دزدگیر

پیشرفته ترین دزد گیر منزل در ایران کدام است؟

پیشرفته ترین دزدگیر منزل در ایران

پیشرفته ترین دزد گیر منزل در ایران

در سال‌های اخیر زندگی شهرنشینی پیشرفت‌های زیادی داشته است، به همین دلیل هر روز بر تعداد شهر نشینان افزوده می‌شود. با وجود اینکه زندگی در شهر مزیت‌های زیادی به همراه دارد، اما مشکلاتی هم دارا است. یکی از مشکلات عمده شهرنشینان ناامنی گسترده آن است. یکی از مناسب‌ترین راه کارهای مقابله با این ناامنی استفاده از انواع دزدگیرها است. اما خب همه دزدگیرها مناسب نیستند و نمی‌توانند به خوبی برای حل این مشکل به ما کمک کنند. برای اینکه بتوانید با خیال راحت امنیت منزل خود را به یک دزدگیر بسپارید نیاز به شناخت بیشرفته‌ترین دزدگیر منزل دارید.

بررسی پیشرفته ترین دزدگیر منزل در ایران

بررسی پیشرفته ترین دزدگیر منزل در ایران

معرفی دزدگیرهای برتر

چندین عامل و خصیصه وجود دارد که می‌تواند در انتخاب بهترین دزدگیر به ما کمک کند. در ادامه با بررسی پیشرفته‌ترین دزدگیر منزل در ایران همراه ما باشید. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که اطلاعات درست و دقیقی درباره‌ چگونگی عملکرد دزدگیرها ندارند بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. در ادامه به عنوان مهم‌ترین مطالب برای خرید یک دزدگیر مطمئن و چند برند برتر در این زمینه اشاره می‌کنیم. شما می‌توانید با خواندن این متن با دقت و اطمینان بهتری نسبت به خرید دزدگیر برای محل کار یا زندگی خود اقدام کنید.

دزدگیر اماکن حرفه‌ای فایروال

این شرکت دزدگیرهای خود را در چند مدل به بازار ارائه کرده است. بعضی از نمونه‌های این دستگاه قابل اتصال به تلفن ثابت هستند و برخی دیگر نیز به سیمکارت و تلفن همراه متصل می‌شوند. نمونه‌ای از این دزدگیر هم به رله قطع و وصل جریان برق متصل می‌شوند. یکی از بزرگترین مزیت‌های خريد این محصول بهرمند شدن از گارانتی پس از فروش پنج ساله آن است. این در حالی است که تولید کنندگان مشابه تنها دو سال گارانتی برای محصولات خود در نظر گرفتند.

از دیگر مزیت‌های این دستگاه وجود 8زون بی‌سیم و باسیم در آن است. به این ترتیب شما می‌توانید هر زون را به یک اتاق اختصاص دهید تا در صورت خطر دقیقا بفهمید مشکل در کدام اتاق است. فایروال به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین دزدگیرهای منزل دارای یک نرم افزار فارسی حرفه‌ای است. به کمک این نرم افزار می‌توانید دستگاه خود را از همه نقاط کشور کنترل کنید. خدمات پس از فروش و پشتیبانی این‌ مجموعه کاملا مناسب و کامل است.

معرفی برند دزدگیر منزل

معرفی برند دزدگیر منزل

دزدگیر منزل بتا

این شرکت سازنده بهترین و با کیفیت‌ترین دزدگیر اماکن در ایران است. ساخته‌های این شرکت بهرمند از ابزارآلات تمام ایرانی با کیفیت و خدمات پس از فروش عالی هستند. یکی از جدید‌ترین ساخته‌های شرکت بتا Z7-GSM است که دارای 7 زون است. این نمونه در هنگام‌ بروز خطر علاوه بر ایجاد صدای آژیر با کاربر تماس خواهد گرفت. از جمله مزیت‌های این دستگاه برخورداری از دو زون بی‌سیم است که دارای قابلیت پشتیبانی از تمام سنسورهای 315 فرکانس را دارد. آژیر بلند این دستگاه تا فواصل دور قابل بازیابی است و یکی دیگر از مزیت‌های آن به حساب می‌آید.

از دیگر ویژگی‌های مثبت این دستگاه این است که می‌توان به کمک نرم افزار، زون‌های این دستگاه را فعال یا غیر فعال کرد. شما می‌توانید سیم کارت این دستگاه را به کمک پنل دزدگیر یا از راه دور شارژ کنید. زون‌های دستگاه را می‌توانید در زمان‌های بیست و چهار ساعته فعال یا غیر فعال کنید. شما می‌توانید به کمک دیپ سوئیچ روی دستگاه اقدام به فعال یا غیر فعال کردن زون‌های مختلف دستگاه کنید. از جمله دیگر مزایای قابل استفاده در این دستگاه قابلیت اتصال به آلفا سوئیچ، وجود سیستم اعلام حریق، ویرایش نمودن شماره‌های وارد شده، تنظیم مدت آژیر از دو دقیقه تا هفت دقیقه، صفحه نمایشLCD  و گارانتی یکساله است.

معرفی دزدگیر های برتر منزل

معرفی دزدگیر های برتر منزل

دزدگیر کلاسیک Z4 ULTRA 64 PRO

یکی دیگر از پیشرفته‌ترین دزدگیر منزل در ایران که توسط شرکت کارن تولید می‌شود، دزدگیر کلاسیک است. سیستم‌های حفاظتی کلاسیک عنوان پر فروش‌ترین سیستم حفاظتی ایران را به خود اختصاص داده‌اند. این سیستم دارای 4 زون است که قابلیت اتصال انواع سیستم‌های دزدگیر نظیر چشمی با سیم را دارد. شما می‌توانید با اتصال این سیستم به تلفن همراه کننده از راه دور اقدام به فعال یا غیر فعال کردن سیستم کنید. این سیستم از چشمی‌‌های بی‌سیم با فرکانس  433.92مگاهرتز پشتیبانی می‌کند.

با وجود چهار رله مجزا در این سیستم شما قادر خواهید بود به هر یک از وسایل برقی محل نصب فرمان مخصوصی بدهید. برای مثال می‌توانید درب ضد سرقت را از راه دور ببندید یا باز کنید. از دیگر مزیت‌های این محصول وجود سیستم رمز64 بیتی با رمز متغیر است امکان نظارت مرکزی بر دستگاه که برای سازمان‌هایی که دارای چند شعبه هستند مناسب است.

دزدگیر منزل سایلکس

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8 یکی از پیشرفته‌ترین دزدگیر منزل در ایران است. این سیستم به کمک یک سیم کارت و تولید صدای آژیر، برقراری تماس و پیامک کار می‌کند. این دزدگیر دارای یک نمایشگر LCDبا امکان تنظیم بسیار بالا است. این سیستم قابلیت اتصال به ریموت کنترل و چشمی‌‌های حرکتی بی‌سیم هایپینگ را دارد. این سیستم تمام ایرانی از پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوبی برخوردار است. به علاوه این دزدگیر دارای 5 زون برای نصب و پوشش دهی مناطق مختلف است.

دزدگیر منازل SG8دارای یک رله برای کنترل لوازم برقی است. این سیستم 99 واقعه مشکوک آخر را به همراه ساعت و تاریخ دقیق ثبت می‌کند. به علاوه امکان بی‌صدا کردن آلارم و تنظیم روی تک آژیر هم برای این دستگاه وجود دارد. سیستم این دزدگیر به گونه‌ای طراحی شده‌ است که در زمان کم شدن شارژ باتری و قطع برق هشدار می‌دهد.

معرفی برند برتر دزدگیر منزل

معرفی برند برتر دزدگیر منزل

دزدگیر اماکن مستر m930

این سیستم مدل بروزتر و ارتقا یافته مدل مستر m910است  که از قابلیت‌های زیادی پشتیبانی می‌کند. تلفن کننده این دزدگیر دارای 30 حافظه است. این سیستم دارای 5 زون مجزا است به علاوه تلفن کننده آن هم به دو شکل اتصال به سیم کارت یا تلفن ثابت کار می‌کند. علاوه بر همه این ویژگی‌ها این دستگاه مجهز به یک رله قطع و وصل جریان برق نیز هست. نوع عملکرد این رله به گونه‌ای است که می‌توان آن را به کمک نرم افزار مستر مدیریت کرد.

از جمله دیگر مزیت‌های کاربردی این دستگاه قابلیت ثبت پیام‌های سی ثانیه‌ای، وجود تایمر برای زمان بندی فعال و غیر فعال شدن، قابلیت ارسال گزارش و امکان متوقف ساختن شماره گیری، ذخیره صد گزارش آخر به همراه تاریخ و ساعت، قابلیت گزارش‌گیری اتفاقات آخر توسط پیامک و قابلیت تنظیم مدت زمان آژیر از یک تا 400 ثانیه هستند. در کنار همه این موارد شما می‌توانید به کمک نرم افزار این دستگاه رمز آن را تغییر دهید. شما با کمک خروجی رله این دستگاه می‌توانید وسایل برقی مورد نظر خود را کنترل کنید و این ویژگی می‌تواند در جلوگیری از یک سرقت بسیار کمک کننده باشد.

بهترین دزدگیر های خانه در ایران کدامند؟

بهترین دزدگیر های خانه در ایران کدامند؟

دزدگیرهای کارن

دزدگیرهای کارن با دارا بودن بهترین قطعات و پیشرفته‌ترین تجهیزات، در فهرست بهترین‌ها قرار دارد. انواع مختلفی از دزدگیرها را می‌توان در میان تولیدات کارن پیدا کرد. قیمت مناسب، خدمات پس از فروش، کیفیت عالی و… تنها برخی از ویژگی‌های این دزدگیرها است.

جمع بندی

آنچه مطالعه کردید فهرستی از چند نمونه پیشرفته از دزدگیر منزل در ایران بود. شما می‌توانید با مطالعه این مطلب و بررسی ویژگی‌‌ها و امکانات هر یک از این سیستم‌های دزدگیر منازل، به دنبال بهترین گزینه برای خرید خود باشید. هر یک از این سیستم‌‌های پیشرفته دزدگیر دارای ویژگی‌‌های مخصوص به خود هستند. شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز و توقعی که در انتها از سیستم دارید، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. برند کارن می‌تواند گزینه مناسبی برای انتخاب شما باشد. آنچه در انتخاب نوع سیستم محافظتی شما مهم و دارای اهمیت است، تعداد اتاق‌ها و محدوده‌ای که قصد پوشش آن را دارید است. به علاوه کیفیت و سهولت استفاده از سیستم نیز بسیار مهم و حیاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *