خانه هوشمند KNX

سیستم صوتی خانه هوشمند KNX

سیستم صوتی خانه هوشمند KNX

ماژول سیستم صوتی خانه هوشمند KNX

ماژول سیستم صوتی خانه هوشمند. بهترین سرور صدا و راه حل چند اتاقی KNX ما در قالب REG. انعطاف پذیر در استفاده، آسان برای راه اندازی و با صدای چشمگیر.

سیستم صوتی خانه هوشمند KNX – ساخته شده بصورت سفارشی

AUDIOMODULE محصولی ایده آل برای املاک تجاری و خصوصی است. چه هتل، مطب پزشک، رستوران یا خانه هوشمند – به مشتریان خود یک راه حل صوتی مستقل یا چند اتاقه حرفه ای و مقیاس پذیر ارائه دهید. بسته به نوع، AUDIOMODULE یک تقویت کننده (نوع خطی) یا مستقیماً به بلندگوها (نوع بلندگو) وصل می شود. تقویت کننده کلاس D با کیفیت بالا صدای پویا را ارائه می دهد. برای نصب بسیار محتاطانه، برای استفاده همراه با بلندگوهای دیواری و سقفی مناسب است. یکی از ده پروفایل مختلف DSP را برای صدایی عالی در همه شرایط انتخاب کنید.

چند اتاق با معماری باز

AUDIOMODULE بر اساس فناوری SqueezeBox™ اثبات شده است. پروتکل بالغ به طور ایده آل برای نصب چند اتاق مناسب است. داده های موسیقی توسط Logitech® Media Server (LMS) ارائه شده و از طریق شبکه به ماژول ها منتقل می شود. پروتکل انتقال هوشمند بسیار سبک وزن است و نیاز به شبکه اضافی را از بین می برد. معماری باز استفاده از پلاگین ها را برای Logitech® Media Server ساده تر از همیشه می کند.

سرور؟ مشتری؟ یا هر دو؟

AUDIOMODULE همچنین می تواند به طور همزمان به عنوان یک سرور صدا استفاده شود. این بدان معنی است که علاوه بر پخش در منطقه موسیقی خود، می توان از آن به عنوان یک سرور برای AUDIOMODULE های بیشتر استفاده کرد. نصب های چند اتاقه کوچکتر را می توان بدون سرور صوتی اضافی انجام داد. این امر هزینه های اولیه و تلاش نصب را کاهش می دهد.

آسان. پویا. امن است.

اتوماتیک یا دستی. سوئیچینگ دینامیک ورودی Aux باعث می شود که سوئیچ بین جریان شبکه و منابع پخش آنالوگ مانند پخش کننده های CD بسیار راحت باشد. مدیریت پویا لیست پخش تضمین می کند که عناوین و جلدها همیشه در تجسم به روز هستند. اتصال مستقیم KNX ادغام را بسیار ساده می کند. ادغام در تجسم CUBEVISION ما (EIBPORT و CUBEVISIONMODULE) به سادگی با انتخاب AUDIOMODULE در ویرایشگر CUBEVISION، کاملاً بدون پیکربندی KNX انجام می شود. ویرایشگر CUBEVISION به‌محض اینکه AUDIOMODULE در شبکه محلی موجود شد، به‌طور خودکار آن را پیدا می‌کند. در رابط پیکربندی مبتنی بر وب، شما به سادگی سرور مورد نظر را انتخاب می کنید. AUDIOMODULE از بقیه مراقبت می کند.

مثال: ماژول سیستم صوتی خانه هوشمند خط

سیستم صوتی هوشمند KNX 1

خط AUDIOMODULE از طریق یک تقویت کننده – مانند AUDIOAMP – به بلندگوهای انتخابی شما متصل می شود. به دلیل اتصال مستقیم به گذرگاه KNX، پخش توسط هر قطعه ای مانند سنسورهای لمسی KNX کنترل می شود.

مثال: ماژول اسپیکر صوتی

سیستم صوتی هوشمند KNX 2

بلندگوها مستقیماً به بلندگوی AUDIOMODULE متصل می شوند و با تقویت کننده کلاس D یکپارچه تغذیه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *