دوربین مداربسته

هزینه نصب دوربین در آپارتمان [آپدیت 1401]

هزینه نصب دوربین در آپارتمان [آپدیت 1401]

آمار سرقت در شهر‌های کوچک نیز هستیم. به همین خاطر است که در تمامی نقاط، افراد به دنبال روشی برای کاهش خطر هستند. یکی از روش هایی که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از دوربین‌های مداربسته در ساختمان است تا به طور کامل، اتفاقاتی که درون ساختمان رخ می‌دهد قابل مشاهده باشد.

با نصب دوربین‌های امنیتی در داخل آپارتمان، می‌توانید به راحتی ورود و خروج به ساختمان را کنترل و اتفاقاتی که در بخش‌های مختلف ساختمان رخ می‌دهد را مشاهده کنید. این دوربین‌ها با راه اندازی مناسب می‌توانند آرامش خاطر را هم برای شما و سایر اعضای ساختمان فراهم کنند. یکی از نکات مهم در رابطه با این دوربین‌ها، هزینه نصب دوربین در آپارتمان است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

هزینه نصب دوربین در آپارتمان

هزینه نصب دوربین در آپارتمان

 

نحوه نصب دوربین‌های امنیتی در آپارتمان

برای نصب دوربین مداربسته در آپارتمان باید مراحل خاصی را طی کنید تا در زمان کوتاه و به روش صحیح به کار خود برسید.

در حال حاضر، یک راهنمای ساده 3 مرحله‌ای برای نصب دوربین امنیتی بیان می‌کنیم. اما جزئیات انجام این کار را پیچیده می‌کنند که حتما نیاز به نصاب متخصص خواهید داشت. .

مرحله 1: موقعیت نصب دوربین را انتخاب کنید

بسته به نیاز خود تصمیم می‌گیرید که چه نوع دوربینی را انتخاب کنید و آن را در کدام قیمت‌های آپارتمان نصب کنید که میدان دید بهتر داشته باشد.

شرایط محیطی نیز تاثیر مهمی در انتخاب مکان نصب دارند. به عنوان مثال، دوربین‌های امنیتی نسبت به هوای سرد حساس هستند. بنابراین، در صورتی که در مناطق بسیار سردسیر زندگی می‌کنید، توصیه می‌شود دوربین امنیتی خود را در داخل خانه نصب کنید.

مرحله 2: با محتویات و بخش‌های مختلف دوربین آشنا شوید

درون جعبه دوربین احتمالا موارد زیر را خواهید دید:

دوربین‌های امنیتی.

سیم برای نصب.

کابل برای روشن کردن سیستم (در صورت نیاز).

ابزار هایی مانند وسایل اتصال و یا ابزار کار مانند پیچ گوشتی و … را تهیه و دفترچه راهنما را (در صورت وجود) مطالعه کنید

مرحله 3: دوربین امنیتی را وصل کنید

هنگامی که قطعات نصب دوربین امنیتی خود را پیدا کردید، نوبت به نصب دوربین امنیتی در آپارتمان می‌رسد. برای انجام این کار، لازم است از متخصصین نصب استفاده کنید. چرا که فرایند نصب دوربین مداربسته در آپارتمان، کاملا تخصصی بوده و در صورت نداشتن تجربه کافی، ممکن است سیستم به درستی کار نکرده و یا قسمت هایی از دستگاه را خراب کنید.

هزینه نصب چقدر است؟

عواملی وجود دارد که باید حتی قبل از خرید دوربین مداربسته آنها را در نظر بگیرید. عواملی مانند محل قرارگیری دوربین، جهت و ارتفاع.

هزینه نصب دوربین در آپارتمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به مساحت ساختمان و تعداد دوربین‌ها، نوع دوربین، نوع ساختمان، شرایط نصب، شرایط محیط، ارتفاع و… اشاره کرد که هر یک ممکن است در قیمت نصب تاثیر گذاشته و آن را افزایش یا کاهش دهد. به طور کلی نرخ نصب دوربین در آپارتمان را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

…برای دریافت هزینه های نصب و ثبت سفارش نصب با 02126808824 تماس بگیرید…

قیمت نصب دوربین (به تومان) خدمات نصب
60.000 نصب انواع دوربین مداربسته دام، بولت و… تا ارتفاع 2 متر
85.000 نصب انواع دوربین مداربسته آنالوگ در ارتفاع بیش از 3 متر
210.000 نصب دوربین اسپیددام آنالوگ و تحت شبکه تا ارتفاع 3 متر
300.000 نصب دوربین اسپیددام IP و آنالوک بین ارتفاع 3 تا 5 متر
20.000 نصب و راه اندازی دستگاه DVR به ازای هر کانال
20.000 نصب و راه اندازی دستگاه NVR به ازای هر کانال
250.000 نصب و راه اندازی دوربین های ای پی تا 16 کانال
45.000 نصب رک دوربین مدار بسته تا ارتفاع 3 متر
3.500 کابل کشی کابل RG59 به ازای هر متر
5.000 لوله کشی فلکسی تا ارتفاع 3 متر به ازای هر متر
80.000 نصب رک دیواری
5.000 نصب داکت PVC  2 تا 3.5 هر شاخه تا ارتفاق سه متر
6.000 نصب داکت PVC  4 تا 9 هر شاخه تا ارتفاق سه متر
20.000 نصب انواع میکروفون دوربین مداربسته
35.000 هزینه ژشتیبانی دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه
300.000 هزینه انتقال تصویر دوربین مداربسته
6.500 هزینه نصب کیستون شبکه
7.000 هزینه نصب پریز برق
هزینه نصب چقدر است؟

هزینه نصب چقدر است؟

بهترین مکان‌ها برای نصب دوربین در آپارتمان کجاست؟

به طور کلی مکان هایی که باید دوربین درآن نصب شود به  چهار دسته زیر تقسیم می‌شوند

1- درب جلو و عقب آپارتمان

یکی از بهترین مکان‌ها برای محافظت از آپارتمان شما درها است، بنابراین دوربین‌ها را بالای تمام درهایی که به آپارتمان شما منتهی می‌شود نصب کنید.

2- گوشه ها

گوشه‌های داخل خانه بهترین مکان را برای نصب و نصب دوربین در نظر می‌گیرند. زیرا گوشه زاویه دید زیادی را برای دوربین‌ها ارائه می‌دهد.

3- پنجره ها

مکان‌های باز مانند پنجره‌ها می‌توانند برای دوربین‌های امنیتی خانه مشکل ایجاد کنند، پنجره‌ها منبع نور در چشم دوربین هستند و این نور باعث ایجاد مشکلاتی در انعکاس دوربین‌ها می‌شود. بنابراین لازم است در نصب دوربین در نزدیکی پنجره‌ها دقت کافی را داشته باشید.

4- مکان‌های بلند داخل آپارتمان

هنگام نصب دوربین‌های امنیتی خانگی، باید مکان هایی با ارتفاع مناسب را برای قرار دادن دوربین جستجو و جستجو کنید.

ارتفاعات از دوربین در مقابل آسیب رساندن به آن توسط کودکان محافظت می‌کند، به علاوه وقتی دوربین خود را در ارتفاعی عالی نصب می‌کنید، زاویه دید بزرگ و واضح خواهد بود.

نکاتی برای نصب دوربین در آپارتمان

نصب دوربین‌های امنیتی در آپارتمان‌ها به مکان‌های خاصی محدود نمی شود. این دستگاه‌ها را می‌توانید در هر اتاق یا راهرویی که نیاز به نصب دوربین امنیتی را در آن احساس می‌کنید، نصب کنید.

اگر آپارتمان شما بزرگ است، پیشنهاد می‌شود در اکثر اتاق‌ها یک دوربین امنیتی نصب کنید. یکی از راه‌های تشخیص اینکه کدام اتاق‌ها برای نصب دوربین امنیتی بهتر است، مقایسه آمار و نحوه انجام سرقت در آن منطقه است.

این آمار میزان سرقت را در یک دوره مشخص را نشان می‌دهد. اگر اخیراً هیچ حادثه‌ای رخ نداده است، نشان می‌دهد منطقه امن است و می‌توانید تنها یک دوربین در بخش‌های ورودی/خروجی اتاق‌ها در نظر بگیرید.

نقطه قرارگیری دوربین، باید میدان دید واضح و دور از دسترس کودکان باشد. بهتر است دوربین‌ها را کمی مخفی تر نصب کنید تا سارقان امکان از کار انداختن آن را نداشته باشند.

مطمئن شوید در نزدیکی محل نصب دوربین‌ها، پریز برق وجود دارد. نزدیک درب ورودی آپارتمان، مهمترین و بهترین مکانی است که نیاز به نصب دوربین در آن وجود دارد.

در صورتی که ورودی خانه، امن و غیر قابل نفوذ باشد، در‌های پشتی و پنجره‌ها، اهداف بعدی سارقین هستند که لازم است توسط دوربین کنترل شوند.

در هنگام نصب، از کابل‌های برق دوری کنید، برق را در صورت لزوم قطع کنید و به اقدامات ایمنی توجه داشته باشید.

پیش از شروع فرایند نصب، وسایل لازم برای انجام کار را آماده کنید.

نوسان در هزینه نصب دوربین در آپارتمان

شرایطی که در بخش قبل ذکر شد، همیشه ثابت نیست. ممکن است نصب دوربین در ساختمان، شرایط ویژه‌ای داشته باشد. به همین خاطر، در برخی از شرایط خاص ممکن است قیمت‌ها، با قیمت ذکر شده در جدول بالا، کمی تفاوت داشته باشد. به همین خاطر لازم است پیش از ثبت سفارش نصب، جهت اطمینان از قیمت، با شماره‌های شرکت تماس بگیرد.

بخشی از عوامل موثر در هزینه نصب دوربین در آپارتمان، به صورت زیر هستند:

ارتفاع: هرچه ارتفاع نصب دوربین بیشتر باشد، شرایط انجام کار سخت تر و هزینه بیشتر است

مساحت: با بالا رفتن مساحت، تعداد دوربین های مورد نیاز بیشتر شده و هزینه نصب افزایش خواهد یافت. با بالا رفتن متراژ خانه،

نقشه خانه: ممکن است خانه شما مساحت زیادی نداشته باشد، اما میدان دید در گوشه ها محدود باشد و نیاز به نصب تعداد بیشتری دوربین باشد.

 تعرفه نصب دزدگیر اماکن 1401

متاسفانه همانطور که در پاراگراف بالا توضیح دادیم، همیشه نوساناتی در تعرفه نصب دزدگیر اماکن وجود دارد و قیمت آن ثابت نیست. اما شاید برای شما سوال باشد چرا این نوسانات وجود دارد و این تغییر قیمت برای چیست ؟

در جواب این سوال باید بگوییم که چند دلیل در نوسانات قیمت نصب دزدگیر اماکن نقش دارند :

ارتفاع: هرچه ارتفاع نصب دوربین بیشتر باشد، شرایط انجام کار سخت تر و هزینه بیشتر است

مساحت: با بالا رفتن مساحت، تعداد دوربین های مورد نیاز بیشتر شده و هزینه نصب افزایش خواهد یافت. با بالا رفتن متراژ خانه،

نقشه خانه: ممکن است خانه شما مساحت زیادی نداشته باشد، اما میدان دید در گوشه ها محدود باشد و نیاز به نصب تعداد بیشتری دوربین باشد.

به همین دلیل توصیه میکنیم تا فضا ، مکان و شرایط را سنجیده و سپس با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید. شرکت کارن همیشه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

نوسان در هزینه نصب دوربین در آپارتمان

نوسان در هزینه نصب دوربین در آپارتمان

کلام آخر

به طور کلی، ممکن است فرایند نصب و راه اندازی دوربین‌های امنیتی ساختمان، وقت گیر و هزینه بر باشد. اما با توجه به مزایا و محافظت هایی که این دوربین‌ها از محل زندگی شما دارند، ارزش نصب آن همچنان بسیار بالا خواهد بود. آمار نشان می‌دهد وسایل و ابزار‌های امنیتی، توانسته تا حد زیادی باعث پیش گیری از سرقت شود و از اموال شما حفاظت کافی را خواهد داشت. علاوه بر محافظت، مزایای دیگری نیز برای این دوربین‌ها ذکر شده که با استفاده از آنها، از این مزایا بهرمند خواهید شد.

هزینه نصب دوربین در آپارتمان، با توجه به جدولی که در بخش‌های قبل بیان شد، نسبت به سایر روش‌های امنیتی به صرفه تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *