهتر است به این موضوع توجه کنید که خرید دزدگیرهایی که قیمت پایینی دارند، ممکن است از کیفیت پایینی نیز برخوردار باشند. از طرف دیگر خرید دزدگیرهای بی‌کیفیت می‌تواند خسارات مالی را برای شما به  ارمغان آورد.

 برندهای مختلف دزدگیر اماکن

به‌ طور کلی برندهای دزدگیر اماکن در بازار، بسیار متنوع هستند. هر یک از این برندها دارای قابلیت، کیفیت و خدمات منحصر به فرد متفاوتی دارند. اما برای اینکه مطلع شوید که کدام یک از برندهای دزدگیر اماکن بهتر است؟ بهتر است با برخی برندهای مختلف و ویژگی‌های هر یک از آن‌ها آشنا شوید. در این صورت بهترین دزدگیر منزل را برای خود خریداری خواهید کرد.

کدام برند دزدگیر اماکن بهتر است؟

کدام برند دزدگیر اماکن بهتر است؟

 • برند کارن

متاسفانه برخی افراد معتقدند که تنها برندهای خارجی بهترین دزدگیر اماکن را تولید می‌کنند. اما خوشبختانه برند کارن موفق شده است تا خلاف این قضیه را ثابت نماید و اقدام به تولید بهترین و مرغوب.ترین دزدگیرهای منزل، اماکن و… نمایند. اما بهتر است این موضوع را نیز بدانید که کلیه برندهای خارجی دزدگیرهای با کیفیت تولید نمی‌کنند، پس بهتر است از این عقیده نادرست که کلیه برندهای خارجی مرغوب هستند، دست بردارید. برخی از ویژگی‌های دزدگیرهای برند کارن مواردی از قبیل خاموش و روشن کردن تلفن کننده، خاموش و روشن کردن یک وسیله برقی، امکان فعال و غیرفعال نمودن سیستم توسط ریموت کنترل، مجهز به پنل نمایشگر وضعیت زون‌ها و حالات دستگاه و… می‌شود. همه این ویژگی‌ها موجب شده است تا دزدگیر کارن به عنوان بهترین دزدگیر اماکن شناخته شود.

 • برند کلاسیک

کلاسیک یکی از مشهورترین برندهای خارجی دزدگیر اماکن است که سابقه فعالیت طولانی و درخشانی در این زمینه را به خود اختصاص می‌دهد. این برند محصولی جدید  مدل Z4 UlTRA  را به تازگی به بازار ارائه داده است. این محصول نصب بسیار آسانی دارد. اما دزدگیرهای برند کلاسیک دارای معایبی مانند فاقد صفحه نمایش جهت تنظیمات و گارانتی کوتاه مدت نسبت به سایر برندها است.

 • برند Firewall

شرکت فایروال جز یکی از برندهاس بزرگ در تولید سیستم‌های امنیتی به شمار می‌رود. موضوعی که موجب شده است محصولات این برند نسبت به رقیب آنان طرفداران بیشتری داشته باشند، این است که دزدگیر فایروال امکانات بسیار زیاد و نصب بسیار راحتی دارد.

 • برند ANIK

برند آنیک یکی دیگر از برندهای معروف است که بهترین دزدگیر مغازه و منزل را تولید می‌کند.  اما ممکن است این برند نتواند برخی انتظارات شما، از یک دزدگیر مرغوب و باکیفیت را برطرف سازد.

 • برند Silex

برند Silex نیز یکی دیگر از معروف‌ترین برندهای خارجی دزدگیر اماکن محسوب می‌شود. این برند یکی از برندهای قدیمی است که پیش از تولید دزدگیر اماکن، در زمینه تولید دزدگیرهای اتومبیل فعالیت داشته است. اما برند سایلکس برخی لوازم جانبی مانند سنسورهای بی سیم را تولید نکرده است.

 • برند GMK

یکی دیگر از برندهایی که در زمینه تولید دزدگیرهای باکیفیت فعالیت می‌کند، برند GMK  است. این برند در سال ۱۳۸۵ مجوز رسمی فعالیت خود را در ایران دریافت کرد. اما به دلیل این که این برند تولید داخلی نیست، در صورت خراب شدن آن شما باید به دنبال نمایندگی‌های این برند باشید. از طرف دیگر تامین کردن قطعات جانبی برندهای خارجی در ایران با توجه به تحریم‌های حاکم، کمی دشوار است.

 • دوربین اماکن پارادوکس

برند دزدگیر اماکن پارادوکس یکی از معروف‌ترین مدلهای بازار جهانی است. پارادوکس یک برند معتبر کانادایی است که با تکنولوژی ساخت قدیمی اما مهندسی فوق‌العاده، محصولات خود را کاملا ایده‌آل و با کیفیت تولید می‌کند. اما این دزدگیر دارای برخی ویژگی‌های منفی است. به عنوان مثال پنل مرکزی دزدگیر پارادوکس امکانات خاصی ندارد. ارتباط آن تنها با چشمی‌ها، خط تلفن صورت می‌گیرد. از طرف دیگر هزینه تمام شده استفاده از این سیستم امنیتی کمی بالا است.

 

قیمت دزدگیر اماکن

یکی از ویژگی‌هایی که می تواند یک دزدگیر اماکن را به بهترین دزدگیر اماکن تبدیل نماید، قیمت مناسب آن است. اما نمی‌توان برای دزدگیر اماکن یک قیمت ثابت در مشخصی را بیان کرد. زیرا در تعیین قیمت پارامترهای متعددی دخیل هستند، که برخی از آنها شامل موارد زیر می‌شود:

 • برند دزدگیر و کمپانی سازنده آن
 • توقع شما از دزدگیر منزلتان
 • امکانات جانبی مانند بی‌سیم و باسیم بودن و…
 • کارایی و ماژول‌های ارتباطی قرار گرفته روی دزدگیر اماکن
قیمت دزدگیر اماکن چقدر است؟

قیمت دزدگیر اماکن چقدر است؟

سخن پایانی

امروز با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات امنیتی و حفاظتی نیز پیچیده‌تر و هوشمندانه‌تر از گذشته شده است. به لطف تکنولوژی جدید دستگاه‌های مختلفی برای حفاظت از منازل و مغازه‌ها طراحی شده‌اند که یکی از آنها، دزدگیر اماکن است. دزدگیر اماکن یکی از اقدامات مهم امنیتی است که اخیراً افراد از آنها استفاده بسیار زیادی می‌کند. این دزدگیرها به یکی از تجهیزات ضروری و مهم خانه‌ها، اداره‌ها و مغازه‌ها تبدیل شده‌اند که می‌تواند امنیت آن‌ها را تا حدی تضمین کنند. محصولی که می‌تواند تنها با یک زنگ ساده، صاحب ملک را از وجود سارقین در ملک مورد نظر مطلع سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *