خانه هوشمند KNX, کلیات هوشمند سازی ساختمان KNX

ماژول ورودی KNX

ماژول ورودی KNX و knx binary input

ماژول ورودی دیجیتال (باینری)

ماژول ورودی KNX، ورودی های با دامنه وسیع، ساده و پربازده

ورودی های دیجیتال(باینری) به عنوان رابطی برای عملکرد سیستم های KNX از طریق دکمه های فشاری متعارف و سوئیچ ها و همچنین پردازش سیگنال های دیجیتال(باینری) (اتصالات سیگنالینگ) عمل می کنند.

برخلاف راه حل های موجود، جایی که برای ولتاژهای ورودی 24 ولت و 230 ولت به دستگاه های جداگانه ای احتیاج دارید، اکنون ورودی های دیجیتال(باینری) دارای ورودی های با دامنه وسیع هستند که می توانند سیگنال های ولتاژ را از 10 تا 230 ولت AC / DC پردازش کنند. ماژول ورودی KNX به تاسیسات انعطاف پذیری بیشتری می بخشد.

علاوه بر دو دستگاه با دامنه وسیعی از ورودی 4 و 8 کانال، دامنه محصول ورودی دودویی توسط دو دستگاه با ورودی 4 و 8 با روش اسکن ولتاژ گرد می شود. در این نوع، برای اتصالات شناور متصل شده به دستگاه اسکن ولتاژ پالسی در نظر گرفته شده است.

با طیف وسیعی از برنامه ها، تعداد ورودی های ماژول ورودی KNX اکنون از 6 نوع به 4 کاهش یافته است.

تمام ماژول ورودی KNX دارای یک صفحه کلید منطقی با کیفیت بالا برای عملکرد راحت دستی و نمایش عملکردهای دستگاه هستند. حالت های ورودی را می توان در دستگاه شبیه سازی کرد، بنابراین برای استفاده از راه اندازی نیازی به اتصال دکمه های فشار معمول، سوئیچ ها یا اتصالات شناور نیست. عملکردهای دستگاه را می توان به راحتی در هنگام راه اندازی از این طریق آزمایش کرد.

تغذیه ماژول ورودی KNX از طریق KNX تأمین می شوند و نیازی به منبع تغذیه اضافی ندارند.

عملکردهای نرم افزاری ورودی های دیجیتال(باینری) نیز افزایش یافته است. اکنون امکان ارسال چندین تلگرام سوئیچینگ فقط با فشار یک دکمه وجود دارد.

ویژگی مفید، دقیقاً مانند محرک های سوئیچ ، کپی کردن کانال های دستگاه در ETS نیز امکان پذیر است. پارامترها و آدرس های گروهی یک کانال را می توان از این طریق به کانال های دیگر منتقل کرد. این کار مهندسی پروژه را ساده می کند و به کاهش خطا کمک می کند.

کاربرد

  • ایجاد عملکردهایی در سیستم KNX از طریق دکمه های فشاری معمول و سوئیچ ها
  • پردازش سیگنال های باینری (اتصالات سیگنالینگ)

فواید

  • برنامه انعطاف پذیر به دلیل طیف وسیعی از ورودی ها
  • به دلیل ساده سازی دامنه محصول، سرمایه مورد نیاز کاهش یافت
  • راه اندازی ساده با استفاده از عملکرد کپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *